Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melós pók. 😁
De valamin alapszik. Bennem fel sem merül ilyen, mert természetes dolog, hogy balesetek vannak és üzemzavarok, bárhol. Az embereket egyáltalán nem érdekli, ha megkapják az alap infókat, mint mi volt és miért. Ha viszont titok, na akkor kezd érdekes lenni...
Te is fertőzöl. Ugyhogy nem mentség.
Az nem fertőz legalább.
Bezzeg ez nem hatja meg a Bogyót. Ráment az agyára a korona elleni küzdelem, így minden más megszünt létezni.
Ez az én véleményem, nem tény.
Ilyeneket napi szinten láttam 12-évig, és még ilyenkor is rágyújtottak ha volt rá lehetőségük!
Te írtad, nem én.: "Egyébként sem fogják elénk tárni a hiteles vizsgálat eredményeit."
én csak felkaptam rá a fejem, hogy mi a fasz?!
Lökjek.cikket a láncdohányosok gyötrelmes szenvedéseiről? Sőt most párat testközelben láttam. A kisöreg mellettem a szomszédágyon utolsó napomra meghalt. Elégszar volt látni a leépülését pár nap alatt......
És ez nem médiagerillamarketing hanem a valóvilág itthon.
Akkor nagyon olcsó szállást találtál. A kajával is jól jártál vagy konzervet ettél. Az ami montenegróban volt 10euro, a horvátnál 30.
Egyetlen dologban jobbak a horvátok mint a délebbi orszagok, konstans az útminőség.
Az elmúlt években szinte elmondhatom hogy részletesen végigbarangoltuk az orszagot, nem hiányzik, kihagyom őket.
Nagyon rossz irányba indultak el.
Montenegró egy kicsit fejlődik a szemétügyben és máris mérföldeket ver a horvatokra.
Miből szűrted le, hogy titkolóznak???
Egy amerikai, oltásellenes tűzoltó sorsa:
https://index.hu/kulfold/2021/...
3 nap szallas 10e/fő.Apartman.benzin draga,kaja ugyanannyi mint regen.Buntetes kiderul idovel.
Hagyd ezt a debilt. Ő elhiszi hogy a neki mindig az igazat írja le az újság. Főleg az ilyen euronews meg hasonló hazug oldalak 🤷🏼‍♂️
Onnan hogy egy ilyen erömü nem olyan nagyon bonyolult, kb az elsö percben tudhatták mi okozott gondot és mivel titkolóznak, már minden azonnal gyanus...
A-a, nem megyek hozzájuk, gusztustalanok lettek. Undorito ahogy viselkednek. Büntetések, drága szállás, kaja…
Le is fogják.
Nem tudhatjuk, hogy az igazat, vagy sem.
Ezért honnan tudjuk, hogy gyanús?
Videózni kimondottan az APS-C-vel lehet jól, szinte minden komolyabb Vlogger, félprofi videós azokkal csinálja.
Ja, hogy hazudoznak? Na ehhez sem vagyok hozzászokva...Minek ilyen esetben hazudni? Nem tök mindegy, hogy melyik alkatrész okozott tüzet? Ami elromolhat, az el is romlik, de ahol emberek dolgoznak, ott az emberi mulasztás is bármikor előfordulhat..A titkolózás ilyen esetben sokkal gyanúsabb, mintha leírják,hogy egy müszaki hiba okozta, vagy hogy Kovács Béla rossz gombot nyomott meg...
csak avval nem feltétlen lehet jól videózni
és ez is feltétel

a legfőbb hiba hogy 3 éve ki lett számolva az üzletmenet
aztán bebaszott a vírus
volt egy nullás múlt év meg egy negyedes idei év (az elmúlt évek átlagához képest)
a csok miatt(is) minden drágább lett
mert amikor nézegettük kijött volna a pesti albérlet 120-130környékén most meg ez inkább 160-180
ehhez még jött egy "felesleges" motor vásárlás (ami az idei beigért jövedelembe simán belefért volna) aztán most kicsit rezeg a léc pénzügyileg
kölcsönt senki sem akar, meg többet dolgozni se.....

ha nincs a vírus hiszti akkor semmi gond nem lenne, csak emiatt legalább ugrott 5 milla a zsebből
Itt is meg fogják írni.
De a vizsgálatot végzőn kivül, és az "illetékesen" kívül nem biztos, hogy fedi a valóságot.
Volt ilyen erömü tüz nálunk is.: https://www.tt.com/artikel/307...
Biztos 50 évre titkosítva van, mint a hadi beszerzések 😅
A Zolit meglátták, és inkább elmenekültek. 😂