Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez is olyan mint a vallás
mondhatod te az iszlám fanatikusnak hogy hiába robbantja fel magát, nem lesz következő élet, fel fogja robbantani a cuccot mert hisz benne hogy mégis lesz
a te agyad se tudja felfogni azt hogy az almás cég csak simán átbasz 😂
a másik oldal is hasonló agymosott akinek sosem volt almás szarja de fikázza ahol éri
csak jobban tudod mit csinál a készülékem mint én 😂
amíg az a buzi ciklus nem volt beállítva nem volt lehetőség ébresztésre
most már van
Sosem volt meg ilyen jó cucca, csak nem ért hozzá 😂 mivel én nem akarok senkit atbaszni, mint ő, szerintem ha 20e-t ad, az korrekt 😂
én húszezerért nem tárolgatnék ennyi kacatot(kezeit széttáró) Kérj legalább 40-et(meghajlós)
Fizetsz 20e Ft-t és ezt is átveszem az MacBook Air-el együtt, és megköszönöd, hogy segítettem, neked meg megnyugszik a lelked… 😂
hát nem tudom...
Veled ellentétben időközben megjött az esze.
burkoltabban fogalmaztad ugyanazt mint én(kezeit széttáró)
És nem argust 😄
vezesd már le honnan a matematikai valószínűség amikor egy igaz adat nem látott még napvilágot? Persze vannak sok ismeretlenes egyenletek de itt minden ismeretlen 😂 Az se legyen gyanús, hogy az orvosoktól a honvédség átvette a statisztika kezelését(fetrengős)
Tehát sehol nem futhatnak össze a szálak 😂 Ha te ebből még is valószínűséget kaphatnál akár nobel csontot is. A bökkenő csak az, hogy matamatikáért nem jár 😂
nem nem kevered(ujjával nemet mutató) határozottan elutasította az oltást. Aztán lehet nem nézték jó szemmel a felesége tevékenységét, hogy a férj oltatlan és rávitte a kényszer(meghajlós)
alvási célja, alvásra hangolódás(fetrengős) Hát a picsám beszarik mindjárt 😂 ez a szar már arra sem jó, hogy a bográcsban megkeverd vele a pörköltet 😂
😂
szerintem meg sajnos nem. A többség benyalta a mantrát aztán innen járhat oltatni magát egész életében(gondolkodós)
😂 kell nektek a ájfon(fetrengős) Én a nokiámon 2 gombot megnyomok és akkor ébreszt amikor én akarom. És nem foglalkozik az ágyban töltött időmmel sem, meg, hogy komplett adatlapot töltsek ki ha szeretném, hogy reggel felébresszen(fetrengős)
Nem kell a ciklust beállítani, akármennyi ébresztőt hozzadhatsz…. Megint nem megy ez neked 😂
Elfogadom az álláspontod, és mégcsak le se baszlak érte 😄 sőt
még logikai alapon igazad is van. Ha senki nem hazudik.
Á, csak ő volt zavaróan egysiku és frusztrált. De főként soha semmilyen érdemi információt nem adott, max a tájképeket 😄
Jól emléxel, én most sem vagyok oltáspárti. Viszont elfogadtam, hogy kell, szigorúan matematikai valószínűség szerint átgondolva. Kisebb rossz elve...
Az más sztori. De azért se kurvaanyázok. És megint nem jól.emlékszel, nem az oltást vonom kétségbe hanem a következményeknélküliséget. Nem sietek, ha beválik hosszutávon azt is el fogom ismerni.
Megpróbálom ismét:nem vagyok oltás ellenes és a virustagadáshoz sincs közöm. Magam nem oltatom és elitélem a kényszeroltást, mindenki hadd rendelkezzen belátása szerint saját élő szervezetéről. Aztán majd kiderül ugyis milesz.
Ha jol emlékszem az elején te sem voltál ekkora oltáspárti......de lehet keverlek
Tilts még párat a vasutason kívül, az biztos jót tesz az öngyógyító folyamatoknak 😃
Faszt,halásznak,minek tobb viz.
Tudom, hogy nem te, de a kovid oltást is lazán kétségbe vonod... gondoltam, ha azt jobban tudod, hátha ezt is... 😂
Keversz valakivel. Nem én kurva anyázok. Sőt kemény se vagyok ellenben tapaaztalati kritikus. Miért küldtem volna el? Jár, fizetek érte és ha minden elbaszásmentesen megy mindig mindent megköszönök. Még a sima jól sikerült vérvételt is. Megint hülye vagy. Ellenben az öngyógyulás most valós csak hát nem vagy képben a történésekkel. Nyilván ugy is igaz ahogyan te mondod.