Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A magyar piacot hihi azt veszel amit akarsz ill annyi km el amennyivel szeretnél
Hasonlítsuk megint a körtét a bananhoz
Kivételek mindig vannak és épp a panigale pont az a motor ami a legszebb szobadisz és sokunknal is nappaliban állna. De 1 japán sor 4??
Pontosan. Nagypapámnak van egy lada samarája amibe 25000 km van, és valós természetesen :)
Sok ilyen van! Csak figyelni kell a piacot. Kocsiknál is van 13 éves, amiben 30 ezer van.
Nem jut eszembe a bácsi neven,de 70 felett van és Panigale van a garázsban neki. Szóval ez sem igaz így.
Úgy van benne annyi hogy nem használták arra nem gondoltál Ennyi erővel ott van barátomnak 2010 es cbr 1000rr-je. 8 éves a motor és nincs benne 10000 km. Szóval abba 16 évesen se lesz 20 nál több valószínű És persze új motorként vette semmi tekerés egyebek, szimplán nincs ideje mert kinn dolgozik itthon meg gyerek van ilyen egyszerű. Eladni meg nem fogja. Szóval vannak ilyenek is.
Max akkor de akkor meg azért nem veszem meg,de nincs az a sport motor ami 16 év pályázási kibír
Ha 60 évestol veszed meg akkor elhiszem de az nem R1 et vesz hanem vmi kényelmeset
Simán lehet, vannak ilyen motorok és nem feltétlen pályagépek.
Irtam
Peldaul ugy, hogy palyamotornak hasznalja valaki.
Generátor
Amúgy hogy a túrónak lehet 16 év alatt csak 28ekm menni??? Az évi 1700kb ha nem motorozom akkor is 5000 megyek
Azt hiszem úgy jön ki.

Amikor rakod össze, figyelj, melyik "félre" húzod rá az O gyűrűt, nekem sikerült rosszul összerakni, és folyt a benya fesz. mentes állapotban is+ nem volt nyomás.
Pattintsd szét.
Ennek itt jelen van a tulaja! Tett fel róla már több galériát is!
Üdv!
Ezt az R1-et néztem ki magamnak.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yzf_r1/yamaha_yzf_r1_rn09-13126006
Esetleg valaki ismeri e vagy miket kellene tudnom erről a típusról. Van e valami kimondott nyűgje ilyesmik érdekelnének. Köszi az infokat
Üdv!
Rn09-ből hogy tudom kiszedni a benzinpumpát? Valami mindig elakad, nem csúszik ki.
Ricsi bontó...
Én eladtam a motort és adtam vele a leírást is. Korábbi R1-en volt nekem.
Sziasztok!

Állítható rendszámtáblatartók keresek kompletten ami a gyári helyére átalakítás nélkül felmegy.
Ha van valakinek elfekvőben kérlek szóljatok.

Köszi
Sziasztok! Valakinek RN09-hez (2002 R1) eladó üzemanyag szivattyú? Ha igen hol és mennyiért? Vagy hol érdemes bontóban érdeklődni!? Köszönöm!
Szia. Esetleg egy bekötési rajzot nem tudsz nekem kifotozni arról amit adtak?
Köszi utána nêzek. Sajnos ezt már nem újként vettem