Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jövő hétre már jó (jobb) időt mondanak. Lassan a napi gurigák beindulnak - épp idejében vagy még.
igen ma elkészült báár a plexim csak jövő héten lesz itthon sajna a puigot spanyolból rendelik, nem találtam olyat ebből a márkából, akinél lenne itthon minden hol meg kellett rendelni
De egy kutyának négy lába van, ennek úgy látom három, akkor mégse kutya.
naaaa.....szedd már össze magad
Ez valami kutya vagy ilyesmi?
Zsebinek tetszett, anyának nem de mindent a gyerekért , had loholjon a német vas után......
Szia földi!
Lovad 1ben van már?
Szia Masa csak neem meg van a bömbi tudtam hogy megveszed gratula Gyapinak is felkerült a dob
hej
10200 körül adja le ezt a "pontosan"(nagyon idézőjelben) 104 Le-t
nem tudod kimotorozni ezt a plusz pacit viszont nagyon jó hangja van
most raktuk vissza a gyári dobot siralmas a feeling......
MM
a MotoGp- ben részvevö emberek!
Nem is szoktam elforgatni addig...
Most nem mindegy hogy 12 ezres fordulaton 98 LE-s vagy 12500-ason 105? Észreveszi ezt egyáltalán valaki?
Váltig állították, hogy betudják neki lőni optimálisra szegény elhitte pedig ... csak rá mértek lenyelezték padon és azt mondták 7lóval több adtak neki egy nyomaték görbét majd fáradjon a kasszához 16 ropi ......
a Yamahákon gyárilag csak az alapjárati keverék arányát lehet változtatni ha magassabb fordulszámot akarsz modositani akkor be kell elötte szerezni egy Power Commandert.
Helló!


Évjáratot tekintve van lényeges különbség?

Köszi
Tegnap én is felraktam 1 ugyan ilyen dobot sajna nem az enyémre klassz hangja van katalizátor nélkül 7 loeröt dobott a srácnak mérés szerint de az sem mind1 hova viszed mert eredetileg be akarta állitattni de 16 ezerért hozzá se nyultak csak megmérték pedig azért vitte oda, hogy belegyen állitva az uj cucchoz
Gratula!
Nem bírtam a véremmel, beújítottam egy micron dobot!
Hááát, mit mondjak?
Eddig ment, most már hallom is!

http://news.micronexhaust.com/...

Most már csak egy kis plekó hiányzik a gyönyörűségemről, mert 120 felett kiszakad a nyakam.
Holnap egy FZR 500 lesz a teritéken. De én oda nem megyek sajna. Pedig a fotók alapján szép a gép.
Na jó, ez megfelelő igazolás
Megnéztünk "sógoromnak" egy 400-as viffert. De sajna nagyon gané volt szegényke. Hülyegyerek hebegett habogott, hogy V4es technológia, megbízhatóság, de benzinen kívül nem költött a motorra, úgy is nézett ki szegény lovacska...
Te nem betegen feküdtél ma otthon?
Köszi a segítséget, de max 1,4 milla amit tudnék rá áldozni, és jót akarok kifogni mert nem lehetetlen, csak nagyon kapós:SEddig már találtam, 3-4db mocit, de már eladták öket...
2003-as évjárattól...Ha még tudnátok esetleg segíteni, megköszönném!
például ez

1.6-1.7M több van, abban a tartományban még válogathatsz is.
Te voltál?!
Még gépészkedtem, azért intettem később...