Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én azt hittem mind1ik 17es kerék...
hát mind1
ako viszont dtbe keresek olcsón supermoto szettet
A megnevezésen...De azt tudod hogy a tdr az 18"elöl és elég keskenyek a felnijei.Az alufelnisé(3küllös) az 17"
supermotonak csinálnám
min röhögsz ennyire?
Miért most nem"drotküllös"van benne
üdv mindenkinek! tudna valaki segíteni nekem?a tdr felnik jók a dtkbe is?mert ha igen,akkor vennék felniket,drótküllőset ha lehet,ha valakinek van eladó,az szóljon! köszönöm
de jó bele?
Hello!
Van egy 1998-as deltaboxos TDR125-öm, és van benne egy végsebesség szabályozás gyárilag (90-nél nem megy többet egyik sebességfokozatban sem), és a segítségeteket szeretném kérni, hogy hogy lehetne kiiaktatni! Aki ért hozzá, vagy esetleg tudja hogy hol van ez az elektronika pontosan a motoron az pls Írjon!
Okés, akkor mondj 1 címet és elküldöm utánvéttel.
Jones01!
Jó a elektronikus verzió is. Angol is jó ha nincs még magyar.

Üdv: Balo77
Még annyit fűznék hozzá, hogy az anyag több mint 80 oldal, szoval elég komplikált elküldenem.ha nyomtatottrol van szo, egyébként jo a motorodhoz, az enyém 97-es és ugyanojan képekkel van. Deltaboxos.
.......................
Hali! annyi kérdésem lenne, hogy számitogépes verzió kellene vagy nyomtatott, és jo az angol vagy inkább a magyar. mert a magyar az félig van csak kész, de sztem a héten befejezem. Árban 3500 az angol és 5000 lesz a magyar.
Jones01!
Érdekelne ez a szerelési könyv, feltéve, hogy a 98-as mocimra is érvényes.
Hogyé adod?
Balo77
Halo, ricsitdr! láttam keresel utmutatót, nos mennyit adnál érte? nekem éppen akad 1 angol nyelvű de a magyarítása félig kész van. ha érdekel válaszolj
miért adod el ezt a szép motort?
Eladó a tdr-em! msn:kuruczd14@hotmail.com email:k.david@ajkanet.hu
Na itt aztán nagy a csend
Üdv. Nagíon fontos lenn Yamaha TDR SZERELÉSI KÖNYV(69"os és deltaboxos az enyém)
Kérek mindenkit, hogy akinek van az írjon mert nagyon nagyon fontos lenne.
Üdv.Ricsi
hello! Ricsi gyere msnre és mindent megbeszélünk! címem kuruczd14@hotmail.com. ha nincs msned akkor itt a forumon írj!
Kedves kuruczd!Engem érdekelne Yamaha TDR csomagtartó...Ez a túradoboztartót jelenti igaz?Mennyiért adnák, hol lehetne találkozni, és gyári-e?(ja és nekem már deltaboxos TDR-em van, ahhoz is jó?)
Sziasztok!

Keresek tdr 125 (deltabox vázas) kipufogó rendszert, vagy legalább a könyök kellene.
Ha valakinek van, vagy tud segiteni elöre is köszi.
bihi@citromail.hu-n el lehet érni ha valakinek lenne ajánlata.
Mizu srácok nem éled a fórum!
TDR-esek előőőőrrrrreeee!
TDR mindörökké
Csá!
És honlap címet tudnál adni erról a szaturn-ról
THX
(V8)
Hy!
Nézzétek meg a honlapom!
www.tdr125.mlap.hu
Thx
Csácsá
szia,én most rendeltem a neten a saturn kft től.6 7 ezer forint,azzól függ milyen szinű kell