Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha jó idő lesz, valszeg mi is beszállunk, hogy emeljük a gyáli jelenlétet
Na igen, ilyen hosszú távon az 535 hátsó ülése megülhetetlen...
Ha arról van szó én szívesen elétek motorozok mondjuk a Balaton partig...Az kb. majdnem félút Bp-től.
Csak a női vonal kibírja!
Mi is készülünk. Bár még messze van. Tehát biztosra nem tudom mondani. de készülünk. Ha minden jól megy akkor megyünk. Nekünk ugyan csak az oda út két tank. de szeretünk motorozni így hát nem probléma.
Felírtuk a naptárunkba!
Távközléstechnikai műszerész vagyok a Máv - nál és áldom az eszem,hogy a főorvos tanácsa ellenére nem százalékoltattam le magam, mert a cigány vajda most rehabra küldött volna havi
27 00 ft járadékért!
Én a műtéted miatt azt hittem, hogy már nyugdíjas vagy.
S mit dolgozol a Mávnál?
És nekem is még fel kell készítenem a vasat...
Szabadonfutó felújító-készlet, első gumi, olaj, olajszűrő, gyertya...
Bukócső készülőben...
És csak ezek után jöhet a szezon.
Apropó: itt Agyarországban tudtok olyan webshopot, ami kínál szab. futó görgő szettet? Én még decemberben találtam egy helyet, de azóta a webhely nem elérhető. Ha egy mód van rá, nem szeretnék íbéjezni.
Hát igen, kijózanítóan hideg volt, de mi már hozzászoktunk, hogy a Dráva az hideg ha kell, ha nem .
Igen, ez egy komoly túra Bp.-ről! Reméljük a legjobbakat!
Egy kicsit aggódom a korai időpont miatt. Tavaly kb 1 hónappal később volt, a leggyilkosabb melegek idején,mégis 17-18°c volt a Dráva. Kijózanító volt. Nagyon nem szeretnék ilyen messze esős időben menni! Mindegy,fő az optimizmus. Legyünk ott minél többen,és ne csak Pécsről! Megpróbálok minél több motorost összeszedni a környékemről. Budapest sokaknak útba esik, onnan számolva 300km Barcs. Komoly túra már a leutazás is.
Üdv a lovasságnak!

Igaz, eltűntem egy kicsit a fórumról, de azért nyomon követtem mindent. A családi életem kezd rendeződni, volt közben egy költözés is, úgyhogy elég volt a bajom...
A lényeg:
@Katana750. Igen, megelőztelek, de ne vedd kötekedésnek! Valóban, idén is megrendezik immáron a II. Dráva parti motorostalálkozót Somogy megyében Barcson, a magyar-horvát határ mellett, közvetlenül a Dráva folyó partján.
A szervezés még folyamatban van, az időpont Június 14-15-16. Mint tavaly, úgy idén is a Ghost's MC Hungary lesz a szervező. Amint tudok konkrétumokat jelezni fogom, hátha valaki kedvet kap hozzá, pláne a közelben lakó Viragosok.
Amúgy a lakásom a 4-en van jelenleg, ott nehéz lenne motorostalit tartani, a játszótéren még csak elférnénk egy páran, de a lakóközösség nem hiszem, hogy jó néven venné(ez persze ne azt jelenti, hogy én nem örülnék neki). Na mindegy, addig még hosszú az út, remélem azért összefutunk egy páran, Katana750, rád különösen számítok! Pofavizit lesz, mert tavaly ez valahogy elmaradt!
Íme egy kép, ez terjed mostanában a f@szbúkon:
Legalább tudom hová költözzek ha megunom csendes kis városomat.
Ilyen lesz kósa lali király városában is az új stadion azzal a különbséggel,hogy az oda vezető út is szallonával lesz lebúrkolva és így nem lesz kátyus.
Tisztelt motoros társaim. Nálunk vagyis szeretett városunkban BP-en élőknek már elhozta a jólétet a nagy vezér. Reméljük hamarosan minden olcsóbb lesz, így a benzin is. Íme a bizonyíték amiből kiindulva feltételezem hogy így lesz.
Természetesen nem veszem okoskodásnak, a véleményetekre voltam kíváncsi. A lecsapást egyelőre a két lámpára értettem. A konzolt valóban meg is lehetne csinálni, de én nem értek hozzá, ismerősöm sincs aki megcsinálná.
Tisztelt kehes
Ne vedd okoskodásnak, szerintem ennyit nem ér. / =17e huf/!
Ha van a közelben ügyes szaki, kevesebb mint a feléből kihozza neked krómoztatva is a megfelelő rögzítőfülekkel a helyén.
a megmaradt pénzből meg legalább kétszer tankolsz...
Én nem kapkodnám el a lecsapást.
A PAY-PAL-nál teljesen ingyenes a fizetés és nem kell megadni a számalaszámot sem és ha elveszlik az árud akkor szó nélkűl visszaadják a pénzed. Nem úgy mint az a rothadt Vatera.
Köszi! Megnéztem, príma lesz. Le is csapok rá.
A PayPal-nál nincsen ilyen költség?
Igen az nagyon jó üzlet volt, de ez sem rossz.
Neked úgy emlékszem vettem egyszer 50 -ért már.
40 EURO-t meg ért a többiért meg a " kedves vezetőt" okold.
Az átutalást úgy kell beállítani a saját bankodnál internetes utalásnál,hogy Te csak a saját banki költséget válalod, a fritz vállalja a német banki költséget. Ez az összeg szerintem a magyar bankra vonatkozik. Egyszer én is vettem így alkatrészt és akkor 1800ft volt a saját banki költség, ez is csak saját lehet mert a bank automatikusan ezt kinálja fel és ha ez neked nem jó akkor választhatsz másikat, pl. te vállalod a fogadó bank költségeit. Na de akkor még nem volt emelt tranzakciós adó ( köszönjük kedves vezető!)
Köszönöm Brumeszkosz az ifót a membránról,az egyik ismerősöm megügyezte nekem. A faszikám 40-euróért oda adta,viszont az átutalásért felszámoltak 2500ft-ot a németek.Gyönyörű egy banda.