Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De a válaszokban is tudsz beszúrni ide képeket!
Lori, szerintem hagyd a képfeltöltést, mert nem jó program.

http://www.rcpilot.hu/
Erre regisztrálj, és pofon egyszerű a képfeltöltés, de pláne: mindig működik. És a képeid egy helyen lesznek!
Nah most http://kepfeltoltes.hu/view/130228/IMG_20130228_205016_www.kepfeltoltes
.hu_.jpg
Nah meg 1x
Teljes mértékben egyetértek, a saját véleményemként sem tudtam volna jobban leírni.
Üdv.
Csak, hogy megnyugtassalak :P [url=http://kepfeltoltes.hu/view/130228/IMG_20130228_205016_www.kepfelt
oltes.hu_.jpg][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/130228/IMG_20130228_205
016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/url]
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Köszi a képeket és a mérést! 170 a hátsó gumiméretem így nagyon valószínű hogy passzolna rá! Neked milyen széles a hátsó gumid?
Az nem rossz mert ha szükséges abba tudok toldani szélesítés céljából! Így bővül a paletta, nem csak a softail sárvédő jöhet szóba!
Ha valakit érdekel, március 17.-én motoros börze Pécsett, az Opel Penthe parkolójában.
Próbálj ki ilyet is és olyat is. S csak aztán dönts.
Ja: ma 15 fok volt, gurultam egy kicsit.
robin 62 !

Ha nem akarsz senkit megbántani, hát ne tedd!

Ha zavar a hozzászólás, vagy kérdés ne válaszolj rá, nem kötelező.

Sokan vannak ezen a fórumon akik egyszerűen csak tartozni szeretnének egy közösséghez. Ha nem muszáj ne marjuk el őket !

Számomra sokkal visszatetszőbb dolog mások folyamatos fikázása és a lenézős kioktatós hangnem, ami sajnos egyre inkább tetten érhető ezen a fórumon is.
Én is szólnék a témában.
Amíg válaszolunk addig se unatkozunk. A karbi hálás téma, én is sokáig küzdöttem vele.Tudatlan voltam, sok embert megkérdeztem de a megoldásra magamnak kellett rájönni. A tű kikoptatta a fúvókát.
Nem egyaltalan, igazad van a szemelyisegemmel kapcsolatban, hirtelen vagyok es neha meggondolatlan, de mindazzokat alig 19 evesen csinaltam, most toltottem a 22 remelem precizem ember valik belolem, de nem bantam meg semmit, tudtommal nem okoztam ezzel senkinek se rosszat, es koszonom, hogy te es meg sokan midneg segitettetek, peace
Hazajottem, most Koloszvarrol az itthoni gepemen nincs, most telepitem pillanat
Tiszteletem, teljesen megertelek, de ha tudnad elejettol a sztorit, hogy miert jutottam idaig akkor nem gondolnad ezt, nem akarok vitatkozni, de ha visszanezed a forumot nyar ota csak epp bekoszontem vagy 2x, mert teljesne massal voltam elfoglalva, a motor blokk iden is rendben van, de mikor megvettem is sokkat zabalt, a karbikat meg nem árt idonkent felujitani mivel enyhen repedezett a membranom, es egyuttal gondoltam kicserelem amit lehet, csak idokozben brumeszkosz felhivta a figyelmemet egy szabadonfutora és most az az elso mert jo árba van, mivel amiatt szivtam meg ezt az egész meset, es nem erdekel mit gondoltok rolam, és ha nincs motorom, akkor ne foglalkoz velem ennyi, Beke
Néha eltünnek az emailjeim de gyere skype-re
Hali, v.mi okbol nem kaptad meg az mailem, le vagyok ragadva, tudnal segiteni?
Sziasztok! Masterixnek küldöm ezt a pár képet, hátha ezekből kiderül valami a hátsó sárvédő típusáról:
Hali !
Mi lett a szabadonfutóval?, Nem jelentkeztél.
Hali !
Mi lett a szabadonfutóval?, Nem jelentkeztél.
Ne legyen afelől kétséged, hogy van neki. Sok embert ismerek a határainkról túlról és mind ilyen formában fórumoznak, legyen szó a Virago-s topikról itt, a mobilos fórumról, avagy az e-cigarettás fórumról. Mindhárom témában igyekszem jelen lenni és gyakran találkozom ezzel a jelenséggel.
Máshogy, más körülmények között nőttek fel, máshogy szocializálódtak. Jellemzően nem tudnak eleget, de akarnak és mernek belenyúlni.

Ezzel nem is lenne baj, de valóban egy idő után bosszantó tud lenni ezt el kell ismernem. Főleg, hogy a fent említett három faktor (nem tudás, akarás és vakmerőség) ha találkozik, újabb és újabb hibákat generál a céltárgyban. Lori007 kálváriája ékes példa erre.

Bár én ettől még nem támadnék rá, és Lori007, remélem hogy nem veszed személyes támadásnak, amit írtam, csupán a megfigyeléseimet osztottam meg.
Katana!

Tudod, lehet, hogy páran felkapják majd a fejüket, pedig nem akarok megbántani senkit....Ezzel a Lóri gyerekkel kapcsolatban valami nem kerek Olyanokat kérdez újra meg újra, amit már ezerszer kitárgyaltunk a fórumon. Képeket tesz fel a motorjáról ( ha egyáltalán az övé?), leírja, hogy milyen javításokat végzett és hogy most már menni fog a motorral, stb. Olyan mélységben belenyúl - elmondása szerint - a vasba, hogy azt sokan meggondolnánk kétszer is közülünk, mielőtt belefognánk...egyszóval egyszer azt a képet próbálja magáról kialakítani, mintha otthon lenne a Virágóban, ugyanakkor a következő hozzászólásából kiderül, hogy a motorja megint küzd ( vele együtt!) valamilyen problémával. A Virago.ro oldalon ott van az egész szervíz manual, de ő inkább kérdez...akkor is, ha már ezerszer kiveséztük. Nem néz utána a fórumon és nem néz utána a javítási könyvben sem.....ráadásul a kapott tanácsokat sem alkalmazza valószínűleg, mert újra és újra előjön hülyeségekkel...minek egy olyan motorba a karbit felújítani, ami nemrég lett generálozva, állítólag jól sikerült és egyébként sem mehetett vele sokat, mert állandóan rossz rajta valami!....nekem olyan a srác, mintha kényszerét érezné annak, hogy állandóan jelen legyen a fórumon és ezért mindenféle hülyeséget kérdez. Ne haragudj Lórikám, de tényleg ez jön le a hozzászólásaidból.Mond, van egyáltalán motorod?
Rohadtul érdekelne,hogy mit alkalmazol abból amit írtam neked. Azt se titkold ha Robin vagy littlerock hozzáállása a szimpatikusabb. Nem fogok megsértődni. (nagyon)