Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló
vettem egy yamaha dt -ét és szeretnék rá venni egy sport kipufogót aki tud eladót vagy olyan oldalt ahol lehet viszonylag olcsón találni akkor az irjon lécci
címem: stakee@freemail.hu
hali
Van egy 125-ös dt-m 1989-es
az érdekelne hogy mennyi és mien olaj kell az elsö teloba
előre is Kössz
Na felkerült a videó meglehet nézni :)
Kössze, feltöltötem egy vidit nem nagy szám csak próbálkozás. Egyelöre még nincs fentaz adatlapomon valamiért de majd nézétek meg.
A videók menüpontban, ott van piros mezőben hogy "töltsd fel videódat"
Hogy ehet videot felrakni?
majd ha feleáron lesz beszélnénk :D amugy jah 18 paci az kevés... :S RXet szeretnék de amit kinéztem persze elvitték...
nem mindegy hogy mennyire amúgy a 80as simán van 14le az 50esek ilyen 8-10 lovasok mondjuk mindegy az a lényeg hogy én elvagyok vele:)
és legalább mi DT-sek fogjunk össz :P
BOCS
nme bezsólni akartam....
ez a folytott verzió:D
mindnegiyk za alapból...
teh
én visszaállítom enyémet gyári 15re,akkor is keresztbe verlek vele
adatok ember
ha meg nem érdekel a gép ako ne keménykedj a sajátoddal,mindenki annak örül ami van neki
egyébként za sosincs 14 lovas,max10,de zat si kétlem! egyébként adat kit érdekel,azt midnneki tud,motorozni annál kevesebbek.... erről ennyit
18 és 125ös?
az enyém 80as ás 14 lovas:D
vagy ez a folytott verzió?
az a kék
az alsó képen
ha kell tudok küldeni róla még
11kwos mint mindne dt papíron,szelep állítással kb 18 lovas,megvok vele elégedve,de már nagyobb kellene
irányár:660.000
lehet már el is adta..
a kék ami ak épen van? rendszámos? forgalmiban kw? ár?
Hány ccm?
És mennyiért adnád?
Valaki nem tud Yamaha DT 80 LC2-höz generátort?
Mert most vettek bele új aksit mikor megvettem a mocit és 2 napra rá meg se moccant az index,ilyenek esetleg nem tudjátok mik lehetnek még a hibái?
egy generátor kb. mennyi $?
Szevasztok !

Van egy DT 125öm , vizhűtéses, elöl tárcsa , hátul dobfék , évjárat ismeretlen.
Problémám a következő lenne :
Egy szép délután kimentünk haverokkal motorozni , majd egyszercsak nem akart úgy menni a szekér , ahogy szokott , finoman hazagurultam , majd kis vizsgálódás után kifociztam , hogy a power meg sem mozdul. Szétkaptam a dolgokat, leteszteltem aksiról a szervó motort , az müködik megfelelően. Nyilván való hogy valamelyik fekete dobozka pukkant meg , de kérdésem melyik. Nekem azt mondták páran hogy nem az a doboz döglik meg, amelyik közvetlen a szervómotorra megy, hanem a gyujtásdoboz. Mindkettő cirka 10-15E ft használtan (már ha lehet kapni), és nem szeretnék feleslegesen költeni rá. Volt esetleg valakinek hasonló problémája ? Melyik lehet szerintetek ? És hol tudnám beszerezni?
Kalaszka! A két állítócsavarral a power szelep alaphelyzetét lehet állítani, a két csavart egymással összhangban kell csavarni, illetve nem kell csavarni, mert a gyári beállításon nem érdemes változtani. Ha tényleg a power szelep csörög, ami könnyen előfordulhat, akkor a perselyeit kell kicserélni. Más a csörgésen nem segít. Ha nagyon meghúzod a mozgatóbowdeneket, lehet hogy csökkenni fog a csörgés, de akkor meg a szervó nem bírja majd mozgatni a szelepet.
Na és mi az ára?
Nem azért,mert szeretném megvenni,csak úgy érdekelne.
sziasztok
a motorom eladó
2003.09.edik havi
7300km
szép állapot
akit érdekel az írjon
Sziasztok!

Van egy öreg vizes Dt-80-asom. Sajnos víz került az olajtartályba és megsütöttem. Utolsó túlméret volt ha jól tudom. Tud valaki egy komplett blokkot hozzá esetleg, vagy csináltassam meg? Esetleg el lehet így adni? Szóval mi tévő legyek?

Üdv.:
Peti
Jah. Alighanem olajzó nyílás. Valamint sztem ott is áramlik vmennyi benzin-levegő keverék, és azáltal alulról is kap hűtést a dugattyú.
Találkozott már valaki 93"-as DT125 dugattyú szívó oldalán kb 5-6mm átmérőjű furattal? A gyűrűk alatt, kb 8-10mm-el.
jo nem bántásbol volt csak kérdeztem, amugy én is nyári lovémbol vestzek gépet, plusz amit anno ballagásra kaptam (vagyis abbol DT-t vettem de azt emg eladtam aztán most megint van annyim kb)
eladó yamaha Bear Tracker 250