Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én írtam

érdekelne a henger szett
Sziasztok!
Van egy yamaha rd 200 dx eladó motorom mindene megvan korának megfelelő szép állapotban száraz helyen tartva ha valakinek felkeltette az érdeklődését az Írjon kérem privátban!!
e-mail cím: ipart1870@gmail.com
Sziasztok! Van egy eladó yamaha rd 200 dx motorom akit esetleg érdekel az privátban keressen
email: ipart1870@gmail.com
Eladó Yamaha tankok!
Kikiáltási árak: a fehér üvegszálas 30000ft, az alumínium 60000ft, de minden ajánlatot szívesen meghallgatok!
A sárga nem az én tulajdonom, csak a méret miatt fotóztam le.
A "sportmotor" szerint privát üzenetem érkezett, de nem látok semmit az üzeneteim között
Keresek 522-es vagy régebbi kódjelű RD karbikat.
Levegős 250-hez való, 1975, vagy azelőtti.
Ismerősömnek van eladó Athena szettje YPVS-hez
2db henger, víztér, égéstér betétek.
Dugattyú nincs.
Keresek 2db YPVS membránházat komplett.
1975 vagy azelőtti 250-350 levegős RD-hez gyári első fényszórót.
Azt gondolom hogy Zoli szívesen megmutatja a furatátmérőt és a löketet is, az ilyen feltételezések elkerülése érdekében!

Láttam azt a motort belülről is, nem 400-as :)
Szia Peti !Szerintem azért mehet a dolog mert örülnek ha van nevező !
Én úgy látom hogy az a Suzuki kb 400as ami a Classic 1be megy, az egyenesben úgy megy el a 350es ypvs-nek mintha szembe jönne!
Üdv

szükségem lenne egy darab rd 350 ypvs 31k bal oldali hengerre vagy egy párra. Akinek van eladó kérem jelezze
lehet szar is
csak a menetek és az öntvény legyen ép...
köszi TT.
Köszi !
üdv elkelt
Tisztelt RD forum! Egy RD 125 kéthengeres léghűtéses moci 7000 -7500 fordulatig hibátlanul kihagyás nélkül szépen húz de a fordulat 8000- 10000.ig nem akar kipörögni. Ma álló helyzetben próbálgattam ráhúzni teljesen a gázt és 8000 és 10000 fordulat között ingadozott a fordulat úgy hogy elérte a 10000 utána visszaesett 8000 ig aztán megint 10000 elérte magyarul pulzál a fordulat. Van valakinek ötlete mi a franc lehet ez? Olyan mint ha nem kapna elég üzemanyagot.
Szia ! Megvan még a blokk ?
udv

Rd 250 levegős blokk eladó kompletten karbikkal plusz egyéb cuccok is vannak hozzá. forog. kompresszió van .

100-110 ezer 30 512 9874
Köszönöm,valóban sok munka volt.Hab a tortán,hogy itt Sopronban a köcsög NKH-s nem helyezi forgalomba.2006-ban lett kivonva forgalomból Ausztriában és 2007.júl.1 előtt kivontakhoz nincsen forgalmi engedély,mert azt a kivonáskor elvették.Typensceinben van igazolva a kivonás ténye.Neki ez nem elég.Olyan vad ötletekkel állt elő,hogy vigyem ki újra Ausztriába és ott helyezzem forgalomba akár csak 1 napra és rögtön vonassam ki a forgalomból.Akkor lesz forgalmi engedély is és így már elvégzi a forgalomba helyezést.Vagy OT összeépítési engedllyel.Persze mindegyik egy zsák pénzért.Lementem Szombathelyre és mit tesz Isten,ott tudtak erről és az ügyintéző meg is mutatta azt a dokumentumot ami rendelkezik az ilyen esetekre.Nem tudom elképzelni,hogy Sopronban ne lenne meg ez az utasítás ilyen esetekre.Szóval Sopron a rosszindulat,betartás,segíteni nem akarás mintapéldánya.Aki teheti kerülje messzire.Szombathelyen kb.20 perc alatt elintéztem és megkaptam a vizsga időpontját.
Szia Attila!
Remélem ezzel a gyönyörű és nagyon sok munkával újra éleszted a fórumot! Gratulálok hozzá, gondolom vele alszol,,
Ezelőtt tíz éve ez a hely volt a legjobb szórakozásom, a motorjaimmal együtt..
Isteni lett!
Fölkerült az i-re a pont!
Nekem van egy kéthengeres RD 125-ős szétszedve de nem tudom,hogy LC-e . Azért vettem,hogy versenymotort csinálok belőle de még nem készült el ! Nem tudom,hogy rajta van-e a váznyaktábla ! Üdv.Lacibá
Üdv! RD125 lc-hez keresek kábelköteget!
06307580921
Üdv mindenkinek! Eladó Allspeed kipufogó 20 000 Ft
06307580921
Üdv
Milyen méretű?
Üdv
Megvan még mi az ára?
06202307780