Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az enyém 270
Sziasztok!
92es TZR 125R típusú motorom van.ha bemelegszik a motor nagyobb gázadásra fullad,lehörög,van hogy le is áll.
Mi lehet ennek az oka?1:30-as keveréket kap most,mert bejáratós,400 km van benne,van aki azt mondja,hogy nagyon sok neki az olaj,van aki azt h kell neki a kenés,szerintem is elég lenne neki 1:40es esetleg 1:50es,nem pörgetem még nagyon.
Lehet hogy azért fullad mert sok olajat kap esetleg?megy alapjáraton 2-3 percet,aztán pörgetem kicsit üresbe és dől belőle a füst egy darabig,aztán kitisztul.A légszűrőház csonknál valamivel ragasztották,mert szét volt repedve,de megint elengedett és van egy pici rés,esetleg ott szívhat fals levegőt és attól is lehet a fulladás?Jelenleg nincs rajta olajpumpa,én keverem a benyát,karbit szétkaptam és tiszta olaj volt a belseje,persze nem dzsuvás,kimostam de semmi változás.
Előre is köszi a választ,vagy ha esetleg tud valaki egy jó 2T szerelőt pest megyében vagy Jászberény környékén azt is meg köszönném.
Komoly baja biztos nincs,talán csak beállítás,vagy a túl sok olaj miatt van,nem tudom.
még szép, megígértem, adamx16@hotmail.com
Ha találsz és megbontod áll az alku? msn címedet megadod?
Nem, meg se vettem nem volt rá elég jelentkező és 300 ezerért árulták én meg nem akartam bukni rajta azért keresek most olcsóbbat, h azt megbontsam
Adamx megbontottad már azt a tdr-t amit írtál régebben ha igen kéne a gyújtótekercs!
Üdv.Eladó mindkét TDR250em több infót az apróban a supermotok között
Keresnék deltabox vázas Yamaha TDR 125 -öst nem kell rendszám semmilyen papír, csak motor, deltabox legyen, lehetőleg aki tudo 200-max 250 ezer környékben az szóljón, köszi
talán a felfogatásában
Valaki megtudja mondani hogy miben tér el a nem deltabox vázú tdr kipufogója a deltaboxos kipufogóéhoz képest?
igen fent van az aprók között is,
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
a 30-as számon eléred a gyereket
Márcsak annyi hogy megtalálom e a neten a motort...
Vagy ha tudod, akkor az árát és hogy merre lakik
KÖsz
igen
11kw van a forgalmijában?
hy! haveromnak van egy 125-ös TDR-je, rendszámos, semmi baja sincsen, abszolút költségmentes, ha gondoljátok, itt a száma 06305129874
Most nézem szegedi vagy ha van kedved összefutunk valahol és megmutatom a motort!
Zsoldos én leirnám a tapasztalatom ha már a többi lusta rá
De eddig nekem is csak bő 2 hete van meg szal nem sokat tudok mondani!
Megbizható motor szerintem 1 etlen rossz tulajdonsága van hogy sokat eszik de ez más 125-ös öknél sem kevesebb olyan 6-7 és 8 liter körül mozog csuklótol függ!kényelem hát szerentem egy gyorsaságinál joval kényelmesebb 10-es skálán én 9 adnék rá.Kb 27 le között mozognak attol függ fojtás stb de ahoz képest hogy csöpke 140 kiló egész jol lehet vele előzgetni hát kb ennyi többit ráhagyom a veteránokra.
Hát lacika én csak egy modszert ismerek a rendőrök ellen menekülj!
Nha jo csak poén volt
Képet dobsz a tdr-ed ről Laci.
Üdv mindenkinek!
Nagyon tetszenek a TDR 125 ös mocik, de tapasztalatom nincs e téren hogy mennyire megbízhatóak ill. nincs tapasztalatom vele kapcsolatban... Kérnék egy kedves kollegát, hogy elmondja a motor jó ill. rossz tulajdonságait. Előre is köszönöm.

Üdv: Zsoldossss
Hali mindenkinek hétvégén vettem egy 125ös TDR-t nagyon tetszik a szerkezett de 50 es ként vettem kinek milyen tipje van rendörök ellen hogy elhidjék hogy ez 50 es vagy mit szoktatok mondani rá elöre is köszi mindenkinek a tippeket
Eléggé el laposodott a fórum .
Jók a képek sproo ment az 5-ös
Végül is 18éves és relative olcsó,persze kell költeni rá mint minden haználtra ..