Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ismered a mondást? A temető tele van nélkülözhetetlen emberekkel! a karantén különben is vismajor, és ha be vagy oltva, és erről igazolásod is van, akkor sztem nem fog kelleni...
- Maga csak találgat és károg itt professzor úr! Nem lehet ezt tudni ilyen biztosan előre!
- Biztos benne, fiatalember? Az ázsiai kollégák már dolgoznak az ellenszérumon.
Egyébként már be van tárazva a következő is.
https://www.sonline.hu/nemzetk...
Épp a nagyobb hullám miatt (nagyobb számok ugye) lesz nagyobb a hiszti mint tavaly.
Ausztriában már kitalálták, hogy csak az FFP-2 maszk felel meg a követelményeknek, nem elég a sima maszk. Szóval semmi jót nem várok nyárra sem.
Szerencsére itt nálunk a környéken még csak akkor kell felvenni (nekem rózsaszín-fekete cicás van) ha bemegyek valahova, viszont a Pesti informátorom szerint viselni kell szinte mindenhol.
Ha túl is van az ember a Coronán utána van egy csomó szövödmény.Úgyhogy utána is van gond
A te munkáltatód sokkal lojálisabb a dolgozóihoz (azaz egyenesen támogatja, hogy még 10 napig kipihenhesd a nyaralás fáradalmait) mint az enyém. Én sajnos 7-10 nap szabadság után nem tudok még 10 napig elkerítve lenni a munkahelyemtől, mert nélkülözhetetlen vagyok.
Nyárra eltűnik. Minden influ-szerű el szokott... ez mé' lenne kivétel? Tavaly nyáron is nyugi volt. Az, hogy most ilyen erős a hullám, tulajdonképp jó. Most mindenkin átmegy, és kiszelektálódunk (bizonyos szempontból) -10 nap alatt kiderül, élsz-e vagy halsz, ha elkapod, utána nincs gond.
Húsvétra vége lesz a cécónak, uff, én beszéltem, majd akkor keressétek ezt vissza
Elmegyünk, oszt' legfeljebb karanténba leszünk 10 napig... erre én azt mondom, "akkó' mi van" de gondolom, ez nálad nehezebben megy Tavaly Adriára is azért nem mentünk, mert Cső tartott a karanténtól - meg mert én 2 nappal azelőtt jöttem onnan haza meg aztán gyorsan szeptember lett
Mert ez az év sz&rabbnak néz ki, mint a tavalyi volt.
Tavaly a fertőzöttség "igazolt" száma sehol sem volt a mostanihoz képest. Ebből én azt látom, hogy ha még kap is valaki oltást (amit én nem igazán szeretnék) az még nem útlevél sehová sem. Jelenleg sok helyre egyáltalán nem lehet beutazni, nyárra ez esetleg valamennyire lazulhat, de nem gondolnám hogy a maszkos sz&rakodás és a "mutass fel két negatív tesztet ha be/kilépsz az ajtón" addigra megszűnne.
Úgy elkölteni néhány száz ezer Ft-ot pedig nem hangzik jól, ha csak vegyvédelmi ruhában lehet napozni a strandon, és csak meghatározott területekre lehet belépni.
Miért?
2013-as kép. A "nem voltunk sehol" sajnos úgy tűnik, hogy az idei évre is érvényes lesz.
Ki van nyomva.
A konyhát felújítottuk egy éve, és nem pont ugyanolyanra mint volt.
Ez fotó a lefogyott Ábrusról, régi a kövér Ábrusról, vagy a megint visszahízott Ábrusról? Idén (ami itt a qrva tavalyt jelenti most ) nem voltunk sehol, nem is láttalak...
Megnyugodtam,én is közel vagyok már a mázsához,de ekkora pocakom még nincs.
Senki?
Kizárólag strandpapuccsal.
De farmer rövid gatya meg kapucnis pulcsi jó párosítás nem?
Egyébként erőt akkor sugároznak, mikor tolni kell őket. Mindegyik 300 kiló felett van. (ettől függetlenül jól néznek ki, bár nem mindegyik)
Meg aztán te is elkezdenéd építgetni-átalakítani a gépet, aztán megvennél rá minden csillogó kacatot. "Vicúúú, láttam egész jó áron egy tök jó csomagtartót hátra..... olyan jól nézne ki, megvehetem?"
Aztán meg azért lennél kihajítva otthonról, mert "mindig azzal a rohadt motorral foglalkozol!"
Szerintem sem megy hozzá a púpos, Dainese kezeslábas. (