Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem shrekk vagy véletlenül
De nem ám hanem gollam.
ott igen ma de az se ember
Egy régi, volt főnököm is ezt mondta (kb. 165 cm, bőven 100 kg felett): Ő nem kövér, neki a súlya pont jó, csak hát éppen alacsony...
Jó azért 160 cm magasságnál gebaszos.
100kg-al úgy néztem ki mint egy etióp menekült... 114-116 kg volt az ideális... most meg felesleg van rajtam... nem is merem leírni de hogy értelmes ember nincs 100 kg alatt az biztos
És a gyúrás, az smafu?

Komolyra fordítva pl. egy 2m körüli izmos férfi simán lehetetlen 100kg alatt. Az izom ugyanis jóval nehezebb, mint a zsír...
60 alatt se.
Egy normális testalkatú, egészséges ember nem is kellene hogy 100kg felett legyen.
Nem már... tavaly április végén vettem majd beletekertem 3ezret.
Ha sírhatna a vas...alattad sírna is.
Faccé panaszkodnak a nyenyőce is elbír azt max 100kg a terhelhetősége a saját 55kg-ja mellé.
Srácok, ha két combosabb szamarat egymás mellé kötnek, arra még felülhettek.
100kg... azok gyerekek
Baszki,bebuktam.
Akkor ezt én is kihagyom. Igaz a lábam is leérne róluk.
Na most már tudod miért kértem kölcsön tőled a csapszegvágót
Visszatér,tuti mint az inflácó.
Vagy lekapcsolták a lélegeztetögépröl, mint minden agyhalottat.
Szerintem clamnál lekapcsolták azinternete t.

Az azért mentségére legyen mondva, hogy ez az első balesete. Eddig szépen vigyázott minden autóra. De tényleg - átlag nőhöz képest - jól vezet.
OK, mondjuk kivéve az előző BMW-t, ott nem találta meg az ülésállítást, így parkolásnál odébb akart tenni egy fát. és ugyanaznap ütközött egy robogóssal is

A családi gépet meg a hidunkról lökte egy fiatal lány az utcai árokba (igen egyenrangú kereszteződésben sarokház vagyunk!). Szóval kijut a jóból... a lakatos azt ígérte, október végén talán majd látja mikor tud vele foglalkozni.