Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szalagcsiszoló kellene egy
biztos tudnék csinálni csak kurvára nincs kedvem hozzá, elég összetett feladat
Hiába, no: ha Zoli meg az Ini összefog, akkor nagy csodák készülnek!
Azt sohasem tudtam megértetni velük, hogy egy fél párat elnyel a gép, az is érthetetlen dolog, de ha már mégis így esett, miért rakja be úgy a szekrénybe, mintha valami hadirokkant (féllábú) lennék?
Amúgy nekem alsógatyáim szoktak eltűnni, én pont ugyanezt szoktam kérdezni, hogy szerinte (asszonyállat) én néha alsógatya nélkül jövök haza, vagy szerinte hova teszem ha ő biztosan nem ludas a dologban?
A zokni az nálunk is rejtély.Soha nem jöttem haza félpár zoknival, de mosás-szárítás után mindig félpárak kerülnek a szekrénybe.Amig anyámnál laktam akkor is így volt.
Máshogy oldottam meg a problémát.
Igaz, abból sem tanult.
Nem a pározással van a gond, az nem lenne téma..ha egyáltalán meglenne, de szublimál.
Lehet van közte kétbalos is
Ne politizáljunk, kérem.
20 pár és mind balos?!
És ha mind a kettő balos?
Én megoldottam ezt a megoldhatatlan problémát. Vettem 20 pár tök egyforma fehér zoknit. Reggel félálomban sem kell keresgélni. Kihúzok 2 -őt a kupacból es jónapot.
Nem csináltok átadás-átvételi bizonylatokat a mosatni valónál? Slendriánság.
Én is így vagyok, igyekszem egyformákat venni, de az ELVEIM!!!
Kirakom a szennyesbe a zoknijaimat és nem kapom vissza, ráadásul még hülyének is néznek.
Egy tuti vírusbiztos maszk:
Dettó..az Univerzumban vannak ugye fekete lyukak..itt a Földön is és némelyik elég kellemes tud lenni ez nem vitás..de hogy a férfi zokniknak minden háztartásban külön vannak fekete lyukak a Földön az 100.000 százalék.
Mert ilyen zsákmány típusú emlősállatok vagytok , bár a vízbe dobnátok a horgot, akkor is sikerül valami nagy állatot fogni!
Szerintem egy lidokain szuri után köröm le és horog ki
Kifelé nem jön egyszer akadt a combomba át kellett fordítani és kijött
Azóta mindig van egy kis fogó a horgász ládában, kézzel jó szar ki nyomni
Na azt hogyan szeded ki?
Visszahúzni nem lehet.....
Úgy gondolom ha nem lenne pina akkor már régen agyon lenne vetve az összes nő
És nem ok nélkül
Amúgy én szoktam venni 20 pár egyforma fekete zoknit és akkor nincs gond a párosítással
Amikor elfogy jön az újabb adag
Locsolóvers:
Nem tudom ki hogy van ezzel, de állítom, hogy csak nekem az elmúlt 25+ év alatt legalább 50 pár zoknim eltűnt vagy párban, vagy csak az egyik.
A kotta mindig ugyanaz:
- nem én voltam, te raktad el valahová (nyilván ezt NEM én mondom)
Ha mégis előkerül a hiányzó akármi valami szekrényből:
- mert mindig elöl hagyod és el kell rakni utánad.

A legjobban idegesítő:
Jaj eltörtem, elveszett, leejtettem, nem tudom hova raktam, de vegyél egy másikat mert kell.

A többi történetet a nőkről nem is mondom, biztos vagyok, hogy mindenki találkozott ezzel és hasonlókkal.