Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tönkrement az akksi.
Tök jó. És simán bírta? Kriszti is veled volt?
nagyon jó :)
volt ma börze Siófokon :)
tekertem 300 at a Pannoniába :)
Alakul. Még az új irányjelzők kerülnek a helyükre,és kész. Mehet vizsgára.
Szép lett nagyon
Kész a dekor.
Holnap délelőtt hívnálak.
Ő ment elől nem lehetett utól érni. Én meg az R6 sokkal lassabban mentünk volna...
A tempót is bírta a 650-es BMW-vel?
Bírta Fogyasztását mértem beállt 6 literre de még egy finom hangolás kell neki. Gyertyát meg kéne nézni mit mutat...
Itt volt honvédelmi nap pénteken. Grippen áthúzott 300 m-en, kb. 600-al, hát az télleg nagyot lép, meg a hangja se gyenge
Mocit akartam írni.
Tök jó lehetett. Mici bîrta?
Tegnap elhivtak motorozni Szlovákiába de azzal nem számoltam, hogy megőrült a túra szervező faszi több mint 500 km-t kellett menni mert ment mint a mérgezett egér. Alig élek fáj mindenem sok volt ez így elsőre De szép volt nagyon olyan mint Ausztria
Ezeknél nekünk mindegy is már szerintem hogy 205 vagy 226 lóerősek egy busa is a józan ész határát jelenti nálam.
Nem is ellent mondtam :) Csak jelenleg épp friss volt az élmény. Furcsa volt látni, hogy viszonylag hangtalanul mekkorát lép
Barátomnak 1098-as Ducati van,elèg különleges gèpek. Nagyon mennek.
2 hengeres pinagél volt, nem a legújabb V4, az ugye még erősebb, és gondolom, még jobban veszi a gázt. Olyat még nem hallottam járni
Beszart az akksim. Ilyenkor honnan vegyek másikat?
Én is hasonlót mondtam eleve... 200-ig bármikor meglep egy nem 100%-os tudású motorost.
Nem volt jó fizikából a sofőr 2.82-es gyorsulás az 1G és a Tesla papíron tud 2.6-ot.