Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ne már!
Kemény szakma az... Is...
21”-ban nincs olyan gumi ami tetszene
Valahogy azok a 90/90-es gumik nem bizalomgerjesztőek
Lassan 30ezer van a ktm-ben, le kell cserélni de a 1190még drága nagyon :( muszáj lesz egy kitérőt tegyek.
Velőállományi konstelláció.
http://youtu.be/b2MUJz8-e6A
Ja és 180-ig semmi stabilitási probléma, 21-es kerék ide vagy oda
Ezek sem jellemző hibák, 100ekm-ig szinte semmi gond, jól megy, nullát fogyaszt, picsa jó motor
Én is, ezazzz, jó a buli!
Dehogyis, én idegbetegként ütöm az asztalt, vérben forgó szemekkel
Te is asztalt csapkodva hahotázol?
800gs milyen lehet 19-es elsőkerékkel ?
Fesszab, generátor, szabadonfutón kívül van más nagyobb hibája ?
A sztorit elhitte, csak azt nem, hogy van haverod
Nincsen nekem annyi eszem, meg hát rá is csapok mindenre
Bármit írok rácsapsz, ha nem troll vagy, márpedig annyi eszed nincs, akkor szimplán egy ingerült kis bohóc, engem jól elszórakoztatsz.
Bagoly, bagoly.....
El ám. Szerencse hogy te kifogyhatatlan vagy
Elfogytál, semmi baj...
Most sehol se valami lájtosat keresek mert az esztergályos szakma nem olyan .


Ki is égtem rajtad, erőlködj még kicsit
Végül is nem én csaptam rá, mint tyúk a takonyra, te emlegeted.
Hogy mit hiszel el vagy mit nem, az egy virtuális fórumon rendkívül meghatározó valóban, az efflevike elhiszi vagy sem...nevetnem kell, mikor elhiszed magadról, hogy a lőtéri kutyát is érdekelheti mit gondolsz igaznak.
Haha, igen, nálam üti ki a biztit a dolog, ez látszik is az írásodon.
Írj még ilyen urban legendeket mint a haverod meséje, ígérem, hogy el fogom hinni és nevetni is fogok rajta
Jut eszembe, te nem is szoktál méhekkel foglalkozni, mert én úgy gondolom, hogy nem és kész! Na, talán így felfogja a csöpp agyad...
Alacsony lehet az inger küszöböd, ha megosztom a haverom történetét és kiüti a biztit nálad.
Kisgyerek, idejössz és elképzelsz valamit, hogy mi igaz és mi nem és szentül hiszed...ebből illik kinőni. Ostoba bunkó vagy.
Húha, ezt most megmondtad ám, megint kb akkora oltás volt mint a kereskedős meséd. Gáz vagy ember
Óragyárban dolgozol?
Fura az a profil kép, az az új pasija?