Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Obama egy igen nagy tévedés volt.
Trump megold olyanokat amiker 20 év demokrata totyogás sem tett.
mikor anno Obama-t megválasztották először (szoci kormány alatt), egyik benarancsosodott fejű kollégám mikor bejött, azzal kezdte, hogy mekkora az, hogy színesbőrűt választottak amerikai elnöknek.... mondom, mi ebben a nagy? nekünk már volt cigány és ahogy látom valószínűleg lesz is
dehogy jön be.... amit a tv-ben és rádióban hallhatsz, nem egyezik a legtöbb ember ízlésével...
ne tetézd...
Szoktam nézni én is ezt a kidobót, jókat röhögök néha.... "a fiatalok óriási személyiségváltozáson mennek át, ha beülnek ebbe a típusba" ez igaz bármire... amikor autó kerül alájuk, már jaszkarik. mindenki az volt... persze, "én nem" meg a "gyerekem se"... de igen.... .... "300e Ft-s suzukiját kicseréli egy 350e Ft-s 19,5 éves bmw-re és megőrül"... tehát a köcsög bmw-sek igazából köcsög suzukisok ő meg rábaszott egy benzines szarral....
itt pesten a suzukis, hondás hordától jobban kell félni, mint a bmw-stől... a legjobb, amikor megpróbál oktatni, mert majd ő megmutatja mindenkinek. mikor meg index nélkül, erőszakosan nyálasan bevág elém, satu én meg rádudálok, még fel is háborodik mutogat, a legjobban az tetszik aki kiszáll és megkérdezem, hogy mit akarsz buzi gyerek?... ez addig szokott tartani, meg amíg megmutatom, hogy elől-hátul kamera van az autómban. akkor mindegyik paraszt, hirtelen megnyugszik....
Mindkét Zolit (hegedűst és a zongoristát is) ismerem gyerekkori barátság... A cigányság eredete léte feladata szakrális hovatartozása igen mély téma amibe csak élőszóban célszerű mélyebben tudatosan nekikezdeni.Ezközök lettek éppen úgy mint az emberiség nagy része.
Egy fokkal jobb mint az osztrák buzi akit valami szakállas nőnek hívtak....
De akkor is szégyen mi megy itt
Pedig én az atlagtól toleránsabb vagyok alapból semmi bajom se a buzikkal se a cigókkal.
De azért egy országot nem ilyen egyedekkel kellene "reklámozni"
Főleg úgy hogy nem is profi abban amit csinál
Mert pl egy Mága Zoltán azért ha színes ha nem igen magas szinten muzsikál
Az nekem is!
Hogyne! 28-án Iron Maiden koncert a Volt fesztiválon na ők bejönnek kölök korom óta!
Egyik nap vittem utast (taxizok is Uber meg Lyft) Kérdi a csaj hogy honnan vagyok. Büszkén mondom hogy magyar vagyok. Áh, mondja, akkor cigány ugye? Nézek rá a zöld szemeimmel , ezt miért gondolod? Mert látta régebben a TV dal? versenyen magyarországról cigány énekelt. Elmagyaráztam neki a dolgot amit szerintem meg is értett mert úgy szált ki a kocsiból. Gondolom.
Erre ma megy a petőfi rádió és 2x is hallom azt a zenét origó vagy mi. Meg vagy 3x a másik szám ugyanattól.
Most nem azért de nektek bejön?
Nincs az a rossz bor, amit a vasutas hitelbe meg ne inna...
Jól beszél!
Nos, igen, a bor nem jó és nem rossz mert van iható és kevésbé iható ihatatlan nem létezik.
Ezt itt csinálják mellettünk, van rokonság aki ott dolgozik
Régebben lehetett venni ott is ebből sokat ittam már, hibátlan
Nem 200 hanem simán egy ezressel
A kaja legalább 1/3 része
És mindezt olyan dologért ami szinte ingyen van
492ft/liter félédes neee
A nap poénja volt, köszi és jó éjszakát
Láttam magam előtt ahogy mindenki eszik iszik vidáman, te meg osonsz ki, hogy a kocsiban igyál vizet, mert így olcsóbb 200 Ft-al
Hát ezt meg az asszonynak is megmutattam, mert nem értette miért röhögök úgy, hogy folyik a könnyem....
Pedig ez komoly mint a heresérv
Teritőt....
Vigyek magaddal terítik meg széket is, télen meg tüzet otthonról és kérd hogy vonjanak le meg 500-at a számla végéből
Tényleg hagyjuk, mar eléggé kiröhögtem magam
Én nem vagyok buzi bmw-s hogy olyan dolgokat vegyek drágán ami olcsó
Csak azért hogy lássa mindenki hogy van...
Asszony meg a gyerekek mindig iszik valami lónyálat.... Én kb sosem
https://bevasarlas.tesco.hu/gr...
Nagyon olcsó kategóriás borok közül ez egész iható 2017 től már olasz bor sincs benne