Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a kábelről beszélek.
Nálunk a digi addig működött míg tiszta volt az ég, ha felhősödöttakkor nem teveztünk
Én is mennék át a Digihez ettől a büdös telekomtól, csak a házunkban nem elérhető... Anyáméknál 2 utcával arrébb az van. Én 5 ezret fizetek az 50 megás netre havonta, TV-t nem is rendeltem mert olyan mocskosul drága. Eközben a Diginél anyámék fizetnek valami 5-6 ezret úgy hogy abban benne van az összes TV csatorna, 100 megás net meg a telefon is. Úgyhogy a telekom nyugodtan kinyalhatja...
én fizetem ki a hülyébbnél hülyébb reklámjaikat, a szolgáltatásuk színvonala az ár arányában meg konvergál a 0-hoz.
Mivel neki a cég fizeti a szállást,Business Class repjegyet oda-vissza,50 dollár napi költőpénzt és a növelt nem kevés fizetést így nem olyan nagy gond.Viszont így is 30-40 rugo egy 600 km-es utazás kocsival,és volt 2-3 alkalommal nyújorkban ott is el lehet költeni a világ pénzét.
unokatesóm fél évet volt kint, pontosan nem tudom hogy mennyi lé jött be de utána ment a család és kirándultak vagy 2 hónapig ide-oda
de rokonnál volt szállásolva ingyen, meg a repülőjeggyel is volt valami kavarás hogy az oda-vissza annyi volt mint innen egy út
kocsit (rokon) szerelőtől bérelték szinte ingyen
szóval nekik jobb volt a helyzet mint egy átlag "turistának" szinte nullásra kihoztak egy extrább családi vakációt
ha úgy nézzük hogy itthon melőzott volna 100-120 ért 6 hónapot akkor annak az árán max 2-3 wellnes hétvége jött volna össze belőle
Van azért pár dolog ami drágább.Mivel most is kinn van a hugom beszámol sokmindenről.
PL a szolgáltatás,de ha nem szerződött partnernél venne ki autót az se lenne túl olcsó hétvégente.
kapja be a digi
hd box kellett volna de csak a lehúzás menne
Akkor köszi az infót nekünk is az a szolgáltató.
Nekem a DIGI már jelezte is,hogy olcsóbb lesz,pár száz forint csak,de akkor is korrekt.
Elvileg ugye az internet áfája is csökken január 1-től. Úgyhogy amikor megkapom majd a januári számlámat, szépen fel fogom hívni az ügyfélszolgálatot, hogy miért nem csökkent az az összeg amit fizetek. Legalábbis én erre számítok. Ha mégis csökkenne, az maga lenne a 8. világcsoda.
de még mindig nem tart a nép se disznót se tyúkot se veteményest
500 házból ha 3 házban van fullos területen veteményeskert
Most itt is levesznek pár helyen az áfából....éttermi kaja,baromfihús,tojás...szóval ezeknek az árai kb.25%-kal kéne,hogy csökkenjenek.
Csak ugye itt már előre beköpték pl.a köcsög étterem tulajdonosok,hogy nem lesz árcsökkentés,de így legalább nem kell árat emelni.... Na ennyit erről az országról...úgyhogy nem mindig az adott kormány a hibás...Mert a lenyúlás az egeket veri. Amúgy ugyanez volt a disznóhús afájánál is,a kereskedők nyelték be a haszont... Remélem belefulladnak Ja,és BUÉK!
el kell menni kecskemétre
nekem 50km a táv neked 80......
4 embernél már megéri
A győri plázában 1600- a felnőtt, 1700- szemüveg nélkül a 3D-s, igaz oda gyalog megyünk mert hozzánk annyira közel van.
Ja, csak az USA-ban amelyik államban 8-9%-os az ÁFA ott már pampognak az emberek, hogy milyen magasak az adók. Eközben nálunk 27% :)

Egyébként meg a mozik nyugodtan csöndben maradhatnak, mert megállás nélkül arról olvasni a cikkeket, hogy ez is rekordot döntött meg az is. Hosszú Katinka nem dönt ennyi rekordot :)

Szeretnék én is 900 Ft-ért moziba menni. Itt Budapesten 1720 a felnőtt jegy.
Ez olyan sokrétű dolog hogy ki se lehet bogozni.
Nekem kb 700 forintos az órabérem ehhez képest a 900 as jegy nem annyira gáz
Usában 11 dollár a jegy és kb 8 doláros segédmunkás órabér(majd kijavítanak ha mégsem ennyi unokatesóm kb ennyit keresett a mosóban) ha ezt nézzük itt jobb a helyzet mozi téren
De valahogy összességében mégis az usában jobb a helyzet, olcsóbb az ájfón a benzin meg csomó minden így több marad mozira(is)
Itt is ha nem a székszámra gyúrnának... (amit évente egyszer tudnak megtölteni, akkor is 150 visongó ostoba picsával a szürke fossal) akkor lehetne ide is ilyet. És talán a jegy ára is családbarátabb lehetne. Akkor tuti megtelne a mozi. Sokjal többször. Nem kellene a kurva 'moziünnep' hozzá. És kizárt, hogy nem járna jobban a néző IS és ők IS.
Figyelemre méltó az a terület is a lábak előtt.Focizni lehetne ott.
990 volt az enyém a gyereknek meg 890
Az üzemanyag több volt mint a jegy
Nem is veszes a ~dupla ár az itteni átlaghoz képest
Olyan kényelmes hogy elalszanak az emberek.
11 dollar a 3D meg 14. Kaja viszont a csillagos eg.
Na de ide mennyi a jegy ? :D gondolom nem 1500 :D
Nálunk most 1 éve nyílt egy mozi ami ilyen belülről. Nagyon kényelmes.