Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én asztalos akartam lenni oviban
de csak mert 2 házzal arrébb volt egy aztán sokat ugrálunk a forgácsban 😁
És miért gondolod hogy én valaha is meg akartam csinálni azt amit ők? 😁 egy percre eszembe nem jutott 😂
Az oviban rajtam kívül mindenki tűzoltóautót meg mozdonyt akart vezetni, de később ők is kinőtték 😂
Nem nem,az a katasztrófavédelem volt.
A rendőrök a pappirokat , autót nézték a tűzoltók meg a poroltókat !
De igen, rendőrrel karöltve , és a tűzoltók kifogásolták a tárolást ! Még gabonás kamionnal , már nem emlékszem hol ! 🤨
Na na,azok nem tűzoltók voltak!
Írtam volna ilyet valahol?Nem,de leírom mégegyszer,ők megcsinálták azt amit te nem,ők elvezetnek olyat amit te lehet hogy ha akarnád sem tudnád.Mindemellett,igen,egy C jogsi lehet egy jól jövedelmező karrier alappillére.
Most is így van , meggondolja mindenki mennyit csinál látatlanba , és ha nem jön be a sofőr élet ? C 1,5m , GKI 300e , nehézgépkezelői még párszáz ezer , vezetői kártya ezek mellett ingyenes 8 e plusz esetleg ADR meg egyéb szakvizsgák ? És ha mégs tetszik meg a szakma esetleg a vegzáló , pénzbehajtó hatóságok miatt , kidobott pénz ! Ja ! Volt mikor tűzoltók büntettek meg , érvényes porraloltóim voltak , csak nem állítva voltak tárolva ! Úgy örültem annak is ! 🤔
Szerinted a c jogsi a karrier?
Oda kell eljutni? komolyan hihetetlen vagy 😁
Én azt nem tudom hogy neked mi kellett volna és mi nem,de az tény hogy a sofőrök megcsinálták azt amit te nem.
A két vadászgép ! Égen és földön ! 🤫
Miért kellett volna tovább jutnom? én nem sofőr akartam életemben lenni b**** meg
Merre hagyták azt a vackot , elterelgetem a bivalyt egy képért ! 😉
Benned?
Csak éppen egyrészt nem minősítem CSAK az miatt, hogy felül vagy éppen nem, pontosabban nem magamhoz mérten minősítem aki nem.
"Ugye, milyen csodálatos, amikor egy alkoholista ekézi a józanul élőt"
De akkor hol van az alkoholista szerinted?
Elég sokáig tartott mellébeszelni.
Amúgy nem, az az alkoholista, aki a az alkohol nélkül élőt másodrendűnek gondolja, mert az szegényesebb életet él (szerinte persze), ergo csak alkoholt fogyasztva tartja normálisnak az életet.
Nem az alkohol mennyisége a vízválasztó az alkoholista és a rendes ember között.
De hát azt is látod hogy mások meghalnak a motorral,te mégis felülsz.
Cigányok, vallás miatt fegyvertelenek , Pécsi uránbányászok , REF-esek /rendőri felügyelet / , volt büntetettek , Nagyatádról szabadultak , meg kellettünk sofőrők is !
KAtonai ÉPítők, mi így azonosítottuk a hordát, én is arra emlékezem, hogy válogatott legénység volt ott alkalmazásban.
Azután volt a REpülőtéri KArbantartók címzetes serege, azokat mindig söpörni láttam a betont meg a gurulót.
Azután voltak a kutyások (őrszázad), ott volt a surranótársam a Nózi, ki lehet találni miért volt ez a nickneve. Azután volt a Gacsal (ez volt a neve) annak meg olyan mellkasa volt, hogy semmilyen extra méretű ruhát nem tudott begombolni, mindig úgy járt-kelt, mintha a Riviérán lenne. A tisztek ismerték, azok tudomásul vették, na de amelyik nem... mindig hallottuk az üvöltözést vele.
Nekem mondjuk volt szolgálati szandálom, annak a sarkát letapostam mint egy papucs, meg kellett tanulnom azzal felmászni a repülőre.
😂
hát ott azok voltak nagyrészt, máshol nem biztos
Tehát akkor szerinted van az aki sosem ivott/iszik,meg van az alkoholista......"okos"ember.
Dzsipszi ! ? Aranyos vagy ! 🤣
Katonai Építési Parancsnokság esetleg ? 🤔