Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://ragazze.hu/pazarlas-a-...

Simán megetetném velük......másnak meg nem hagytak a gyökerek.
Hát igen. Belőled is milyen rendes embert faragtak bár a zuhanyzós tapasztalatokat legalább tudtad hasznosítani
Akkor biztos így volt.
De,a másik osztálytársam volt,náluk a folyosó végében le is sütötték az aknában a biztosítódobozt.Vagy mit.
Amúgy saját kútfőből csinálták mert lusták voltak normálisan felmosni.
Ez nem teljesen igy van, ezt csak azok fujják akik hallomásból szereztek információkat.
kutyája bárkinek lehet. Az enyém a bezárt kaput is kinyitotta pár napja. Nem tetszett neki a roma újság kihordó.
Amúgy az egyik osztálytársam a szolnoki felderítőkhöz került,a kiképzés 3 hónapja alatt fogyott 5-6 kilót a maradékban meg hízott 10.et mert csak a seggüket vakarták é zabáltak.
Ez hosszú lesz...Név szerint sorolom az ellenzők táborát.....
Naaa...itt az újabb vitatéma. Táposok& katonaság....
Jah,15 csomag ultra és kb 40 vödör víz társaságában.
csak az olyan buták akik nem ismertek 3-4 okot hogy megússzák a 2 év szopatást. Amíg te katona voltál én csajoztam, motoroztam kerestem egy kis pénzt amit az előbbiekre költöttem :-)
Egy felderítőt normálisan kiképeznek...a többi meg igaz. Hallottam én is sok katonatársamtól hogy fegyvert is alig fogtak. De egy dolgokban 90%-ban egyetért mindenki aki volt katona. Hogy kellett! Akármilyen hihetetlen még ha nem is lövöldöztél éjjel-nappal ,sokat tanultál és örök barátságok születtek.
Kb. De aki még szerencsésebb volt az tudott többet is. Valóban nem sokra való lövés, de legalább fogalma van róla.
Most speciel a 90-es évek poszt ruszki évadáról beszélünk ahol a szerencsések 14-15 egyes lövést adhattak le az egész bohóckodás alatt?
Addigra az utcán lesz tökig fegyverben az egész rendőrség-katonaság.Szóval lesz,vagy mert eldobálják vagy mert a csőcselék felnyom néhány raktárat.
Jó de te saját bevallásod szerint is a csáknoriszt már lefejelted,szóval ilyen noname szperlatívuszok nem érnek.
Veled kapcsolatben mindig eszembejut egy nagyon bölcs népi mondás...............
Hogy legyen fogalmad róla éles helyzetban, melyik végét fogd meg a fegyvernek. Aztán ugyis rá fogsz jönni, hogy kell átültetni a gyakorló célpontokat emberi alakokra. Vagy nem.
Ha itt elszabadul a helyzet, fegyver akkor sem fog az utcán heverni - egyszerűen azért, mert nincs kint a lakosságnál. Tolvajokat riogatni meg elég egy jó gumis.
Vagy 20 éve mondta egyszer nekem egy ámerikás ismerősöm: "milyen ország a tiétek, ahol fegyvere csak a bűnözőknek lehet?" - ebbe jobban belegondolva, qrvára igaz...
Nehéz lett volna kivitelezni
Mert egy ember nem ember, szóval minden katonának ki kellett volna nyírni gyakorlásképp 6-6 embert hogy legyen egy minimális rutin
Aztán ennyi önkéntest nehéz lett volna találni
Kivéve engem!
Nem voltál katona sem?
p- 63 nálunk csak maglövőnek becézték. Állítólag nem lehetett vele semmit eltalálni
Akkor mi értelme?
Az nem volt kitétel sosem.