Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vigyázz, mert amit árulnak hozzá karbi-felújító szettet, abban kisebb főfúvókát adnak, amivel pont hasonló, keveselő tüneteid lesznek. Legalábbis amit én vettem szettet, abban kicsi volt, ment is vissza a régi, gyári.
Akkor már érdemesebb fővázastól cserélni (+pár ezer ft egy üres váz) és arra átépíteni a vizes 80-as sallangjait, mert azok viszont ugyanazok. A vázon a blokk és a lengővilla befogatás más, sokkal egyszerűbb cserélni, mintsem barmolni.
Nem megy bele úgy, ahogy te elképzeled
Valaki segítsen nagyon meg untam,hogy a 80cc Dt-hez egyáltalán nincs alkatrész. Ha bele rakok egy 125cc blokkot nem gusztustalanul (semmi sufni) passzolna bele?Power motort be lehetne kötni?A vázon nem kell farigcsálni? Köszönöm előre is
Sziasztok !
Hozzámkerült végre egy DT 125 LC2, és az lenne a kérdésem, hogy mekkorák gyárilag a fúvokák ? Mert alapjáratot még úgy ahogy tudok állítani, de sokszor dadog a motor és közvetlen a power nyitás alatti tartományban (tehát olyan 5-6 ezres fordulatnál,6 ezres fordulattól nyit a power) sokszor el is megy az ereje csak nagyobb gázra indul meg. 5. és 6. sebességben meg szinte semmi, alig van valami erő is. Meg ha sokáig húzom neki magasabb fordulatszámon akkor képes lehörögni csak úgy míg eléri a 6 ezres fordulatot onnantól meg megy újra. 16-53 az áttétel. Mikuni karburátorban (elvileg gyári) 95 főfúvoka ? Nekem ez kissé furcsa volt. Gondoltam veszek hozzá karburátor felújító szettet akkor hátha rendben jönnek a dolgok. Nem olyan régen lett teljesen felújítva, új power elektronikát is kapott. Valaki tud segíteni ?
Sziasztok DT 80 -ban hogy cserélek berúgó tengelyt? 94-s
A kör alakú összekötős az elvileg az újabb olajpumpásokhoz való. Szerintem a hossza más, mert a pumpa is másképp áll a blokkon.
Üdv.
Valaki tudna segíteni?
Yamaha dt 80 lc1 1984 -nek mekkora a főfúvóka mérete?(mikuni)
Milyen gyertyát használtok ilyen motorhoz?elektróda hézag mennyi?

Ha sok benzint kap azt befolyásolhatja a karbiban az üzemanyag szint?
Fekete nedves a gyertya, a kipufogóból folyik a fekete trutyi.
Mit kell tennem hogy kevesebb üzemanyagot kapjon?
Sziasztok! Azt megtudná nekem mondani valaki, hogy a 125R-hez való kétféle gázbowden között van e valami különbség? Nekem a kör alakú műanyag "elosztós" van, de sok mindenkinél láttam a téglalap alakút is.
Innen rendelnék, de nem tudom hogy jó e hozzá: link
Ezekre gondolok:
Helló yamaha dt 80 vizpumpa érdekelne
sziasztok!
Yamaha dt 125 r henger szettre lenne szükségem ha valakinek van elfekvőbe az ijon!..
előrre is köszönöm
Sziasztok!
Segítségeteket kérném van egy dt 125 2000 évj motorom az lenne a problémám nincs világitás se gyújtás se eddig volt! :) én a bal oldalon a vázon hátul lévő hátsó sárvédő ivbe van egy relé arra gyanakszom nem tudja valaki mit is csinál pontossan az a relé? Előre is köszönöm válaszotokat!
Unixtól rendeltem ma reggel Ferodo készletet. Ki is hozták délután 2kor. Láthatóan vastagabb anyagból van és keményebb is. Remélem így már jó lesz :D
Klassz.
Én az XT-hez kaptam olyan rugókat, hogy be kellett darabonként tennem 2-2 alátétet, mert fél óra motorozás után begörcsöltek az ujjaim.
És így sem csúszik meg.
Csak méreg, mert duplán, vagy triplán szerelsz.
Ki lett reszelve szépen ahogy kell. Közben egyébként kiderült, hogy mi a gond. Rossz rugókat adtak Yamaháék. 31.7mm-esek miközben 34.5 a gyári érték és 32 alatt már cserés. Megmérhettem volna, de eszembe nem jutott, hogy rossz
Na gratula.
Akkor mégsem jó hozzá az a rezó.
Arra figyelj, hogy a karbiba varázsold vissza a főfúvókát!
Üdv K.
A kuplungkosár nem lett felreszelve?
Helló
Meg van a megoldás.Kaptam kölcsön gyári rezonátort és tökéletes vele.Már csak szerezni kell és jó a motor.
Sziasztok! keresek Dt 80 lc2-re kipufogót. Gianelli van rajta de szeretnék egy gyárit rátenni. Tud valaki segíteni?
Sziasztok! Kissé tanácstalan vagyok. DT 125R 1999es. Megcsúszik a kuplungja powernyitástól. Lamellák újak kuplungrugók újak, gyáriak. Manual szerint összerakva. Mi lehet még a a megcsúszás oka? Előre is köszi
Pörkölt
melyik a jobb: a pörkölt vagy a dobostorta ?
kb ilyet kérdezel
Sziasztok
DT 125 2t vs XT 125 4t.
Mi a véleményetek, melyik a jobb (bár a DT fórumban merész ilyet kérdezni :) )? Ha jól tudom, az XT a DT 4 ütemű változata.
Fogyasztásban kb. mennyit esznek ezek a gépek városi környezetben? Tudom, hogy sok mindentől függ, de nagyságrendileg.

Köszi
Sziasztok, van egy 80 as dt-m dt-m, arra simán rá tudom rakni a 125-ös hengert és dugattyút? Esetleg a plusz erő nem fog kárt okozni a blokkban?
Karit tettem fel másikat is és ugyan ez a hibajelenség szerintem tiszták máshol kell a hibát keresnem.