Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Valakinek lenne Yamaha dt 50-hez (levegős )
Kipufogóhoz hollandere?

Nagyon fontos lenne!

Köszönöm szépen
hát szivató nélkül is ugyan az :S
lehet hogy a tűszeleped se 100as és picit megszívja magát azért indul nehezen. próbáld szivató nélkül indtani hidegen ugy mit csinálhat
a tankon lévő nem zár el de utánna raktam egy csőközé iktathatósat
benzincsapod jó?
Sziasztok egy 98 as 125 dt-r rel lenne problémám hidegen a motor eszméletlen nehezen indul hiába szivatózom de ha nagy nehezen beindul akkor utánna semmi probléma nincs vele jár szépen alapjárat van leállítás után egy rugásra indul. aztán 2-3 óra elteltével megint ugyan ez ... mi lehet a baj ? valaki küldene egy bekötött karbutárorrol egy képet
Szia Apuci,rég láttalak a forumon, azért kérdeznék tőled vagy akárkitől tapasztalatról.irtad anno a klingerit hf tömitést.időm szűkében most tudtam beszerezni.kérdés a hűtőviz nem mossa el?(ahol nincs felfekvés)+ néhány emberkénél nem sokat birt az ilyen tömités.amugy belerakom aztan lesz ami lesz,csak mire szamitsak?
én ezt a leérős dolgot sose értettem én kifejezetten utálom ha leér mind két talpam teljesen, ugyis csak egyik lábam teszem le ha megállok, a gyáricrossok is magasak hogy ne koppanjon fel a gép hasa
A DT-ék inkább nagyok, mintsem kicsik, főleg az R-esek!

Inkább az szokott kérdés lenni, hogy leér-e valakinek a lába!
én 193 cm vagyok és szerintem nem kicsi,
2005-ös 125DT-nek állítható a hátsó felfüggesztés magassága? Vagy ez minden enduró/supermoton állítható? Tehát, hogy az ülés magasan legyen? 186cm vagyok, és nem szeretnék "kicsi" motort.
Továbbá van valami típushiba, vagy bármi amire figyelni kell?
Másik kérdés, festett már valaki ilyen idomot? tudom hogy anyagában szinezettek ezek a hajlás miatt, de mivel tudnám én ezt lefesteni ami nem repedezik le? csak 2K-s cuccal festek! utána kapna matrica szettet is
nem
szép :) rendszámos?
na beröffent a gépecske 5perc utá észre vetm hogy a vészleállító le van kapcsolva egész jó lett, alapjárat is állítható picit finomhangolni kellesz még, nem is csörög egész jól sikerült
a hengerfejet lesíkoltam de a hengert nem tudtam mert eléggé belevan gyógyulva a tőcsavar és féltem hogy eltöröm.
Ha tökéletesek a felületek nem lesz gond a fém tömítéssel :)
a régi 1,2 volt, inkábbb a henrfejtömítés miatt aggódnék, de mjadmeglátjuk. olajat már vettem én atfre esküszöm
0.5 mm a hengertalp tömítés :) Ha nem lesz jó nekem van egy ATHENA htalptömítésem :)Olaj meg 10w40
Nem vágom az ebay t őszintén bevallom.Inkább itthonról rendelnék ha lehet..
Ezt a szívást, összeraktam a gépet önteném bele az olajat nem találom sehol, erre öcsém kölcsön adta valami haverjának a motorba, szóval smot várhatok hétfőig az indítással mellesleg a mostani hengertalp tömítés vékonyabb valamivel így a dugó is feljebb jár
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni yamaha rd 125 10v00 ügyben.Tirisztort kellene cserélnem,megvan az új,de teljesen más színűek a vezetékek atirisztoron mint a motoron,tudna valaki segíteni a bekötésben?mellékelek képet is,annyi plussz van,hogy nekem van egy narancs meg citrom sárga vezetékem a tirisztoron.
ebay en 3000 pénz + 2ezer a posta
NGK BR9ES