Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Mátészalkán elég jó piac szokott lenni, vagy ha Pesten jársz, az üllői úton biztos kapsz http://imet.hu/index.php?conte... (én itt vettem)
Bocsánat nem tudtam betenni a képet. Ha ilyesmire gondolsz én a tesómtól kaptam Belgiumból egy használtat, csak az barna, újonan 100-120 euró az ára, ő ha jól emlékszem 25-ért vette három féle lencsével, fehér, sárga és sötétszürke színben. Mondjuk ehez szerencse is kell, hogy találj, nem nagyon van eladó használtba.
Szabi

www.lunette-soleil.fr%2Flunett..." title="http://www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q=aviator+goggle&source=images&cd=&cad=rja&docid=zyN0e1YoXV2xLM&tbnid=doVienpw75eAGM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.lunette-soleil.fr%2Flunett..." target="_blank">http://www.google.hu/url?sa=i&...
Biztos van nálatok is kiárusitás vagy ócskasor vagy ilyesmi ahol az emberek eladjak felesleges dolgaikat
nyieregyhaza
Hát piacon, vásáron, attól függ, hogy hova valósi vagy
es olyan hol szokott lenni v mikor?
Beírod a vaterán, hogy retró motoros szemüveg és kiad kb. 10-et.
Eredeti régit, nem kinai utánzatot csak kiárusitáson (Ószerren) én is ott talaltam csak
Üdv mindenkinek. segítségeteket kérem megint : egy rétrós chopper szemüveget keresek( mint a hetegsztoszemuveg) nem tudtok valakinek eladót. v h hol érdemes keresni az sem baj ha használt.
Sziasztok, tudna nekem v.ki segiteni paypal vásárlásal kapcsoaltban, Brumeszkosz elmagyarázta egészen a regisztrálásig (és nagyon hálás vagyok) meg az ebay vásárlást is de most leakadtam, Köszönöm
Akkor ez a magyarázat,hogy sosem tapasztaltam ilyet.(mármint felhígulást) A Volvo már nem adagolós,viszont csak e2-es. Kimerítő válaszodat köszönöm. Esetedben nem éppen célravezető a 20 ezres olajcsere.
Én ezt kaptam, amerikai ebay vásárlás miatt, nem rég, ezek a tarifák élnek most. Viszont 87 dollár volt a vásárlás összeget, és valami csoda folytán nem számoltak fel áfát, simán megjött a cucc. Azóta mondták páran, hogy van, hogy alacsony összegeknél nem foglalkoznak vele.
Hali érdekelne a virago kormányod. Mennyibe kerül és 535 re való ? Képet tudsz küldeni bbzzkukaccitromailponthu
Kösz
Ez faxa! De közben megtaláltam hazai hirdetésekben is, a briga shop is hirdeti. Gondolom elé gagyi lehet, a zárhatóság miatt viszont jó lenne.
(meg az iPad is lemerult)
Szoval vettem az uzeneteket, de a "kettootven vagy nagyobb" dilemmat most felrerakom. Majd kiderul a gyakorlati tanfolyam soran, hogy van-e kello tehetsegem a nagyobb teljesitmenyhez a regesregi Verhovina (!) eloelet utan. Meg a tobblet ktg is szempont.
Ma sikerrel megmentettem egy muanyag babu eletet, azaz megvan az elsosegely vizsga is. Ugyanis 75-ben lett meg a B+C jogsim, akkor meg nem volt kotelezo, most meg potolni kellett az A-hoz. Mar csak a jo ido kell, aztan tanpalya.
Az ekezetek hianyaert elnezest, legkozelebb mindenutt megduplazom...
A hígulás létrejötte, régi járműveknél a soros adagoló kopásából adódhat, az új járműveknél (nem mindegyik, ez típusfüggő) a részecskeszűrő regenerálásától. Az euro normák miatt ugye kitalálták, hogy a nem látható koromszemcse felér a friss hegyi levegővel...

Nos a részecskeszűrő kiszűri a 2,5 mikronnál nagyobb koromszemcséket, de eltömődéskor ki kell égetni. a részterhelésre jellemző 200-300 fokos kipufogógázt kb 15 perc időtartamig 600 fokosra hevíti, a korom gyulladáspontja fölé. Ez annyit tesz, hogy megemeli a turbónyomást, a fő befecskendezési fázisban lecsökkenti a dózist (magas légfelesleggel üzemelteti a motort), és késleltetve, akár a kipufogóütemben utóporlasztást végez a motorvezérlő rendszer. Ekkor a hengerfalra jutó gázolaj egy része lejut az olajteknőbe. Városi üzemben nem képes sokáig tényleg üzem melegen működni a motor, így az olaj nem tud kitisztulni, ezért felhígul...

Hála az idióta EU elvárásoknak, több gázolajat égetünk el, a felhígult motorolaj meghibásodáshoz vezet (kenési elégtelenség), illetve gyakoribb olajcsere szükséges... mindezt azért, hogy az 5 mikronos tüdőhörgők simán átengedjék a nála jóval kisebb minden szarral teli aktívszéndarab a vérbe kerülhet közvetlenül... de minimum beágyazódik a tüdőbe...

Mindezt azért, mert az EU-ban komoly adókedvezménye van a gázolajnak, így Európában nagy divat a dízel. Érdekes, hogy sem Amerikában. sem Ázsiában nem szeretik a gázolajat, csak a haszonjárművekben...

Ha ezt az autót benzines motorral veszem az kb 9-10 literes fogyasztást jelent, így viszont 7,3 körül elgurul 130-as tempóval autópályán
Sziasztok,

Eladóvá vált a régi gyári virago kormányom. Semmi baja, egyszerűen csak lecseréltem egy nagyobbra.
Vámáfa. Minden 22 euró feletti árucikkre fizetni kell, hála a NAV-nak.

(Vételár + szállítási költség) X 1.3 = amit csengetsz.

27% áfa + 3% a vám, ez ugye a 30% plusz költség, ami a szorzóban benne foglaltaik a fenti képletben. És igen, a postaköltséget is "megadóztatják".
Ha van rá lecsód akkor csak is 535 vegyél. Hidd el, hogy nem nagy motor,sőt elég hamar kilehet nőni.
Tormy,Zsocca,
Kosz a kommenteket. A 125 cc-rol egyertelmuen letettem, belatom, hogy kell minimum 250. De akkor miert is ne 400-500?Nagy vagy meg nagyobb: ebbe siman bele lehet csavarodni, ugyhogy
Ez az alsó tankon alul található benzincsap. Csak ez az egy darab van az 535-sön.
Én a hosszú hétvégét lőttem be első elindulásnak.
Szeptemberben vettem a mocit, szóval nekem ez volt az első motoros telem. A kocsi mellet van a garázsban letakarva. Elég nehéz nap mint nap úgy be és kiállni a kocsival, hogy a motort csak nézhetem. Néha bekukucskáltam alá, volt amikor meg rá is ültem.
Szerintem jövőre betolom a nappaliba.
Csak vicc volt az olajlobbi. A hígulás az nem. Az a baj,hogy én csak 12-14liter körüli Diesel motorokat ismerek közelebbről,de ez a hígulás nekem teljesen új. A szavaidat jól értem? 1000km-enként 1% a normális. Nagyon jó orrom van és 30 ezrenként cserélünk olajat a Volvóba, de mindig sűrű a leeresztett fáradt olaj és még soha nem éreztem gázolajszagúnak. Szerintem üzemi hőmérsékleten ki kéne párologni a tüzelőanyagnak, legyen az benzin vagy gázolaj.