Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

srácok... a ránk jellemző nyugalommal és egymás iránti tisztelettel folytassuk... szerintem menni fog :)
Tisztelt Zsoccca
Igazat kell adjak neked, de ez a probléma már mögöttünk van.
ZZ-vel múlt hétre volt randim, csak aztán mégse lett belőle semmi.
Üzenem is neki, ha itt olvas, hogy a "gearbox gebaszt" más úton sikeresen megoldottam. Sőt gyarapodott a gyűjteményem is.
Tisztelt 5.50
Csak azért válaszolok ebben a témában mert kimondottan nekem címezted a hozzászólást. S mivel személyesen is ismerlek, és tisztellek.
Nem akartam szaporítani a Rajder67 el kapcsolatos témát. Mivel neki pont ez a célja. Mindegy, hogy milyen stílusban, és témában csak róla szóljon a fórum. S eddig sikerült is neki. Ugyan is majdnem csak vele foglalkozik az utóbbi pár oldal.
Én nem vagyok ilyen elnéző vele kapcsolatban, mint te.
Mivel már három alkalma is lett volna, hogy beilleszkedjen a társaságunkba. Először Rajde, majd Páncélos, aztán most Rajder67 néven. Mindig ugyan azt a stílust hozta. Tehát szerintem bőven eljátszotta a jóindulatunkat.
Szerintem neki csak a viszály szítás a célja. Mindenkinek olyat ír amire úgy gondolja hogy fájó pont lehet.
Neked a féklámpáidat kritizálta. Pedig még nem is tud a speciális fényjelenséggel járó fékező technikádról.
Littreroknak a motor nélküliséget emlegette.
Sibrának a motorja kinézetét. S nagy kegyesen felajánlotta a cuccait eladásra.
Nekem a cserpákomra tett megjegyzést. (Nem tudhatta, hogy én erre büszke vagyok.)
Szóval szerintem menthetetlen a srác. Kimondottan csak veszekedni bomlasztani akar. Ha nem így lenne, akkor már másképpen beszélne.
Emlékez csak Zhóhérz-ra. Ő is elég nagy arccal nyitott. Aztán kapott hideget, és meleget egyszerre, majd visszább vet. És azóta is hasznos, rendes, tagja a társaságunknak. S nem is kellet nik nevet változtatnia. (Mostanában hiányolom is a hozzászólásait. Mi lehet vele?)
Tehát én továbbra is azt javaslom, hogy Rajder67-et hadjuk figyelmen kívül. Én el sem olvasom a neve alatt lévő írásokat. Mondjuk akkor újra bejelentkezik egy másik néven. De hamar rá fogunk ismerni.
Tehát nekem röviden ennyi a véleményem.
Jaj,az e-mailem meg majd el felejtettem!
dragjano@gmail.com
Üdv blackiex!
Szeretnék veled beszélni,kaphatnék egy elérhetőséget?
Gratula hozzá és legközelebbi talira azzal gyere és megcsodálom.
Katana750 kérésére, íme a barcsi motorosbuli programja:

2013. június 14-16. Barcs
Helyszín ismét a Drávai Szabadstrand!
Péntek:
" A Dráva-part legjobb feneke" : a legjobb popsival megáldott leányzó pénzjutalmat kap!
Motoros vetélkedők díjakkal
Koncertek:
Detonic
Virrasztók
+1 zenekar szervezés alatt

Szombat:
Felvonulás
"Miss Dráva-part" : pénzdíjas fürdőruhás szépségverseny,
" A Dráva-part legerősebb embere": hordóemelés, motorblokk hajítás, autóhúzás......stb
Motoros vetélkedők
Koncertek:
Tres Hombres Band ( Rock feldolgozások)
Motörazor ( Motörhead tribute)
Fear L.A ( Iron Maiden tribute)
MetallusT ( Metallica tribute)

info:3630 494 1156
Tisztelt r...67 = okostojás
Kimondom ebben az ügyben az utolsó szót, többet kár is rád vesztegetni:
jobban jársz te is, mi is, ha eltolod a biciklit.
Ne vedd zokon, fekvőrendőrnek még jó lehetsz...
Ez nagyon jó ár
aha...
Postával együtt 17 e. Ft. Virgácsra való.
Majd teszek, egyenlőre atomjaira szedtem szervizelés címszó alatt, még nem raktam össze.
Jól értem, Kínából rendeltetek bukócsövet?
Egy képet lökhetnél róla!
Szia!
Már nem fáj, mert a plexi után az egész vasat megvettem a cimborámtól. Túl sokat állt a garázsomban, és beleszerelmesedett még a nejem is, de nem volt túl nehéz engem sem rábeszélnie. Úgyhogy itt maradt, a pénztárcám meg ment, bár a plexi árát azért lealkudtam belőle....
Nem Harley volt, hanem Honda Gl 1200-as, most ott áll a Virgács mellett, hosszú barátságot kötnek éppen.
Mindegy, fő hogy jön a kis sárgáktól. Már alig várom. Ez úton is köszi az intézését .
Sziasztok!

