Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szakértői vélemény nem ezt írta . Az meg vastag mint az új testamentum, valahol a gépen megvan az összegzés ha megtalálom felrakom
Azért az újságcikkben a "kawasaki típusú motorkerékpárosnak" korrekt megfogalmazás Úgy látszik a nyomda is spórolt a betűkkel
irkálja a fene Szerintem szopni lenne csak spórolt a betűvel
286-os mindent tud amire szükségem van
Ahhoz minek diploma? Bár most az a divat hogy aki nem boldogul diplomával mert vagy szarul választott szakot vagy szarul ment a tanulás,az vállalkozik valamire
Mondjuk ertheto, 13 evesen a banyaban gurizett a csilles lovak mellett. Gyerekmunkaskent.
Onnan nehez kiemelkedni, de neki sikerult.
Azota meno vallalkozo.
Rezeg a lec.
És a gépe is még xp előtti
https://www.aszhirportal.hu/hu...

Linket hátha tud nyitni
Mondjuk neki asztali gepen is brutal az ilyen osszetett feladat hogy kereses.
Tudjuk hogy neprajz szakos volt.
Bocs..... magaslabda volt
Nehez a nyomogombos telon google keresest inditani.
Nagyon sok mindenben tényleg tájékozatlan vagy diplomás.létedre legalább a googliba irde be:opni
Ertelmezz, szedd mar ossze minden gondolatod, ha ugy konnyebb huzd ki a seggedbol a fejed es nezz korul.
Nehez lessz, mert tenyleg fullkretén vagy.
A cikkben azt irtak vizsgaljak.
Ezek szerint tuti te voltal a hibas, barmit rizsálsz.
nem megy már ez a bebaszás téma. Évente van két három jobb aztán esetleg néhány extralájgtos. Mert ha legalább szeretném az ízét8 bár ez a kisebb probléma valami édes szarral el lehet venni) de a másnaposságom az gyötrelmes és szörnyű Ha nem lenne másnaposság már rég nem élnék
Ott is balfaszul
nem b.zmeg
nem raktál vigyorgó smájli jeleket Remélem nem neheztelsz
Az az "opni bezárt" az meg mi a fene A te hozzászólásaidat nem értelmezni nem tudom, hanem elolvasni nem Faszt a hülye tabletetbe össze vissza nyomkodod az egymás melletti betűket.
Egyébként mit nem tudok értelmezni márhogy kistván hozzászólásán mert arra írtad alapból, hogy ezért vagyok kretén
Azt, hogy viktorunk (alvilági nevén : a főnök) a haveri kört tőkésíti fel kimondhatatlan vagyonnnal és nagyjából azonnal?

Értelmezd már le te akkor te, hogy István mit írt és összevetjük az én előzőjeimmel
Tehat egy egyenesen halado autot se sikerult ugyanazon az uton elkerulni.
Te meg szarabb voltal motoron mint ahogy azt elkepzeltem.
El se kellett volna kezdeni,egybol ra kellett volna rabolni a bebaszas/peca ugyre.
Az ipsenek se torted volna ossze a kocsijat.
Na jo, enyhen tevedtem, debil ES fullkreten vagy, elnezesedet kerem.
Igy mar ertheto minden.
Az is hogy a büfészakos diploma ellenere nem tudsz semmit ertelmezni.
Valszeg ezert ismered ilyen behatoan az egeszsegugyet.Az opni bezart de tuti megfordultal rengeteg hasonlo intezmenyben.
TE........ te fullkretén.
Talán a múltkor leírtam, hogy semmi kereszteződés nem volt? Egyen úton mentem
Én pajtás nappalin nyomtam a kereskedelmit este 8 ig dolgoztam majd utánna tanultam. Te 18 évesen kezdél dolgozni a családiba? én 13 évesen kiscsikó. Amíg a haverok a nyáriban a bört rúgták én akkor is dolgoztam Persze ez nem a ki mit tud Csak leírtam a gondolataimat mert ezt a full kreténezést már egy kicsit unom amikor egy kretén nyomja ezt De úgy látszik ebből a hozzászólásodból sem maradt ki ha meg ez ennyire felidegesített (pedig nem volt szándéklom) akkor csak sok igazságot leírtam Beleültél a készbe na zéró ötlettel, kockázattal, zéró anyagi ráfordítással. nem így akartam mondani ... de így van Hólapát meg honnan a faszból lenne, mikor még se híre se hamva nincs a hónak?
Nem te magadtol vagy fullkreten.
Foleg ugy hogy minimum 10 eve nem motorozol es meg mindig itt baszod a rezet egy motoros oldalon bebaszoshorgaszattal mulatva az idot.
Ja bocs nalad felelos dontesnek minosul hogy ha par csobtod eltorik mert motoron elkottaztal egy keresztezodest es ettol halalosan befostal.
Értelmeztem arra reagáltam. Leírta, hogy akinek szúrja a szemét az általunk szinte fel sem fogható mértékű közvagyon elherdálása, magánosítása az csak siikertelen lehet, mert ha neki nem jó akkor másnak miért. Aki meg olyan qrva sikeres mint pl. te Az meg viktor barátja, mert minden hepi Erre meg azt írtam, hogy nem érzem magam sikertelennek, de nekem mégis csak kinyílik a bicska a zsebembe amikor ez már ilyen pofátlan módon és mértékben megy
Akkor én ettől full kretén vagyok? Hát biztos de én ezt is vállalom
Fater 90 ben alapitotta, én 92 ben erettsegi utan kerultem oda es a kiszallito idosebb ember mellett cipekedtem, majd eladas es szereles volt a melom.Ekozben vegeztem a kereskedelmi sulit levelezon. Azota is ezt csinalom. Bocs hogy a 2 ev elment a kozepsulival.
Amirol fingod nincs arrol ha megkerhetnelek hogy ne pofazz fullkreten modon mert meg valaki tarkon basz egy holapattal.
Es meg finom voltam.
Az orvosok simán megkeresik azt amit írtam, és nincs minden másnap éjszakai ügyelet sem
Tudom tudom sívító ördökszekér vagy mi bár ennek sem értem a konkrét jelentését. Azt is tudom, hogy neked minden nagyon szép, neked minden nagyon jó és mindennel meg vagy elégedve Mondjuk ehhez kellett talán az a szerencse, hogy szüleid felépítsenek egy vállalkozást, amivel neked nem kellett mást tenned, csak tovább vinned Semmi saját ötlet, semmi kín, semmi kockázat és semmi befektetés és rizikó és semmi áldozat. Gyakorlatilag beleültél egy készbe Ezt nagyjából Rostás Pisti is tudná, ha neki ilyen leehtősége lett volna. De neki nem volt mert Ő azért született, hogy több pénzt vehessen fel érte a család Nagyjából ennyi a gondolatom, de írd meg ha máshogy volt. Egy közel 50 éve beindított vállalkozás elvezetése nem kunszt csak napi rutin Pláne, ha azt más szenvedte ki