Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felőlem lehetett a Grósz Karcsi is.......Viszont ahogy nézem valaki mindig morogni fog valami miatt.
Én már várom hogy elbukják a 18-ast oszt lehet majd szidni a következőt.
ééés akkor vittem is vissza a tv-ket.... .....amúgy ha már visszanézünk akkor azt se felejtsük, hogy '10-ben 310 volt a gázolaj, most nyáron volt megint akörül pár hónapig, nem akarok ebből semmiféle messzemenő következtetést levonni azt meghagyom akit ez érdekel, amúgy Marosán mondta a zsemlés hasonlatot '56 október 23.-án egy pártgyűlésen ahol keresték a "megoldást" a kezdődő lázongásokra.
Két évig ócsó volt a benzin..............amúgy is hofi mondta jól nem a zsemle kicsi...............
'56-ból egyik volt anyós-após páros emlékezései során gyakorlatilag másról nem esett szó.....és biza nem voltak pigmentáltak sőt, nemes vérvonal, messzirenyúló katonai tiszti múlttal stb......
Miért ne lenne jogos? A legutóbbi benyaemelésnél nekem is kedvem támadt lapos tv-t lopni, ez egy automatikus késztetés. Csak azért nem tettem mert már egy csomó van itthon, alig várom a csökkentést mert akkor mindig visszaviszek egyet.
Vannak olyan barnább bőrszínű egyedek mindenhol a világban,hogy amikor van valami balhé azt egyből lopásra használják fel...
Persze ha nincs balhé akkor is lopnak,hogy ki ne essenek a gyakorlatból
Amúgy TV-t azért lopnak ilyenkor,hogy tudják élőben nézni a közvetítést a balhéról...
hogy függ össze az lcd tv rablás a benzin árral?
mert ha a kutakat fosztogatnák akkor meg lehet érteni
ha éhes vagyok kenyeret lopok ha szomjas akkor vizet, ha benzinre nincs pénzem akkor benzint
és nem tévéket........
ezek olyanok mint a foci szurkolók ha nyernek azért balhéznak ha vesztenek akkor meg azért
Ezek a hülye mexikóiak milyen türelmetlenek... A birka magyar még kicsit kivár....
http://www.blikk.hu/auto/garaz...
Na majd megzörgetlek ha lemegyek, azt akkor viszem a lomot amit ígértem.
Oda , valamikor délután !
Ide a hármasra? Mikor mentek?
Megyünk a csemetével de nem simoval csak korival
Én nem bírtam életet rugdosni a rotyogómba. Tegnap is meg ma is autóval menek dógozóba.
Látod, befagytak a tavak, de rég voltam rajta szimóval! Szevasz Zoli.
Simson első rugásra röffent , 30 másodpercig még szakaszos szivatóval hibátlan működés sachs megszakítós gyuszival . -15 . Simó kipipálva !
Én kihagyom. Nekem hobbi nem muszáj. Meg inkább élvezzem kevesebbet, de hosszabb ideig...
Nézve a galériákat, van aki nagyon fanatikus és még ilyenkor is motorra ül. Na az igazi mazohista.
Szadomazo video
Kicsit gusztustalan így, én maszk nélkül nem szívesen bújtam volna bele.
A bélés kicsit kiszakadt az évek során
Odafagy a kés az asztalhoz. A forraltbor jobb ilyenkor, bár nem olyan ütős mint a pálesz.
Biztos jók a poGramok.
Jelenleg is -14 tartja magát... Ilyenkor jó a disznóölés...na meg hozzá a pálinka...
Újra betyáros idő van fent a messzi északon.