Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motorszerelés topicban írt valaki dealerman vagy valami hasonló niknével, válaszoltam rá, erre eltünt a hozzászólása... :o
Ilyet még nem tapasztaltam a sportmotoron..
Ő ajánlott új szárakat 31/db áron meg 11 körül a 2x2 siklócsapágyat.
Az így okés lenne, mert nem 1 évre tervezem a motorral + nem szeretem ha valami nem tökéletes a gépen....csak 200 felett halad...nem játék :)
Szeva.motor kesz lett?
Szia! Dupla rugós szimeringet próbáltad már? Valószínű nem végleges megoldás, de ha segít lehet ezt az idényt kihúzod vele. Nem hiszem hogy javítanak valahol amúgy krómszárat, mert igen nagy pontosság és felületi minőség kellene, szóval eléggé necces...
ha valami hülye méret kell, pl. 7,48x1.225mm, akkor tudok segiteni..
Javítják is, vagy nem tudom.
Cserélni én is tudom a darabot :D
X-Bike javít telókat, de lehet tévedek.
Újra chrome-ozásra gondoltam, nem tudom van e tapasztalata valkinek ilyesmiben
A problémám a következő. első teló krómozott cső része hullámosra van kopva.....köröm nem akad bele, de körbe hullámos.
Konkrétan ilyennel nem találkoztam, persze a csóri szimering nem birja követni engedi az olajat.

Valakinek okos ötlet, a cserén kívül?
Persze cserélem ha kell, de azt én is ki tudtam gondolni
Erről most hallok először. Nem eszi a főtengelyt.
Sziasztok !
Segítségre lenne szükségem 2004-2005 R1 kapcsolatban . Hibái?
Tényleg igaz hogy főtengelyt eszi ez a típus?
R1 Ben gondolkodom .

Köszönöm
Sziasztok! Idom szettet keresnék 2001-es Yamaha r1-hez
En a gyari relet csereltem ki led hez valo relere.volt vagy 5dolcsi
Szia!
Nem jó a hagyományos ellenállás, teljesítmény ellenállás kell hozzá mondjuk 2ohm 20W.
Terhelés független relét javasolnék inkább. Minden motoros / autós boltban kapható.
Nem kell mókolni, max egy plusz test kábelt kell behúzni a relének.
Én Bridgestone S20 EVO-t vettem most. A sima S20 is jó volt, a s21-et drágállottam....
Szerintem jó gumi. 954rr-en használtam, ringen is megállta a helyét, csökkentett nyomással pedig adtam neki rendesen.
Én a gerecsemotortól vettem meg ami kellett. Csak 4-et kellett vennem.
Szerintem neked se kell egy komplett 30-50.000 Ft-os szett.....
Ha csak pár darab kell akkor rendelj tőlük ;)
sziasztok r1 4xv 2000 évjárat...hol tudok szelep hézagoló lapka készletet venni
Hali!

Régóta a polcon porosodik egy LED-es hátsó irányjelző. 15 LED van benne, 2W-os fogyasztás van ráírva.
Meg tudja valamelyikőtök mondani, hogy mekkora előtét ellenállást kellene bekötnöm, és ezt hol tudnám beszerezni? (Ugye valamilyen strapabíró, esőálló, sárálló kivitel kellene).

Köszi!
Sziasztok!

Ki milyen gumit ajanlana RN19-re?
Az elozo K3 es az M7RR annyira nem jott be, az utobbi keves neki szerintem.
(Autopalya es vegre felmennek vele Hringre v Szlovringre)

Hasznal vki D213-at, Rosso Corsa 2-t, S21-et vagy Power RS-t?

Koszi,
B.
Sziasztok! Köszönöm a segítségeteket, így már biztos boldogulok vele.
Szia!
Adamr1 jól írta...
Szia! Olajcserénél nem jön ki minden a teknőből... Az a reszelék már lehet ott volt 20 ezernél is, csak a régi csavarod nem mágneses volt, így az nem szedte össze. Szerintem nincs okod aggodalomra.
Szevasz. Nyomod a select gombot, és közben ráadod a gyújtást. http://youtu.be/Go346dN2ErU
Nem bonyolult, szerintem ha itt a keresőben beírod lehet kidobja. Én most nem emlékszem így rá fejből.
Nem tudom most megkeresni, de youtube-on van fent vidi! Ugy emlexem, h rn19-en mutatjak be