Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak szar tekerni
Azért most is ez a kommunizmus van, megmondják, hogy mit akarsz.... énekeljük együtt, hogy; föl-föl ti rabjai a földnek.... olyan jó lenne végre egy kis jobboldali kormányzás... csak egy kicsit...
Hol olvastál bajról?

Ez már nehéz.
A régi, vékony, nagykerekű! Na az optimálisabb....biciklizni
Mi bajod a nyenyőcével...
Szerencséjére senki sem vágta szájon!Tipikus bolsi gondolkodás, mikor azt hiszik mindenbe belepofázhatnak!
Szent Merci!!!
Babetta, alapból tudja...ha kidobja a blokkot, még súly is csökkent.
Hm, sokszor gondolkodtam azon, hogy valakit miért zavar az ha másvalaki bármit akár szétbassza a saját tulajdonát? Pazarlás, kiét pazarolja, elvesz mástól? Volt vagy 30 éve egy vartyogóm amit kemény 5 rugóért vettem viszont az elejére ráfabrikáltak egy merci hűtőrácsot a csillaggal, volt, hogy a dugóban állva dühösen kiszállt figura kiabált vele, hogy hogy képzelem a szent merci emblémát erre a szarra tenni? Miért fájt neki nem tudom, de madarat csinált magából.
Nesze,.........ez olyan keves vagas,nyugod felvetel hogy bealudtam.

http://youtu.be/85lJ8-CAsjg
Jól baszassák neki!
Ugyehogyugye?
Ha ezt megcsinálja egy Rigából, akkor az nincs 30 kg, még akár érdemben haladni is lehetne vele.
az király

Nekem bejön.
oké,de ez a 6 mp-es részekből összevágott negyed óra...
Jobban szeretem ezt mint mikor mennek egyben 20 percet libasorban és van 4 kanyar.
Hiszen az internet nagyrészt erről is szól, hogy a hülyék be tudják mutatni magukat....
Ez oszt igen, oké, hogy valószínűleg egy papírok nélküli lerúgott romból csinálta, de szétvágott egy motor vázat és két veterán biciklit, hogy készítsen egy 150 kilós, egysebességes motor-biciklit, amivel terpesztett lábbal és gyök kettővel el tud tekerni a szomszéd utcába...
Eddig a top5 értelmetlen anyagpazarlás között van, amit valaha láttam.
kibaszott sok vágás...idegesítő...
Lehet toled tanult vezetni.
Nem találja a kettest? A motorhang ellenére nagyon kis értéket mutat a sebességmérő....
Ez qurvajo turavideo.Nem szarakodnak.

http://youtu.be/jguIzZZ6hxU
Még gabika álma sem trollkodott?