Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkognitóban járó milliárdos?
Simán csak igénytelen nem költ semmire
Most komolyan...nézz már rá. Elhiszed hogy van pénze? Egy koppincs melegítő alsó és egy kinyúlt nyakú pólóban van. Eskü az utcán dobnék neki egy százast hogy vegyen valami kaját
Én csak azt nem értem , ilyen szellemi szinvonallal hogy lehet ennyi pénzt összeszedni anélkül, hogy másokat átbaszol?
Első körben esetleg. Azonban azt látom a filmekben, hogy bizonyos összegtartozás felett már nem a nagy pofonokkal próbálnak meg jobb belátásra bírni.
Megjegyezlek ! Figyelek ám! Nem felejtek!
Mamalas hiányzik nem tudtok semmit felőle? Bár hétvége van...lehet a nevelőapja meglátogatta és nem tud ülni szegény
Voltam a feleségednél jósoltatni míg te pecáztál...
Tudod mit mondott abban a szép rakottszoknyában?
Átikám...egyem a szííívedet...há hülyékkel ne foglálkozzá mááá.
Érted te HÜLYE ?
én ezt tudom de nem is azt mondtam te gyere velem vadászni, tisztába vagyok vele, hogy neked nem lehet fegyvertartásid és viselésid, meg társaság nem lenne ahová felvennének ahhoz kellene ajánlás is az meg neked ugye nincs hanem ad ki egy hétvégére. Ugyis üresen áll a többi is egy buznyákod sincsen legalább ebből 1 hónapig elkaristolsz
Szellemi fogyatékosok nem kapnak fegyverviselésit....vagy te leszel a hajtó kutya?
de hát b.sszus mondja el válaszoljon a kérdéseimre azért van ott. nekem szoktakl lenni. Nem arról ha lejár valami azt kezdeni kell egy újat mert általában van 2-3-4 lehetőség abból az egyikre vagy 2-re rábeszél. Mondjuk legutoljára a szuper államkötvénynél jobbat 2 bankomban sem tudtak ajánlani. Mondom fasza. amit egyébként is bárki köthet.
Meg próbálja levezetni a most kialakult helyzetet és célozza meg nagyvonalakban mire lehet számítani a jövőben. Na itt láttam némi bizonytalanságot. és ez nem tetszik. Ha ők nem tudják én honnan tudnám mi a helyes eben ahelyzetben?
hát ezt átvesszük akkor vele egy újabb nekifutásra. Ahol ügyvez vagyok épp nem oda vagyok bejelentve ahová be vagyok jelentve ott meg csak sima tag vagyok.meg még egy másikban is csak tag. ehát ugymond a főállás megvan az egyikben
Olyan mint a cigányos vicc.... kést hozol egy nem késes buliba
nem mind a 3nak más a tevéenysége és mins a 3 áll mint a szög
én ezt múltkor már leírtam,hgoy hogy irígyellek erre meg azt mondtad,hgoy nektek sem jó mert az asszonynak is oda lett a munkája
tanácsadó, van ahol a fiókvezető
az biztos, hogy nem vagyok könnyű ügyfél de szertem érteni a dolgokat Ezért amit mond azt meghallgatom de inkább a kérdéseimet teszem fel és az aggályaimnak adok hangot. Azért van ott és azért kap sok jutalékot Mondjuk tisztába vannak vele,hgoy nem a negyedórás ügyfél vagyok
valami szórakozásom hagy léegyen már nekem is. olyan legények pakolnak akik a 60-70 kg-os zsákokat 10 magasra dobálják erőfeszítés nélkül röhögve
Gondolom pofonból is nagyot tudnak adni
Hol vettél bele az otp-be???...mert ha 1500-on..akkor jó kellett hogy legyen... De gondolom..valamelyik pattanásnál...3-4 ezer körül...aztán végignézted az 1300-as aljáig...
tiszta sor. Csak van elég régi kapcsolatom mindegyikkel, hogy próbálok hinni az öszinteségükbe
aztán lehet, hogy rosszul teszem. Amíg ment a gazdaság nem volt itt probléma ment minden a maga útján. Az egyikkel még az előző válság előtti időben kapcsolatban álltam, azt is ő vitte végik több kevesebb sikerrel. Akkor inkább részvénytúlsúlyos voltam aztán akkor ez nem volt túl jó ómen
Nem... el fog fogyni belőle a tartalék
Te konkrétan pénzmosással, ha 3 kft-ben is benne vagy
baszod ebben a helyzetben nem lehet mit tenni bár a mai napig nem tudom mivel foglalkozol
ezt hogy érted meg is szünteted vagy minimalizálod a kiadásaid és altatod?
több banknál vagyok így érzem(éreztem eddig) magam biztonságban