Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudom észrevetted-e a bmw-n van indexkapcsoló
OK, de ez a motor hány lóerő?
Arról volt szó, hogy a 15 lovas 125-ös halott, ha nincs szélvédelem. Konkrétan biztos vagyok benne, hogy tegnapelőtt pl. 70-nél többet nem bírtam volna menni, akkora szembeszelem volt. De nem a 125-öst, hanem még az 500-ast is keményen megfogja a szél - plexivel is. Plexi nélkül meg...

Sőt!
Bármennyire is hihetetlen (szerintem nem az), már az is baromira sokat számít, hogy cordura vagy bőr kabát van rajtam. A cordura anyagába jobban bele tud kapaszkodni.
Ez ponjó.
ez.....ez......ez mi????? ki lopkodta le a gombokat a motorodról?
Boccs de nincs meg.
Jah és egy csomó ideig zéró időm,így jártam,a cb többet takar.
segítek, mert látom nem megy
Elöl vagy hátul?
Mer az egyik a refi másik az index.
ha tép a szél, bal kézen a 2. gomb amivel elektronikusan feljebb kell állítani a plexit... ott keresd
Faszom ebbe a telefonba,kikapcsolhatatlan a javító.
Huhh ez jól sikerült.
A hosszú idő az olyan reggel 7-este 9 kg nonstop.Az már fárasztó.De olyan napi 300-500 km pláne bundeszen nehogy már a letep a szél meg kapaszkodni kell mint állat kategória legyen bárminemű közös ketkerekun mert berosalok,meg busz is meg vonat mindenhová.
Azon a max 120 As tempón elengedett kézzel is.
A motorozás a szélről is szól
Érzed azt.
x11-el az m7-n 180-220 között jöttünk... meg sem mozdulsz rajta. a 600-asról meg már 160-nál dobált a menetszél... 120-130 bármilyen motorral bíható tempó
Ilyen 120-130 tempókat a csupasz endúrón is ki lehet bírni pár órát
Nekem a szél hozzá tartozik a motorozáshoz...különösen melegben...Nekem hiányozna, ha nem érezném...
Ilyen 120-130 tempókat a csupasz endúrón is ki lehet bírni pár órát
Te fejidomod is lefogja elég jól. Próbáld ki a CBmet. Ami nem ilyen kamu naked. Ott kapaszkodni kell rendesen.
egy éve...
Szegényke már egy ideje a föld alatt van
A nem rávalóval valóban lehet így járni, de a rendesen tervezett, kellemesen lefogja a szelet, akkor is ha tenyérnyi.
Mindig is naked párti voltam, de 130nál az orromat szétnyomja a plexi. Egy gyári fejidomos kawával meg 150nél még le sem hajtottam.
Cbr-el is dupla sebességnél van ugyan az a menetszél élmény.
Egyébként nem az a jó plexi ami lefogja teljesen a levegőt. Az csendes ami csak a megfelelő örvényeket kelti.
mi a sokáig? és miért mondod most ezt?
Óra.