Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a segítséget,ahogy az új R 6-ot nézem szívesen lennék a klub tagja
Jól szólt a kollégám
Az se mellékes szempont, hogy tagja lehetsz az R6klubnak!!!
Jól mondja Gabi, folyamatosan tartanak nyíltnapokat a márkakereskedések, úgyhogy érdemes őket figyelni!
Amúgy jó elképzelés, remélem össze jön!
Nézd a Yamaha oldalakat, hogy mikor lesz legközelebb tesztnap

Ajánlom figyelmedbe YAMAHA link ezt az oldalt és készítsd a kezed 15.-ére
Sziasztok!
Nekem jelenleg 954 RR-em van de jövőre 600-ba mennék én is!!Pontosabb infót tudna valaki,hogy hol lehet kipróbálni az új R6-ot mert nekem is az tetszik a legjobban!
Köszi!
nem ígérem. múlt héten is mentem, s a p.ringen reggelre defekt... ezzel kezdtem a napot.
meg fosok is utcán, meg hideg is van, meg másnap megyünk le p.ring.
kösz azért
Na így már jobban néz ki!
Viszont ha használod utcán is jövő szombat eljöhetsz velünk kerülni egy nagyobbat!
Vagy gondolom akkor pont Pringes napok vannak, ott tekered a szarvát!?
fent van az adatok között. :o)
Láttam már kint a kiállításon!
Csak a névjegyedhez nem raktad még beee!
Sajna elfoglalt ember vagyok, na meg nős!
hogyne lenne! :O))
gyere át ma! :O)
Új fényezéssel nincs még képed?
Még szerencse, hogy segítesz tartani a színvonalat!
valahonnan valahova!

csak, hogy megmaradjon a topic értelmi szintje! :o)
Honnan hova?
Na már csak ez kellett!
Visszatértem!
Na ezt a topicot kellet volna meg céloznom.ha jol gondolom te yamaha szalonban dolgozol!!?most vagyok r6 vásárlása előtt de csak kb 170cm vagyok plusz a sámli,lehet sülyeszteni a 85cm ülésmagasságon?vagy elég ha csak egggggyen súlyozik kinek nem ér le a lába??szerinted??
bízunk benne! :o)
Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt!
Hello megint!

Nem arról van szó, hogy nem tetszik, mert az a közhely nagyon illik ide, hogy "nem találok benne hibát" (leszámítva a renszámtartó-konzult rendszámostul)!! Szóval gyönyörű, hibátlan egyszerűen qrva-picsa jó!!!!! Csak a technika annyira hájperszpész, hogy ennyi pénzért egyedüli motornak sajnálnám megvenni. Majd ha milliomos leszek és kocka fejem lesz akkor megveszem 4-5-ik mocinak és utánfutón (konzol és rendszám nélkül) viszem pályázni.
A tavalyi nekem is jobban tetszik, az új valahogy túl modern nekem , de biztos én vagyok maradi gondolkodású
Azt, hogy erre milyen az új R6 nemtom, de árulják a tavalyi modelt is, na az akár túrázásra, akár pályázásra is tuti!
Hello!

Szerintetek jó az R6R pályán kívül is? Úgy értem nem durva egy kicsit a technika amit beleraktak? Utcára nagyon GP-s a gép, nem? Az utcán a túrázást, világlátást és egyéb finomságokat értek amit a drága kiscicák ( a mocikák) nyújtanak nekünk. Meg az ára is iszonyat veszett (2.899.000.-), legalábbis itt Debrecenben. Mi a véleményetek?