Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagy szemet... En 15ot fizettem... Meg lett rajzolva ki lett vagva. Es igazad van...ki kellett fizetnem a 75% szemetet is. Tudom mert rajta volt az elszamolason..
de meg igy is lenyegesen olcsobban jossz ki mint a gyarival ami 30e felett van... igaz azt csak fel kell szerelni...
Pedig de.
Nem azért, hogy szemét legyek, de ennyi pénzért két négyzetméter acélt kapok. Persze, még ki is kell vágni, le is kell festeni, tudom...
Sziasztok !
Új konzolt kellett csináltatnom, mert új ötletek jöttek, ezért a mintadarab eladóvá vált. Anyagárban adom:
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Adok hozzá távtartónak való anyagot és csavarokat is. A doboztartó aprólékot meg kell rendelni a netről, de az mindenhol kapható. Pl. Euromotors...
Sziasztok!
hátha köztünk van a tulajdonosa…
Info: Facebook:
Elveszett rendszám!
Ma, Zalalövő külterületén találták ezt a rendszámot!
Kérlek osszátok meg, hogy megtalálja a tulajdonosát!
Gépjárműkereső szerint ennyit lehet tudni róla
Rendszám: UIC-737
Gyártmány: YAMAHA
Típus: FZ 6 S
Szin: PIROS
bodor akku üllöi út
Zsu.hu......

Szerettem volna rendelni egy ilyen Landport akksit. Sajnos nem jött össze.
Hiába van az oldalon hogy beszállítónál (értem én, nem raktáron hanem beszállítónál), de nem tudják mikor lesz, nem rendelhető. Mondom akkor legalább ne lenne ez feltüntetve... hát hogy az jól van csak nincs. Ja mondom oké. Ja és az ára se annyi lesz. Ja mondom akkor minden stimmel köszi...
Akkor nem is gondolkozom rajta... kösz
Ha valakit érdekelne maradt egy FZ6 hátsó doboz tartó kipufogó gyűrű újonnan.
Bassz,aszittem csak én szoptam be így.
Van két dísz karom a polcon emiatt.
Arra figyeljenek a "nagykezűek" ha ilyen fék-kuplung karokat rendelnek, hogy ha van rá módjuk, próbálják ki egy azonos típuson mert nekem pl a fékkar a legtávolabbi állásban is közelebb van a kelleténél!
És egy fékkarnál ez nem túl ideális dolog...
Köszönöm!
Köszi.
Szia!
innen rendeltem!

http://www.ebay.com/itm/CNC-Al...
Kb. két hét a szállítás.
Igen, az el van írva. Nekemis wegy tő csavaromba került mire rá jöttem.
Sziasztok!

Hétvégi szerelés összefoglalója:

Hátsó lánckerék csavarjaira a szervizkönyv 100Nm ír elő, nekem az egyik tőcsavaron a menetet sikerült megszakítani 70Nm-nél, a többit nem is próbáltam már ennél többel meghúzni, szerencsére a megszakadt csavar nem az alunál engedett és egész jól ki is tudtam csavarni az agyból, szerezek újat, ez a probléma megoldva, állítottam szelephézegot, itt minden rendben ment, csak 8 lapkát kell vennem, ha van valakinek fölöslegesen akkor veszek is :) 185 és 195 közötti értékek :)
Akkor az elvileg élettartamra van méretezve. Legalább is a mi cégünknél az autókhoz, szűrővel egybe épített üzemanyag pumpákat úgy tervezzük és gyártjuk, hogy a tervezett életciklust kibírják csere nélkül. Ez Indiát leszámítva elvileg működhet is. .

Nekem FZS-em van, abban alacsony nyomású a pumpa, van utána egy cserélhető szűrő.
Itt most melyik Landport jó az FZ6-oshoz?
Király
Ebay? Küldesz egy linket?
Tegnap én is így jártam, kerestük, hogy melyik csarnokban van kiállítva a többi gyártó motorja.
A bejárat előtt talán több érdekességet lehetett látni mint bent!
Most jöttem meg a motor show rol. kb4-éve nem voltam.
Mit ne mondjak elég elkeserítő volt, ahogy a Yamaha képviseltette magát Csak egyetlen egy sportmotort állított ki. Se az MT09,MT07,Tracer, semmi,,,, Már a végén azon röhögtünk, hogy egyes kiállítóknál több új yamaha modelt lehett észrevenni, mint a yamaha standon...
Kawasaki,suzuki, honda 10-15 motorral állt kint...
Amik tetszettek, kawasaki 1000 versys, honda crosstourer, crossrunner
Szerintem az ár és az élettartam arányánál sokkal fontosabb arra gondolni, hogy vajon ott fog-e hagyni az út szélén a második évben. Hogy mer valaki elindulni olyan akksival, amiben nem bízhat? Első évben jó, másodikat lehet túléli, és tudod, hogy a harmadikban várhatóan meg fog halni, hogy indulsz el bátran egy nagyobb túrára?
Az ára mindenképp meggyőző, ha két évet bír ki, akkor is
Kicsit hagy dicsekedjek!
Kicsi, olcsó fék, kuplungkarokat ma szereltem fel!