Napok óta figyelem, mi a f.sz lesz ebből a "raider" kontra "mindenki" vitából?....mi az értelme, hol a vége?...Szerintem be lehet fejezni, mindkét részről! Nem veszitek észre, hogy csak rakjátok a tüzet azzal, hogy válaszoltok neki és felveszitek a kesztyűt? Raider olyan fazon, aki nem enged a maga (vélt) igazából...vele vitatkozni olyan, mintha lóval kártyázná....vagyis ÉRTELMETLEN!...úgysem fog engedni. Ez a fórum nem erről szólt és ezután is így maradjon. Raider!..nem tudom eldönteni, hogy egy karakán, tökös gyerek vagy, vagy a net név-és arctalansága mögé bújó kisstílű hangember...Javaslom, hogy gyere el velünk egyszer gurulni, szívesen beszélgetnék veled....de szerintem még jó páran a fórumról....megjegyzem, a "motor nélküli"Littlerock is jól tud "beszélgetni". Arról meg, hogy a páncélos nevű f...kalap a sógorod, hirtelen egy mondás jutott az eszembe:Madarat tolláról, embert barátjáról!Amúgy nincs veled semmi bajom, csak utállak egy kicsit, mert sikerült elb......n od ezt a jó kis fórumot.
Jogo!
Fáj még a Harley plexi?
Látod igaz a mondás a jó embert még az ág is szopatja.
Nem tudom hol jár a bukócső,, épp tegnap probáltam a tracking száma alapján rákeresni de csak annyit sikerűlt megtudnom,hogy postázva lett Magyarországra és uton van. Fő a bizalom és hátha hamarosan megérkezik.
Olyan kevés van neki... azért kerestem rá, hogy mennyire építő jellegű volt, amikor a fogyasztáscsökkentésről kioktatott... ezzel semmi gond nem lenne, ha nem azzal keresném a kenyerem, hogy ezekről karattyolok néhány órát egy felsőoktatási intézményben...

Hogy pontosan milyen gyerekkora volt, és miért volt "önkéntes virágfelelős" általánosban.
Óvodás szintű kioktató válaszain már nem idegesítem magam, jót derülök rajtuk... helyesbítek: Őrajta...

Számomra ez az ember egy lúzer... azon élcelődni, hogy épp nincs motorom, az mindenképp idióta dolog...

Ebben a csapatban az ilyennek nincs helye. Ha összezár a csapat, akkor a "Ne etesd a trollt!" alapelv alapján lassan elhúzza a csíkot. Ha valaki igényli a jelenlétét, kérem jelezze nyugodtan, de én köszönöm nem kérek belőle.

Üdv!
ááá, igaz Brumi.

Tényleg lusta voltam-vagyok... De jobb' szeretek kérdezni. Így a témával kapcsolatos dolgok is felszínre kerülnek.
Köszi a választ! A bukócső lassan már Tibet felett járhat...
Tisztelt Raider67!
Na ezzel a női motor témával az én lelkembe is sikerült belegázolnod!Azért köszi ezt a jó pár kötekedő és gyalázatos hsz-t!Most már az én kedvemet is kezded elvenni,de nem adom magam könnyen,valahogy azért túlélem:)
Minden esetre nekem személy szerint ez a stílus már nem jön be és nem ebbe a békés topicba való,bár nem akarok a fogadatlan prókátor szerepében lenni.
A normális, motoroshoz méltó,segítő,ötletelő és normális hangvételű írásaidat viszont szívesen olvasnám!
Üdv:Thor
Elől: 2,0
Hátul: 2,3 Bar
Ne sértődj meg én csak a lustaság ellen vagyok, de Neked is küldtem szervíz CD-t, tessék elővenni és tanulmányozni, én is onnan tudom. A helyet,hogy felveszed itt a kesztyűt.. enyje... benyje.
Sziasztok.
Hány bar-nak kell lennie a gumikban, valaki elmondaná?

Vegyünk normális útviszonyokat, közepes terhelést.

Előre is köszi!
Nem vagyok elfogult. Csupán mindennap olvasom a fórumot.Szerintem ne navigáld magad feleslegesen negatív szerepbe, mert semmi értelme nincs.
Beszélgessünk műszaki problémákról, túrákról, stb, továbbra is, és ne egymást kritizáljuk. Éppen elég probléma van az általad említett országban is, legalább itt ne szekáljuk egymást.
Alig vagy elfogult.Néha azért látni kéne a fától az erdőt. Ilyenkor nem csodálkozom a magyar helyzeten mert az is ilyen.
Vitatkozásra mindig ti adtok okot.A személyeskedést se kezdtem én soha de mint mondtam nagyon jól tudom folytatni.Egypár arcnak itt magába kéne szállnia,hogy milyen szinten penget aztán azon a szinten is kéne maradnia aztán nem érné kritika magasabb szintről.Persze ez nem vonatkozik mindenkire de egyik másik arcra nagyon is.