Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elmondom mi a bajom vele,mi elég sokat- sőt csak- endúrózunk a legamatőrebb szinten az átlag életkor 35 év.Namármost a siratófal közepén végén mindig elbaszom vagy előttem történik valami,és ha lefulladok borzasztóan nehéz (melegen)berugni vagy az emelkedőn mivel csúszok vissza lehetetlen,ezért mindig elmegy a kedvem a többiek meg már árkon bokron túl vannak.Hát ennyi,sajnos már öreg vagyok
Teszem hozzá ! igen szép motorod van ! és ahogy látom igencsak rendbe raktad most....
Én sem értem hogy miért kell az az önindító
én gondolkodom hogy kidobom belőle az egészet....de csak azért van benne ha pirosnál meg állna akkor ne kelljen rugdosni....
Nem kötekedés. De mi a baj a berugókarral? Ha jól van belőve a motor, akkor kb mindig 1-2 -re beindul. Kivéve ha lefullad mert akkor kell 3 rugás is. Én berugókar miatt nem cserélném le az enyém.
Hülye kérdés,de nem akarja senki elcserélni a 450 es motorját az enyémre, ha jó rá is fizetnék.Jelszó:ÖNINDÍTÓ!
itt van velem!itt vettem es itt is hasznalom
Ha esetleg megválnál tőle, akkor küldj már egy képet meg egy árat az enduro6kukacgmail.com-ra
Én minden olaj cseréjét megejtem fék, teló, és a csapágyak zsírzása mint amit te is leírtál :) blokkba én nem nagyon nézek bele mert most lett összerakva
vidd ezt a faja márkát oda is !
én komolyan mondom egyre jobban szeretem.....pedig el akartam adni de most már a hirdetést is levettem.
Ha már ennyire tombol a fórum... télen milyen karbantartásokat végeztek el a gépen? Én általában a kerékcsapágyakat, kormánycsapágyat, himbarendszert újítom fel. Ja meg persze vezérlés ellenőrzése. Esetleg valami ötlet még amit lehetne?
az egyik kavezo elott keszult ez a kep,a wr kicsitt kilog a sorbol de nemszamit! Udv Angliabol
a régebbi téglalap alakú az van nekem én azt cseréltem le az újfajtára !
Igen, esetleg erre az új típusra!
a-a nem csak a bal kezem törtem el :D meg a jobb oldali kézvédő kopott meg meg hajlott
Gyári négyzetlámpásra gondolsz ?
Húúú Cimbora ez faxa

fejkamera nem kapott?
Sziasztok!

"Kis lámpás" fejidoma nincs valakinek eladó?

Jó kép Zeher! :D
Tombol a WR fórum skacok ! legalább 1 képet lökjetek fel a vasakról ! :D

én most törtem el vele a kezem :D
Hello,en Motul 5100 15W 50-ET hasznalok,nekem is itt a forumon ajalta valaki regebb!megvagyok elegedve vele
Sziasztok!
Érdeklősni szeretnék, hogy milyen olajat használtok a Yamaha wr-be, esetleg valaki használt Putolinet?
Igazad van rosszul írtam!

nem irigyellek cimbora.
Ha lejjebb teszi a lemezt akkor csak még többet fog kapni