Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs ketten vagyunk. Még az idöjárást figyelni kell a hidegfront bekavarhat.
Mi tudsz, Gyula, nincs több jelentkező ?
Ezek lemaradtak.
Sziasztok! Mi lehet a probléma ha az alsó furatból folyik a benzin? Ez a tank alatti króm burkolat mögött van. Virago 535 1995
Tormy, Vastomi, többiek, ha benéztek, írjatok, csatlakoztok-e.
Nekem nincs bajom a 24 úttal . Héregen is voltam párszor ott se volt gáz .
Nekem egyenlőre jó a szombat vagy vasárnap.
Akkor el kellene kezdeni szervezni, kit érdekelne, ki, mikor érne rá és egyáltalán jó-e a 24-es út, volt pár ellenvélemény a hétvégi sportmotorosok eszetlenségei miatt.
Mármint a szembejövő jobbosból térd, váll letevő önjelölt Rossik ha netán elmatekozzák......
Így lesz tökéletes ez a nap.
Mai túra, félúton.
Csókakői vár.
Elméletileg megfelel de még messze van nem látok addig. Pár nappal elötte beszéljünk.
Hátha jelentkezik még valaki addig.
Mostanába ha van időm reggel megyek 7- 10 ig kb. nincs még forgalom és meleg.
Össze kellene rántani a csapatot, bár a mostani hétvége állítólag hidegfrontos, esős.
Jövő szombat esetleg ?
Szia. Majd jelezd mennék én is.
Sziasztok !
Nekem nem jött össze a hétvégi motorozás, esküvőn voltam Mezőkövesden.
Hazafelé azért kocsival tettem egy kört, Egerből a 24-es úton, Sirokon, Parádon át Gyöngyös felé.
Vannak jó minőségű szakaszok, bár a rengeteg autó akadályozta a motorosokat abban, hogy igazán élmény lehessen.
.....de hamarosan el kell menni arra két keréken is.
A Zagyva folyó forrásánál tegnap.....
Egy jó szlovák sört lenyomtatok legalább ?
Vasárnap délelőtti lazulás a haverral, Fülekre.....
https://www.rbiker.com/hu/view...

A 4km erdei séta nem kellett volna. A vízesés épp hogy csordogált....
Lehet kapni külön a szabadonfutóba görgőket és rugókat! Töredékéből kijössz! Magam is így csináltam!
köszönöm. még valami, indításnál úgy tapasztalom, lehet hogy tévesen, hogy néha használ ha közben gázfröccsöket adok. Árt ez a motornak?
Sziasztok,
97es xv535 virago, tavalyi vétel. Már a kezdetektől van olyan problémája hogy néha indításkor kattogó, "szenvedő" hangot hallatt. Néha simán elindul te talán ez a ritkább. Leállításkor is többnyire van egy kattanás. Utána olvastam és ez a szabadonfutó probléma lehet (?). Mik a lehetőségeim, mielőtt végleg tönkremegy? Úgy tudom 90.000 körül van újonnan.
köszi szépen
Köszönöm a segitségedet,akkor csak sima alkoholal végezük el a tisztitást az biztonságosabb!Üdvözletem
Tisztitando feluleten egy probat csinaljatok...emlekeim szerint az izopropil alkohollal tisztititottuk a szilikonnal szennyezett feluleteket az elektonika modulok gyartasanal, de vannak olyan muanyagok amit csunyan meg tud marni... Lehet sima alkohol, fektisztitot is megteszi... Csak ne csinaljatok nagyobb kárt a mostaninal.