Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az semm!, én a tank oldalát is lekoptattam
Szerintem annál is többeknek kéne megmutatni, nem gondolkoztál, hogy megkeress néhány itthon világhírű tv-t?
A túrabuzik meg húzzanak a picsába az útból
Általában nem az idő spórolás a lényeg, hanem a tempó.
De igen. Ettől még nem kell görcsölni. Ki lehet várni azt a részt ahol lehet előzni gond nélkül.
Én a heidenau felirat felét is le tudnám koptatni
Nekem a szimó volt ilyen amikor körforgalom versenyt csináltunk a babettás munkatársammal
Nem, csak kíváncsi voltam van-e fenn valami a tegnapi balesetről
De ini hozzászólása arcban még ember is überelt azt hiszem.
Oké csak lássuk már
Ez az én gumim az MZ-n...és ez még csak a sima utcai.
Nem mondhatom el senkinek,
Elmondom hát mindenkinek

Szerencsére nem szavazós, különben bajban lennék!
Arra voltam délelőtt,nem volt semmi még.
Ide is többnyire 200 lovas talpig bőrben rizikózok megfeszülve hátha kapok lófaszt látogat.Az öreg nyolvanlovassal szépen mehajtogatom urassan pici adrenalinnal de nem idióta módra....majd jön versenybenő és visítva ügyetlenül (van ügyes is) az erre legrizikósabb helyen kielőz (segítem engedem) maj folytatom a szexet... Kiérve a kanyargósból látom Jancsika éppen akkor ál meg leveszi a kalapot ami alól egy önelégült pacek villan ki (persze a gatya full nikotin egyem a szivit) és néz.... Keresi a tekintetem ekkor már nyitott kalappal gurulok jól kivehető az arcomról a mosoly és egyben a sajnálat.. Három másodperccel vagy elébb koma....... Te feszültél én(mi) megéltük azt a pár perc jóságot....... Majd kivonulnak a csikosok és lehet duzzogni..... Mellesleg vannak ügyes rájderek akiknek az előzése mozgása árulkodik arról hogy nem erölködő balfasz ül a nyeregben.
Clamra gondoltam.
Úgy tudok ahogy a műmàjer sportgépesek
Lehet még egy hátrafelé felülést is meg lehetne kockáztatni
Na a kifogások.
Most akkor tudsz félkézzel úgy kanyarodni mint én vagy nem?
De ezen ne múljon, szerzek én neked másik race legal MZ-t. Azonos erő, futómű, gumi.
Súly nem igazán kell 20 kilónál több, de nem is igazán számít nekem. Legalább stabilabb lesz a motor, és nem kell annyira kiülnöm a súlypont áthelyezéshez
Összedobjuk neki. Janó legalább jó (nagy) arc
Amúgy Clam-ot megnevelnéd végre, ő is beférne ebbe a lökött társasába, csak valamiért mindig keresi magának az ellenséget.
Azonos motorral és fim endúró gumival lenne értelme
Plusz rád akasztani 70 kiló bőrös szalonnát valami kiselejtezett anyakocáról
Biztosan nyernék, de már öreg vagyok a verseny utáni győzelmi bulihoz
Hát ezen nincs mit vizsgálni. Ennél az esetnél az volt a felelős aki balra kanyarodott.
Kurva keskeny út, kicsit nincs észnél valaki, máris a szembe sávban van. Még csak nagyon állatnak sem kell lennie ehhez.
Amikor én mentem azon a környéken, a távolsági busz is úgy elfoglalta mindkét sávot hogy nekem a poros padka maradt csak ideális ívnek.
Már kezdtem hianyolni,tuti nem fizette otthon a villanyszámlát.
Jó, de tudod akin van 50kg plusz az ezt megérzi.
Visszajött urunk királyunk
Edzeni kéne nyakra.
Csak a fejed ne borotváld mert a végén kidobó embernek néznek
Engem sem zavart soha, de Zoli fagyizni jár, azért az komoly követelmény
Mondjuk nem értem. Ha már belerakta a felső karbon réteget akkor minek bele üveg?
Bár tudom a választ. Lehet kapni karbon hatású üvegszövetet is a műgyantás boltban.
1.3 kilót sima üvegszállal is kényelmesen lehet teljesíteni, nekem is mindig ilyenek voltak, csak én mondjuk 25 meg 60ezerért vettem.