Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jók ezek az FJ-k?
De aki épp csodálja!
Höhö, az az én FJ-m !
Kép nélkül nem hisszük el.
Örömmel látom, hogy a 2011-es balatonfüredi Yamaha találkozón az FZR/FZ fórumot is képviselte valaki.
Na, pörög az 1000 Exup ! Pöccre indul, gyönyörűen veszi a lapot.
Lecseréltük a hűtőfolyadékot, előtte átmostuk a hűtőrendszert. Ne tudjátok meg mi folyt ki belőle...
Jön az olajcsere, aztán rendberakom az idomokat. Számos repedés van, lesz mit műanyaghegeszteni. Kell egy szélvédő plexi is. Tudtok ajánlani ? '1991 3LE
Sziasztok!
Kerti csettegőnek cudar
7-kor.
Itt reggel 4-kor -8, 7 kör -10fok volt. Hideg van.
Szia! Szuper jól működik. Alsó szinten 26-28 fok,felül 22-23.
Nekem muszáj lesz, mert holnap már dolgoznom kell. (nemörülősszmájli)
Pedig süt a nap lehet motorozni.
Nekem mindegyik hőmérőmön ez már piros tartomány. A piros az tilos - ma, holnap nem nagyon megyek ki
Itt -8 volt reggel annyira nem vészes.... Állítólag ma este lesz hidegebb.
Nem engem kérdeztél, de nálunk qrvahideg van. Már tegnap is hideg volt, de ma reggelre bedurvult. Szerencsére a kocsi aláfekvős munkával végeztem tegnap, és nem izzadtam közben.
Szia Sanyi! Hideg van arra is? Cserépkályha jól funkcionál?
Sziasztok!
Hát ha annyit megyek vele, mint tavaly, akkor kibírja... azt a 10 km-t... Most épp szürkét szerelek, hibázik az ABS szenzor, mert elrozsdásodott a jeladó gyűrű. Megvettem az újat, ezeöccá csak az a baj, ki kell venni a féltengelyt, hogy rá lehessen húzni. Akinek van teljes autót 80 centire megemelő emelője, csak lusta elővenni, és úgy véli, krokodillal megemelve az egy sarkát is könnyen boldogul - na a szopjon vele egy délutánt - mint én tegnap
Nehezen jött ki, mert útban a kipufogó, de azt meg csak egyben lehet levenni. Vissza még nehezebb lesz rakni, de most már elvből nem állok át a nagy emelőre, velem nem lehet kukoricázni
Ne vedd komolyan a 150-et,természetesen felmész te arra biciklivel is,Sanya is volt fent!
Nekem a fényképekből van meg hogy mikor hol voltunk, különben már én sem nagyon tudom követni.
Na és idén megint megcsinálod, vagy kibír még egy évet?
Nekem már nagyon összemosódik... Mikor Arnival voltunk a Tisza-tónál 3man, na akkor már nagyon csúszott. Nem tom, hányba vót
...de el is adom a gecibe, mert most megtudtam, hogy 150 LE alatt nem lehet gloknerezni