Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 kilós zacsiban volt nem a pulton
itthon szétdobtam1,5- 2 kilónként semmi extra szaga nem volt
Na jó, de ismerve a tesco felhozatalát, ez már romlott volt
nem túl rég ilyen 2000+ forintért vette a nép a csirkemellet
most meg 800 a teszkóban és még sor sem volt
gyors vettem 15 kilót
tiszta szerencse hogy anyáék elküldtek minden kacatot venni
Ez micsoda okos tanács!
Kapd el most és két hét múlva mikor tömeges lesz,már kifelé jössz belőle. Aham
Ha most elkapom ,pont 2 hét múlva kerülök kórházba . Okos...okos...nem csalódtam
1-2 hét a lappangási idő...
Elkerülni nehéz lesz. Fiataloknál még az is előfordul, hogy szinte tünetmentes, vagy szokványos influ-val összekeverik, annyira enyhe. Csak az a baj, ők is fertőznek, és az öregek meg a betegek OFF. Nem véletlen, hogy próbálják a korosztályokat elkülöníteni. Ha elkapod, legalább az idei szezonra védett leszel a visszafertőzéstől.
Ez így van, de inkább elkerülni érdemes. Ha viszont átmegy rajtam akkor és is a mostanra szavazok. De nem ám akkor mindenki most
Lehet, nem is rossz ötlet.........akár ingyen is........
Nem is beszélsz hülyeséget (most ( Jobb most az elején elkapni, mert még van orvos, kórházi hely, lélegeztető, stb. Nem akkor, mikor az összes birka ágynak esik és se orvos, se hely se hullaházi hűtökamra
Most benyalod, két hét múlva, mikor tömegelés lesz, akkor pont jössz kifele belőle
PipÍÍÍÍÍÍ!

Pénzkereseti lehetőség! https://index.hu/techtud/2020/...
Pipi a geci!
Hmmmm. Majdnem mondtam, hogy tényleg Te vagy a geci! DE NEM MONDTAM!
20 nap után szoktak mintázni a tisztaterekben ,de még akkor is steril...
Én nem szóltam be ,csak jeleztem hogy én ezeket szereztem be.
Erre te szóltál be!
Ne keverjük már...
Unom már hogy beszól valaki ,aztán ha reagálok rá ,akkor egyből én vagyok a geci. Közben meg tényleg senkinek nem szóltam be most sem...neked meg főleg.
Látod ...pont ez amiről beszéltem. Megint magadat nézed..csak TE ,neked rossz,TE ha elkapod...stb...stb
Egy önző szarházi buta paraszt vagy!
Azért moss kezet és azért hordj maszkot ,hogy ne ölj meg másokat te vadbarom! Te sajnos túl fogod élni,de itt a betegekről és az öregekről van szó.
Ha fertőzött leszel a mocskos kezeddel és pofáddal le fogsz fertőzni egy csomó szerencsétlen embert...lehet meg is halnak majd miattad ,mert TE túl akarsz esni ezen a szaros, büdös,szakadt túrkálóid miatt. Na ezért tart itt ez az ország...az ilyen szarházi buta emberek miatt!
Korea jobban tudja, kesz. 10 perc.
Ne beszélj már hülyeséget, az index sokkal hitelesebb információ forrás, mint az ezzel foglalkozó orvosok.
Remelem jo sokaig es veszettul, addig se irkalsz hosszan blőd baromsagokat.
Mindent nem lehet kizárni teljesen, mert csak érintkezni kell tárgyakkal, még ha ki se teszed a lábad a lakásból, de az nem hátrány ha a kószáló egyedek pusztulnak. Nincs külön itthon felhalmozottan fertőtlenitő szer, se maszk, amig nem kötelező vagy ésszerűségből indokolt addig nem is lesz. Amit meg eddig is használtunk annyira lenne ugyan igény, de amig ez a szar le nem megy, esélytelen beszerezni. Ebben a tekintetben tényleg a koreai lenne a jó megoldás, személyire kell adni és kész.
őszintén én nem is értem ezt az egészet . Megmondták, hogy mindenképp elkapjuk tehát nem ez a kérdés hanem az, hogy mikor
Én nem maszkolok meg fertőtlenítgetek mert akkor az életben nemesek rajta túl. inkább most szenvedjek ha kell ne amikor esetleg dolgom lenne már
az egy hétig hat
Hagyd már tényleg ezt az überkirály egyedül te csinálsz mindent jól. Nem akarok ilyet beszerezni.meg nem is érdekel mid van. Csak ha valaki végre előállit valamit az nem.biztos hogy szar, mert még nem is láttad.
Ha képes arra amire kell, magyarán fertőtlenit hatékonyan akkor jó. Sajnos nem mindenkinek jutott laborcucc, mert te megvetted előle. Igy azok most tudnak venni akiknek nem jutott eszébe időben felvásárolni a készletet.
Sajnos te mindent beszólásnak veszel ami nem a te gondolkodásod magasztalja.
hát6 én tapogattam ezeket rendszeresen 47 őrséget adtam + voltam 1 hónapot hadgyakorlaton a bakonyba. kb. minden másnap 3 teli tár betölt majd szoli végén a sapkába kicsapni. Lőni etől függetlenül nem lőttünk sokat két alkalommal voltunk éleslövészeten egyszer egerbaktán meg egyszer pirtón
Nem. Nem mindegy a hatását meddig fejti ki.A kézfertőtlenítő 12 óráig véd,a tárgyfertőtlenítő több mint 2 hétig! Mint már mondtam ,én felkészültem erre a szarra ,nem itt pofáztam!
FFP3-as álarcom is van sok...amikért most vagyonokat kérnek (70 -80 ezer/10db)
Ha időben foglalkoztál volna vele te is,most nem szólnál be nekem...mert lett volna időd beszerezni ezeket.
a jóistenke beszélne belőled
önkényuralmi jelképet ábrázol tiltólistás