Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mien garancia? Ha darabokra hullik a fejeden kapsz egy másikat?
mennyi volt a bowden?
Kössz. kuplungbovden már megoldódott, de a fékkara szükségem lenne.
nem tudja vki hogy hol lehet állítani a kuplungon? mert az enyém elég érdekes és mindenhol fog de legfőképp sehol:S meg ha sebességbe behúzom tolom ráröffen vagy 2őt aztán már megy mi lehet a hiba? szerintem állítani kéne rajta....
Lidl-be most lehet kapni sisakokat 3év garival!
Cross 10.000huf, speed 9.000huf.
Szerintetek megéri ?
Üdv!
Valaki tudna nekem küldeni egy leírást a DT-knek a műszerfali használtáról? Egy gomb van, de 5letem sincs hogy hány másodperig kell nyomni hogy valami legyen stb. A leírást csak 3 hét mulva kapom meg, de érdekelne azért hogy megy ez.
Kuplungbovdennek utánajárok, de az első fékkart nem adom el egy magában egyenlőre.
Szerintem kevés a feszko az aksiban azért nem villog az irányjelző.
havernak is ua. sisakja van:)
most csinálom
Jah semmi énis odavagyok hiába aludtam! Ja nem kocsiba be, ablakot le, könyököt ki, 2esbe be, irány tokod!
aha
laza kis séta
vagy rá ültél a kutya hátára és gyia? /kicsit fáradt vagyok...bocs az OFFolásért/
Hova mentem ki gyalog? Tokodra?
gyalog mentél ki?
Sámli! Énis beszéltem ferencel, h megyek le! Csak tegnap disco, meg reggel 9kor már tokodon voltam a kutyával iskolába aztán 2 előtt lefeküdtem és most kelltem fel 5kor!
veled miújság?
voltam hát!
ma volt gazolás
nagyon jó az új láncszett beválalós után van a sirató azon megtaláltam a "nekem megfelelő pálya ívet"
CSő! Mizus? Nem voltál ma pályán?
vagyis tarján
Nézzél el Tarjánba (lehet hogy kicsit messze lesz... )
http://search.ebay.de/search/s...

Hát tudom, h ez nem magyar hon, meg kell kicsit tudni németül, de ha van ismerősöd akkor olcsón és könnyen megoldható! Remélem tudtam seggíteni!
Császtok valaki véletlenül nem tudná megmonda nekem azt hogy most újjítottam fel a 125 dt blokom dugó gyűrű csapszeg tügörgö stb és olyan 2500 4000 között kicsit csörög hogy ez mitől lehet előre is köszönöm
Üdv
jaja !
Azért is szeretném megcsinálni!
De ahhoz kéne 2 kerék! mert ezeket a gyárikat nem akarom elb@szni!
Mert szépek nagyon! De azt te is tod!


Nincs valakinek 2db kerék elfekvőben 80as Lc II-es Dt-hez?