Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó Yamaha RD pályaidom + Cagiva Mito tank
RD250-sen volt. Az idomok csak egyben, a tank külön is eladó. Egyben 80.000 Ft + szállítási költség.
Külön az idomok és a tank ára megegyezés szerint.
+3620 ötkilencnyolc tizenhat tizenhat
Van esetleg valakinek eladó 34-es első teleszkópja RD-hez?
Azok alapján, amit leírsz, ez egy előgyújtás szabályzós elektronika, vagy röpsúlyos előgyújtás szabályzás van.
Alapjárat közelében kissebb előgyújtással működik jól a motor, alapjárat fölött nagyobb gyújtásszög az optimális és a végfordulat felé ismét csökken a gyújtásszög.
Nézd meg, hogy a végfordulat felé is változtat-e.
Az fontos, hogy a leírás milyen fordulatra adja meg az 1,8mm-t.
Tisztelt szakértök ! Adott egy RD 125 twin aminek a gyári gyújtás idő beállítást 1,8 mm amit beállítottam a leírás szerint. Közben egy ismerősömtől kaptam egy gyújtás ellenőrző stroboszkópot amivel ellenőriztem a beállítás helyességét és azt vettem észre hogy a műszer alapjáraton pontosan a gyári jel szerint egybe esik, de ha meghúzom a gázt akkor a jel egybe esése eltolódik kb. 5mm-rel. Az lenne a kérdésem hogy ez így normális-e mert így magasabb fordulaton megnövekszik az előgyújtás?
Képek hozzá
Eladó rd 350 ypvs főtengely felújító szett
70000 Ft mind újak
4 csapágy 2 hajtókar tűgörgővel alsó felső.
Labirint.
Vagy ha van valakinek javítható tengelye akkor vevő vagyok rá
Köszi TT
06 30 512 9874
rd 250 lc henger54,00 + fej eladó van hozzá 54,5 prox uj dugó ha valakit érdekel
Csak a Petku rezók maradtak. +3630/75-87-456
Sziasztok!Ha valakit érdekel van egy RD80 eladó!
Sziasztok ha valakit érdekel RD80
40000ft.
Elkelt!
56mm-es, "nagybordás" RD250-es hengerek újszerű dugattyúkkal eladók.
i.ár:38000ft
Üdv Urak! 250-350 LC alkatrészek eladók, érdeklődni privátban! 06304186299
06707022657.
üdv uraim. találtam egy relatívan olcsó kerekeket szerintem rd-lc mivel dupla tárcsafékes akit érdelek keresse az eladó profilját de ha meg tudom a tel számát ki írom.
Sziasztok!
Megválok Aszalós úr által teljesen felújított 350 ypvs blokkal (hengerek, hajtókarok, dugattyúk, csapágyak, olajpumpa, stb) rendelkező komplett összerakásra váró papíros motoromtól. A motor még nem lett összerakva a felújítás óta.
Tel.: +3630/75-87-456
igen
És teljesen kiszedi aluig a régi perselyt aztán illeszti bele az újat?
Igen.Wittman István Zirc
Üdv
Ypvs hengert perselyezett már újra valaki?
üdv uraim. találtam egy tzr-250-est üz képtelen hiányos papírok nélkül 65 e hát ha érdemes még meg menteni a marketon is meg található.
Szia.Írtam!
Ehhez kellene a gyújtás alaplap!
Sziasztok! Keresek 350lc hengerfejet+csavarokat.
Sziasztok!
YPVS 250 v.350-hez keresek rossz,működésképtelen gyújtás alaplapot.Ha csak az alu.hátlap van az is jó,mert csak az kellene.