Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok,valaki segitsen.most vettem egy tdrt és amikor nyitna a pover szelep bedadog,lehet hogy koszos a szelep.segitsetek:)
hy all nem rég vettem tdr-t és nekem is kipufogógondom van kicsit régi már a cucc és le kéne cserélni 96 os a gép és még így is kiteszi a 140 et. tudtok adni valami támpontot hogy hol nézzek kipufogó után ?
Sziasztok!

Most vettem egy delta vázas 125-ös tdr. Az a gondom vele, hogy élesebb kanyarokban elég furcsán viselkedik. Ha elkezdem fordítani a kormányt akkor egy idő után vissza kell fognom mert olyan mintha ba akarná fordítani maga alá a kormányt. Egyenesen tökéletesen nem húz semerre. Elötte egy dt-m volt az nem csinált ilyet soha. Mi lehet a gond, vagy ez normális ennél a típusnál?
Sorry!
De az enyém is hasonló és én valami krómra meg nagyobbra akarom cserélni.
Azért thx!
na ilyen érdekel?
Érdekel valakit tdr kipufógó vagy csomagtartó?
na érdekel?
ja nem ezt a képet akartam hanem ezt
nekem ilyen van
Csá!
Nekem az a bajom hogy a gyárit szeretném lecserélni!
Mert nekem a fekete van de ha neked a cromozott van az érdekelne!
nekem van gyári dobom ha érdekel írj k.david@ajkanet.hu
hello! segítséget szeretnék kérni! Apámnak oda adtam a motoromat (yamaha tdr),aztán ment vele,azt mondta hogy nem jó a kuplung mert sebességbe nem indul el,aztán baszogatta a kuplung kart és azután se indult 1.-be de nem tudom valamit jól elbaszott mert már csak a 2. és a 3. seb. fokozatot lehet kapcsolni. utána vissza állítottam a kuplung kart de ugyan olyan szar. Most beszart a váltó? új váltót kell vennem? lécci segítsetek!
nekem van egy gyári dobom!
Ja és tudna valaki eladó kipufogó dobot tdr-re?
Üdv!
Én is tdr-es vagyok és örülök hogy végre találtam egy fórumot!
Oke azt tudom,hogy nem fojtott,de itt ajkán van egy ezüst( gondolom már láttad) ami jóval gyorsabb.
Jah, most nézem csak, hogy te vagy az Mondtam már hogy nem fojtott a motorod, és nem megy rosszul.
Ahogy látom "segédmotor" a géped és 50-esként használod, nem elég a 120 neked ha jól gyorsul? Amúgy meg biztos nem fojtott mert az nem megy többet 100nál ha megfeszülsz akkor se. Ha meg kopott lenne észrevennéd
Lehet ám ráférne1 kipufogó kiégetés is...........
Az bisztos nem,mert akkor 15le ha a power fordítvan, meg akkor csak 90-et menne.
Szerintem folytott lehet(15le).Hacsak nem kilehelte a lelkét,bár azt hallanád valszeg.
Hello! Az hogyan lehetséges hogy más yamaha tdr 130-140-el megy és le is gyorsul engem. Az enyém meg csak 120-al az áttétel változtatás után (15/57 a gyári 16/57) csak 5-el gyorsabb.és az még mindig gyorsabb pedig az gyári. Most az enyém szar vagy mi van? légyszi adjatok valami tanácsot.
Hello! szerintem motorikusan nincs sok külömbség,az ennyém delta 27 le, 140kg, a réggebi méretre kissebb. 5 l fogyaszt. 120-130-al megy.Én azt mondom hogy a delta eleve jó pár évvel újjabb és drágább. azt vedd amelyik jóbban tetszik.
sziasztok
egy kis ismertetőt szeretnék kérni, hogy mi a különbség a régebbi és az új (deltabox vázas) tdr között.
hány lóerősek, mekkora a súlyuk? ugyanannyit fogyasztanak? kezelhetőségük is ugyanolyan nagyjából? végsebességük mennyi kb?
kinézetre mindkettő jól néz ki, bár az újabbnak szebb az íveltebb ülése.

Előre is thx mindenkinek!
Hello! Meg vannak, nem tudom ,hogy mennyit kérjek érte,mert nem tudom az új árát én motorral eggyütt vettem.Neked mennyit ér a kettő? Tel: 06209810044