Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uraim !

Eddig ez egy normális motoros fórum volt !
Jó lenne ha az is maradna !
Ne bántsátok egymást.........
Én legalább kaptam független elfogulatlan embertől.
Mi van Sibra az ülés tárgytalan.Gondoltam.Drága mi?Pedig ha tudnád milyen olcsó.Hahahahahahahahahahahahahaha!
Az egysikuaknál biztosan ütött."Mer ez mindig így volt és ez mindíg így volt mert ez mindíg így volt és és ez őőőő mindíg így volt. .HAAAAAAAAhAAAAAAAhAAAAAAA!.
Boldog ember?Az nem véletlen.Jól mondod mindenütt van ilyen csak sajnos egyre kevesebb.Ez a mai Magyrországon azért van mert egyre gyatrább a generációs felhozatal.Annak a szappantartónak annyi a bőr mint halottnak a csók .Nem érzed,hogy az ott nincs jól.A küllőket sem érzed igaz,na látod ez az.Az alufelnis tömlő nélküli kerekek sokkal praktikusabbak mint a küllős tömlős régiségek.A japcsik nem véletlenül álltak át az alura meg a tömlő nélküli küllősre.Nekem ráadásul jobban is tetszik mint a küllős.Sohasem fogja lerontani a motor összképét úgy mint a tiedét a rozsdás küllők.
"Te Raider mikor tervezed küllővel bevonni az alukerekeket?"

Ütött! Igaz!
Köszi, ez nem is lenne jó. Legalább tudom, h ez a típus sem jó hozzá.
637001, és M59201P. Ez van ráírva az Ic-re, és egy Mitsubitshi jel. (2 db van benne) Nem adom el az elektronikát, mert kicseréltem benne a tranyókat, és megtartom tarcsiba.
Jogo,
Arra emlékszel milyen vezérlő IC van benne?
Ha még megvan akkor megvenném.
Így van... kaptál erősítést. Ez is vmi.
Tanktáska.....

Kizárólag célszerűségi okokat szolgál....

Taníts kérlek Mester!


igen, korábban már láttam, olvastam a tábort.

Egy boldog ember, aki roppant elégedett magával. Dehát mindenütt vannak ilyenek, egyébiránt nem vele, csak a stílussal van némi gikszer........

a hátsó "dobozt" bőrrel terveztem bevonni, alkalomadtán.
valóban, ez még nem igazán feelinges....

Te Raider mikor tervezed küllővel bevonni az alukerekeket?
Köszi a megerősítést már kezdtem elcsüggedni.
Köszönöm.A tied is biztosan szép ahogy a sibráé is csak az övé még nincs kész.Szeretném ha elmenne az enyém 100000 km-t bontás nélkül.Az már lenne valami.
Látod.Pedig nem is vagyok diplómás csak mindíg az igazat mondom nem ködösítek.
Sibra!
Szép a mocid, azzal a kis rozsdával együtt is,hidd el....Nekem is ilyen álltankos volt 3 évig és nagyon szerettem.Nekem személy szerint kimondottan tetszett, hogy ilyen a "felső"tank, bár eleinte gondolkoztam azon, hogy lecserélem.Aztán rájöttem,hogy ilyenből nem sok van és csak maradjon így.Az enyém 1987 decemberi volt, most Szentendrére került. Szóval,attól, hogy nincs rajta annyi króm és idősebb a társainál, attól jó kis gép ez....bár - ne vedd zokon - a műanyag hátsó koffer és a tank táska sem illik igazán a "chopper feelingbe".
Nem 750-s az ülés.Azt hiszem a Harley-re való.
30000-ért hirdetem de neked odaadom 25000-ért mert bírlak.Még a vezetőnek is van háttámlahely kialakítva rajta a zselés betétről nem is beszélve.Pont egyedülálló motorosoknak való akik nem tudnak puha combokhoz támaszkodni menet közben.
Ja akkor nem csoda a sok rozsda.
Hát így járnak az igazmondó Jánosok igaz litlerock,de legalább jól alszanak akárcsak én.Remélem azért sikerült megmutatnom a jó irányt neked is Sibra.Most már biztos vagyok benne,hogy eltünnek azok a ronda küllők és egyebek.A chopper fillingről meg annyit,hogy meg se láttam azt a robogós szappantartót a virgácsodon hátúl.Na adok még egy instrukciót,hogy mi a helyes nézd és okulj .
Valakinek Saválló Sissy pad ? Ha érdekel tudok küldeni képet. Használt 30FT :)
Ahogy látom, Raider ismét rajongókat szerzett :)
Szép a moci barátom! Azt hittem , hogy a 61500 az sok! Ezek után már fényesebbnek látom a jövőt!
Szia!
Ha az 750-es ülés, nem egyszerű felvarrni sztem az 535-re, főleg, hogy a tiéd is csak alsó tankos, ha jól látom