Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah elvileg hétfőn ki8cserélik a fékbetéte,meg a powert is beállitatom me néha mintha ki se nyitna.
Meg mostanába be kell tolnom,este lerakom reggel pörgeti de nemindul be
Pedig új aksi van,mi a ráktól lehet?
Javulgat, de még egy kicsit zsibbad...
A mocit letakarítgattam, meg az apróságokat megcsináltam. (indexkonzlok visszahajlítása...)
Azt remélem, hogy a villa még javítható, és akkor megúsznám a dolgot egy sárvédővel.
Ami a legjobban fáj, hogy elvileg 3 hónap mire újra lehet terhelni a kezem.(augusztusig nincs moci )
De szedek kálciumot, hátha gyorsabban forr össze.


De mire odanyulsz és mire megkapja az anyagot addigra rég lökhárítón vagy
Na hogy vagy fáj még ?Mocival mi az ábra...
az gáz,én meg toltam az omv ig aztán égett a pofámról a bőr,ésakkor mmég be se akart indulni,ugytoltam be aksit leszivta a sok önindito
Nekem kifogyott egyszer itt Lőrincen, de nem akárhogy...
Bejöttem az Alacska lakótelepnél lévő körforgalomba, és motorfékkel visszabőgettem 1esben, aztán a körforgalomban szépen körbe akartam huzatni, de nem húzott. Kidobtam üresbe, és kigurultam az első kijáraton, ami az OMV kúthoz a kijárat. Gyökkettővel gurultam oda a kút mellé, de úgy, hogy a fékhez nem kellett hozzáérnem.
Hát bazzeg nekem is lehetett volna ilyen de mivan ha tartalékon foogy ki?akko még odasetucc nyulni:D
Köcsög csap
Huuu én egyszer majdnem ráb@sztam ezzel a benzincsap dologgal mert on-n volt és előzés közben elfogyott a nafta pont amikor powerban ugy rendesen öblöget a kicsike....
Majdnem elbaszott a kamion azóta mindig tartalékon van a csap mégha tele is van a tank igy nem lehet gond azt meg tudom majdnem pontosan mennyit megyek el az adott benyamennyiséggel
Mért ne?
Ilyet kérdezni...
Felvehetlek msnre?
aha vágom sztem ennél nincs szűkítés bár nem esküdnék meg rá,holnap ledobom szervizbe
Csak állítanak a poweren, hogy teljesen kinyíljon a szelep, de persze csak akkor fog menni a teljes végsebességet, ha a power teljesen nyit és a kipuban sincs "teljesítmény" visszafojtó fojtás
Aszondod van benne folyás?Pfuu sokba lesz ez nekem,ki is kellene tisztittatni.És hogyveszik ki ezta folytást most igy nem tom elképzelni vagy csak állitani kell?
A válasz egyszerű...
Nekem is ugyan ez volt a problem
A válasz: nem nyit teljesen a power, vagyis még megvan fojta a motor, de ezt a szervízben nekem orvosolták, és utánna még 5.-ben is olyan szépen ugrott fel 11 ezerig (még ment volna tovább is ), hogy öröm volt nézni és végre vitte a 165-170et
ez így egézséges?Jah ma meg sikeresen kifogyott a benzin tólhattam egy idejig.Pedig aszittem a tartalékot még bekapcsolom ésakko jó még.De semmi.Az "on" az a simea és a "RES" az a tartalék ugye?Meret én on on mentem pedig
Okés megoldódott a helyzet,egy pöttyet csavartam azt jó lett.De még valamit nem vágok.Hogy van az hogy asszem 3 masba vagy 4 esbe ,60 km/h ról egészen 120 ig elmegy ,de akkor már a fordulatmérő is kiakad,és utánna felpakolok egy sebességet visszaesik 110 re és alig akar gyorsulni.Ott mintha letiltana 8 ezernél
Nemtom, én még nem motoroztam szivatóval!
hohhh 12 addig csak nagyon ritkán pörgetem.Ezt az alapjáratot megprószálom
Amugy ha rajtavan a szivató akkor nem megy úgy?
Állítsd magasabbra az alapjáratot, valószínű h ezért áll le! Ha nem segít akkor szedd szét a karbit és takarítsd ki! Nekem a TZR-nél 12000 után kezdődik a "red line", ezt ki is szoktam használni!
Csátok
Lenne egy gondom,azért irom ide emrt ugye a tdr az tzr blokkos
Szóval a szivatót lenyomom akkor leáll a motor.Hiába melegedett már be.Ugye lefele nincs szivató,fölfele meg van.Gondolom igy van mertha letolom leesik a fordulat.
Másik meg h nem tom 3 masba 40-100 ig megugrik,rákell még éreznem h meikb sebességbe h megy.Még nem merem pörgetni fosok hogy besül Azttán ilyen 7 ezernél mindig váltok.Ti mennyinél szoktatok?
Nekem a TZR-nél 1200 km-t bír ki 1L olaj!
1liter/1000km(1:100 kever)+motul is jó....szerintem
Amugy itt mindenki azt használja az R2?
Az ilyen zöld dobozos ugye?Jah gondoltam rá de nemvolt benne szinte egy deci olaj se hamar kellet venni.Majd a következő az lesz.Olajat mennyire eszi amugy?
R2-az sem drágább...de jobb..