Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen gummát akarsz?
nézd meg itt
siralmas megint nem jött meg a puig plekom azt mondta egy kedves "hozzáértő" hölgy hogy sajna ebbe a kamionba nincs talán a következőbe ami kb 3 hétmúlva lesz itt ja és normális árban első gumit sem találok talán holnap megyek egykét helyre és próbálnak segíteni is
Köszönöm! Monolock lesz az enyém is :)
Az első és a harmadik képen monolock van, a középsőn monokey. A legtöbb doboz (általában ezek az olcsóbbak) monolock, a gyári Yamaha doboz is éppen ilyen. Csak a felfogatás módjában van különbség.
Polo: nagyon szép lett a mocid!
Szia!
Ez monolock vagy a másik típus? Dobozom már van. hol nézzem meg, hogy melyik típus?
Szia!

Nekem van egy GIVI platnim, egyszer sem használtam (gyári csomagolása megvan), ha érdekel dobj egy mailt.
Biztosan tudsz ilyet szerezni, mert akinek pl. nincs csomagtartója, annak a monorack karokhoz másféle platni kell, ilyenkor feleslegessé válik, amit a dobozhoz alapból adnak. Vigyázz, mert létezik monolock és monokey, a doboztól függően kell megválasztani.
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni.
Mit gondoltok, GIVI csomagtartó-platnit tudnék használtan beszerezni?
Köszi!
igen, ilyet rendelni kell, nagyon nehéz egyet legyártani.
Esetleg itt.Rendeltem már tőlük, korektek, gyorsak.3 nap alatt itt volt a cucc.Ajánlott
http://www.evotech-performance...
Szlovákoknál, cseheknél, sógoroknál van. Nálunk nincs.
GPS-hez szeretném használni.
Kösz ezt megtaláltam. Szeretném itthon megvenni.
Mihez kell, kamerához, vagy GPS-hez?

Tegnap kamerázás téma volt MMKK-ban:
link 1

link 2
Az mi?
Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket hol lehet kapni RAM Mount termékeket.
reméltem, hogy érted a viccet
ennek a tipusnak már aksija van...
szerintem tök aranyos! hány elemmel működik?
ehhhh.........használd a fantáziád ha másképpen nem megy
nagyon várom már a jó időt nem csak a motorozás miatt sajna a munka miatt is amig szar idő van nem tudok dolgozni bár jobban szeretek motorozni mint dolgozni
Azt elhiszem, hogy a györeknek tetszett, van izlése anya megmajd megszokja és megszereti vagy nem de akkor sajnos egyedül kell motoroznod