Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helloka:)
Végülis
megveszed ezt meg veszel egy ujjat ot a kettő
Köszi de annyira most nemkell(amugyis 2kellet volna)1et nincs mire raknom.
A kipu új ára 35e ft. olyan másfélhónapot volt használva 20ér oda adom
Ár függö de elképzelhetö
Érdekel a kipu?
Ha van kettö db érdekel ..amugy mennyi lenne
Eladó gianelli kipu tdr-re! tel:06209810044 ha nem vetem fel viszahivlak.email k.david@ajkanet.hu
Sürgősen eladó egy nagyon szép megkímélt TDR! Szép eszétikai állapotban még járatós gyönyürű hanggal! új belsővel, láncszettel 50-esként használva. Ár:200ezer!

Érdeklődni lehet:06-20-594-54-87
Szia!

Köszönöm a segítséget!Az irányjelzőt sikerült is már beszerezni Tatabányán a Pink Motorsnál!Annak az elemnek meg utánnajárok akkor ezeken a helyeken!

Üdv:Bönci
HEllO!
Irányjelzőt szinte bármelyik motoros boltban tudsz venni, de kipuf.díszt és hűtőidomot csak Yamaha márkakereskedésből (Nagyon drága!) Vagy motorbontóból tudsz szerezni: kipuf.dísz: ha a motorod még nem deltaboxos, akkor a DT125-ösé is jó rá, mert ugyanaz. (Ha már deltaboxos, akkor nemtudom hogy jó e, mert az már nem ugy néz ki mint a DT125-ösé, és lehet hogy más a felfogatása)
Irányjelzőt , és hűtőidomot is tudsz bontóból szerezni.
pl.: www.motorbonto.hu
www.subimotor.try.hu
www.motorbonto.uw.hu
www.auto-tuning.hu
Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni?Kéne egy pár alkatrész egy 95ös TDR 125 R-hez!Irányjelző és a kipufogon lévő diszitő/hővédő elemből az alsó?Hol szerezjető ez be?

Üdv:Bönci
ja bocsi képet nem raktam fel rola
sziasztok nekem is van egy tdr-em és érdeklödnék van-e valaki aki tudja hogy kell a pvert beálitani
sajna én nem tudom segitsetek kérlek ! S.O.S.
ha van valakinek le irása a mocirol kuldjön nekem is megköszönöm
a cimem kovacs316@gemail.com
köszi mindent.
302e ft 97es.....itt irj vagy telefon 06204843196 v 06209810044 email:k.david@ajkanet.hu
eladó a tdr-m akit érdekel az irjon!
Sziasztok ! Nekem van egy Yamaha tdr/dt/tzr 125-ös főtengelyem. Új hajtókarral 0-km-es.Kérésre küldök képet! Mail:lala999@freemail.hu Tel 06302979267 csak d.u ÁR:15000
HellO!
Elküldtem emailban az adatokat, és pár képet
csá!engem érdekelne a moci pontos mennyire is gondolnál?ja és ha tudnál még küldeni képeket rola ja és hogy hol található!adam222@freemail.hu
Hello!
Eladó a TDR-em, ha valakit érdekel az írjon!
üdvözlet mindenkinek.
új vagyok itt a fórumon de csak most találtam meg.
1 delta tdr-em van és keresek hozzá 1 hűtőrácsot és kipu díszítő hővédőt az alsót tud valaki segíteni?
előre is thx szatócs
MaXeLL sajna nekem is ez a szitu van, én már több hónapja keresem a választ, szal sok szerencsét.