Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát emondom
Csak az illata miatt,robogósok nálunk ezt használják és motorcsónak verseny szaga van.Ha egyszer ugyanolyan jó mint a többi akkor már jobb illata is legyen nem?
De ha ennyire zavar akkor miért nem választasz másik olajat????
Aha ez nekem is eszembe jutott,csak én aszittem azért az a rázódás kevés,de elötte akkor jó rángatva indulok el
Ha beleöntöd a tartályba akkor a mozgás következtében rázkódik is! Vagy nem?
ajánlott felhasználás: benzinben jól elkeverve, felhasználás elött összerázni!
engem csak ez aggaszt.Lehet nem is lehet tartályba rakni mert leül az ajjárra a cucc
www.unas.hu/shop/shop_artdet.php?shop_id=1192&cikk=agipracing 2t&page=1
JAMAL -ilyet használsz?Én is ilyet akarok mmost bele,mert ebből az agip ból is 50 ezer féle van
Sztem nemdrága olcsobb mint a castrol r2
Én is Agip racing 2T -t használok és szerintem nagyon jó olaj...... csak ezért megkérik az árát is
Nekem a gépkönyvébe Shell Super 2 XT van írva de én castrol r2-t használok! A váltóba pedig SAE 10w30 van írva de én Repsol 2T transmission olajat használok!
Igen?majd inkáb a szereéő csessze el mint én
Télleg.Kültem e-mailt a yamahának h gyárilag mien olaj kell bele.És ennyit irt.PL:motul 3000 20W50
ez nemigazán jó nem? Én most Agip 2Tracinget fogok,ricinusolaj alapú és motorcsónak verseny szaga lessz
van jelölés a szivattyun nézd+hol áll.
Nerémizgess má Inkáb lgyen olajsivattyú,azt tom a hengrejavitás nem olcsó téma.Nah akkor csak jó néztem h az a berugó helye.Holnap elviszem szerelőhöz kivi vok mit mond
Fötengely szimmering is lehet(falsot sziv)
Hi! Szerintem vagy az olaj szivattyú van elállítva vagy pedig a dugattyúd+ a hajtókar a gatya( ettől is indulhat olyan szarul)! Lehet hogy emiatt nem akar normálisan pörögni! Inkább most szedd szét minthogy a nicasilos henger bánja(a nicasilos henger javítása 40-50ezer)! Ja, berugókart tehetsz a motorra megvan hozzá a hely!
Ja meg ma eléggé elkeserettem.Ma néztem h mennyire eszi az olajat bazz.
bejelöltem h mennyi volt és 200 km utén mennyi lett vagy 2 újnyit esett.Ez sztem nem normális.Mitől eheti az olajat?mert aszondja haverom ,mikor mögöttem jön füstöl kéken,mint atom
És a dobban mien módon van jelen?Szűkítés vagy mi
mert ennek a dobját nemlehet külön leszedni az a gáz
nem is érdemes más miet venni mert van egy srác ő vett az NS1ébe sportgyújtást és azóta rossz volt neki a mocija
A fojtás a dobban van a TZR.nél! Nekem is volt indítási problémám, nekem a gyújtás jeladója ment gajjra! Én új gyárit vettem bele ez 60k volt.....
de végülis ezt má irtam
Tieteken van berugó?Mert mostanába ha este lerakom reggel nem indul öninditóval,pörgeti de semmi.Be kell tolni mindig
Aztán a helye ott van"kick starter"lehet lehetne rá rakni?
Há nem tom lehet neked is fojtva van
amugy ez a kipuffos téme ez hol van?A dob ban?vagy merefele?
Azért írtam oda zárójelben, hogy két hónap múlva.
Addigis jól lehet biciklizni félkézzel...
te most inkább a teloiddal foglalkoz(sebnyalogatásrol már ne is beszéljünk )
Az enyém 135nél megáll, hasonló tünetekkel.
4-esben kipörög még rendesen, aztán 5ösben már lebőg. Persze az enyém már elég korhadék, de biztos, hogyha kipucolom(olyan két hónap múlva) akkor javul valamit.
A fojtás kivételéhez nem kell szervízbe vinned! A szelepet elforgatod 180 fokkal és már nem is tilt! A kipuf. végében a TZR-nek van fojtás, ezt ki kell ütni! Nemtom nálad ez hogy működik! Az én gépem japán belpiaci(nincs benne gyárilag fojtás)!!!!
Amugy ő az