Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te már csak tudod.
Az alu is oxidálódik...... na meg az A8-nál van bőven más probléma.
ami a4-et kinéztem azon sincs ott az egész mindenség horganyzott, amíg nem sérül addig nem rohad
de nem nagyon talál az ember másik kocsit magának, pedig a corsára már megvan a vevő
Ezért jó az A8.
Rozsdának nyoma sincs, és nem is lesz.
az biztos
20 éve még nem fájt a térdem a dugástól, most meg igen, pedig igyekszem hozni azt a villámtempót amit régen
ez nem az alvázvédő hiány hibája, ez technológiai hiba
a lemez előkezelése és a festés között több idő telt el mint kellett volna
többnyire a lemezeket megmunkálás előtt foszfátozzák, ez után meg van szabva mennyi időnek lehet eltelleni ameddig még védi a lemezt
vagy az is lehet ez az egész munkafolyamat kimaradt hiszen spórolni kell a végtelenségig
már ott tartanak hogy pár tized centes spórolásokat is megcsinálnak, hiszen sok kocsi készül, így még több a haszon
Regen minden jobb volt.
Ebben az a szégyen, hogy ezelőtt 15évvel még a gyár megcsinálta az alvázvédelmet, olyat amit utólagosan lehetetlen. Nem is kellett ezzel tököljön az ember. Ma meg...
Nem megoldható, mert nem hordható fel mindenhova és rengeteg dolgot kellene szétszedni/kiszedni....senki nem csinál ilyet új autóval, ami garanciális.
Másrészt ez belülről érkezik, tehát nem külső hatásra! Ha kívülről elzárjuk, legfeljebb nem látszik, de ott van/lesz....
Nem ismerem az ilyen ratyi rövidítésket pojácabáró!
Ez semmi! Amúgy aki hosszútávra tervez a kocsijával, legyen az bármilyen is, mert mindegyik spórol, az miután megvette csinál egy alvázvédelmet rajta.
Szerintem meg Osti vagy!
Meg is kerestem.
Fehér volt, szóval jó a kontraszt.
3 éves Toyota Yaris HSD.....
A kísértés olyan, mint a tüsszentés. Először az ember nem érez semmit, aztán egy kis csiklandozást fedez fel az orra tövében, és aztán a vágy, hogy csinálja, úgy elhatalmasodik rajta, hogy képtelen lesz visszatartani magát.
Nem, csak művelt vagyok
Na mi van, lenyúlod a magányos facér pinák okosagait a facebookról?
Valóban!
A csőcselék iszonyú, undorító. Olyan, akár a farkas, csakis élő hússal lehet lecsillapítani.

forrás: A csőcselék iszonyú, undorító. Olyan, akár a farkas, csakis élő hússal lehet lecsillapítani. / Lev Tolsztoj / - idezetkereso.hu
Rühellem a talmi szókat
a partról okoskodókat.
Örökkön jó szelet ígérnek
részvét mosoly
a háborgó vízben
fuldoklónak.
Ők mindent megúsznak
sosem hajóznak.
Ez lemaradt:
Anthony de Mello
1931. szeptember 4. — 1987. június 2.
indiai származású jezsuita pap
Ha felkapcsolnád a tudatosság lámpájának a kapcsolóját, ha a nap folyamán figyelnél magadra és környezetedre, ha a tudatosság tükrében úgy látnád magadat, mint ahogy az arcodat látod tükröződni, vagyis pontosan, tisztán, olyannak, amilyen, a legkisebb torzítás és hozzáadás nélkül, s ha ezt a tükröződést megítélés és elítélés nélkül figyelnéd, akkor mindenféle csodálatos változást érezhetnél magadban. Csakhogy ezek felett a változások felett nem lenne hatalmad, nem tervezhetnéd meg őket előre, nem határozhatnád meg, hogy hogyan és mikor jöjjenek. Egyedül ez az ítélkezés nélküli tudatosság képes gyógyítani, változtatni és gyarapítani. De csak a saját maga módján, és a saját idejében.
Mert lehet kolbászzsírmetál volt...
Mert nem tudom, hogy mégis mit akarsz, nem elég, hogy jó drága , még jó is legyen??!!
a németeknek
majd megnézem az asszony aurisát rozsdál-e már 5 évesen