Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van blokkom ha kell.
Nem tudom, milyen 900-ast láttál, de különben annyira hasonlítanak, hogy motorkerékpár mindkettő!
Amúgy teljesen más mindegyik, szerintem maradj a gyári méretnél, a szélesebb gumi ugyan azon a felnin más görbületi ívet ad, nem lesz olyan jól irányítható, kezelhető a géped. Több a hátránya, mint az előnye, ami nincs :)
Sziasztok! Valszeg hülyeség lesz, amit kérdezek. 2001-es 600-as divimen csereérettek a gumik. Láttam, hogy a 900-on hátul 150 széles a gumi a 600-on 130. Fel lehet rakni a 600-ra a 900-as méretet vagy nagyon felboritja a stabilitást, egyáltalán felmegy? Tudom a mérnökökök nem véletlen terveznetek rá ilyet, csak ugy látom kb. semmi különbség a két motor között, ezért megfordult egy ilyen a fejemben. Vélemény, tapasztalat? Üdv.
Igen.Mindent,aminek köze volt hozzá ;)
A vákuumcsövet is lezártad?
Köszönöm piratson a bővebb infót! :) Már többet tudok róla így.Az első képen levő membránt kitakarítottam,lemezek rendben.A második képen levő membrán viszont préselt cucc :/ abban látok még kokszot.Lehet ki lehetne mosni,addig nem jutottam,már megelőztem a le dugózással :D
Megtaláltam. Majd akkor a beszerelés utáni fotókat ha raknál fel... Esetleg még a tapasztalataidat, mennyire működik megbízhatóan? Köszi!
Szia Dreamfactory! Elküldenéd az ebay linket? Ha felszerelted pár fotót kérhetnék majd? Én mivel kezdő vagyok, össze-vissza pakolgatom a sebességeket. A 7. nálam is mindíg megvan :-) A problémásabb inkább a kereszteződés, ha nem kell megállni... Ugyan hányadikban vagyok??? :-) Köszönöm előre is!
Air Induction System Röviden a lényege. A kipufogó csatornába - szelep után közvetlenül - plusz levegőt juttat, így az ott lévő 600-700 fokban az elégetlen gázok tovább oxidálódnak Ezzel jelentősen lehet csökkenteni a környezetbe jutó "káros" gázokat, többek hidrogén-karbonátokat. A membrán a légszűrőház irányába áromló gázokat hivatott megállítani. Elviekben akkor zizeg, ha el van hanyagolva, vagy a membrán a megadott értéktől jobban el van deformálódva, illetve nem megfelelően helyezkedik el.

Róla van szó:
Hivatalos neve nem ugrik be,úgy google-tam rá.Amúgy nem tudom a 600-on van-e.Nekem 900-as van.Hengerfejből a kipufogó felől megy fel vékony csövön a gáz egy membrán vezérlésbe,ami vissza vezeti a légszűrő házba.Nem kell nagy zajra gondolni,csak épp ott van a fejidom alatt és a műszerfal alól jön fel a hang.Lehet pont én vagyok ilyen hangérzékeny Ja,és ami a ciripelést adja,az a membránban levő lemezek.De lehet csak hozzá kell szokni.
Mi az az AIS rendszer? :-O És miért ciripel? Nekem nem tünt még fel ilyen jellegű hang.
A kép meg elveszett
Na de most talán
Hello Mindenkinek !
Vásároltam íbéjről egy univerzális fokozatkijelzőt . Hamarosan felbuherálom az XJ-mre . Ha felmerülne a kérdés , hogy miért , a válaszom : 5 év autómatázás után fingom nincs hogy hanyadikban megyek , kanyarodok . Sokszor teszem hetedikbe is
Egyszerűnek tűnik mint az ék . Adtak hozzá összekötési rajzot is . Már csak egy türelemmel teli napot kell találnom
Tisztítsd vagy tisztíttasd ki a rendszert A-tól Z-ig. Ha kikötöd, a motoroddal semmi különös nem történik, csak a környezetet szennyezed "egy kicsit" jobban. Én a pucolásnál maradtam
Hali
A 4 indexet mennyiért adod?
Üdv!XJ900 Divivel kapcsolatban,valaki kötötte már ki az AIS rendszert?Lehet ennek káros hatása hosszú távon?Engem idegesít a membránok ciripelése,ami pont a műszerfal alol jön fel :/
Üdv!Érdeklődnék,hogy XJ900-on valaki kötötte már ki az AIS rendszert?Lehet ennek káros hatása hosszú távon?Idegesít a membránok ciripelése
Köszi!
Ültesd fel magad mögé az asszonyt. :-) A 900-on van a lámpánál egy-egy tekerő a le-fel, és jobbra-balra állításhoz a burkolat alatt. Elég vacak helyen van, de csavarhúzóval is hozzáférni.
Helló! Érdeklődnék, hogy a két visszapillantót mennyiért adnád? Illetve helyileg, hol lehet átvenni? Üdv
Helló! Érdeklődnék, hogy a két visszapillantót mennyiért adnád? Illetve helyileg, hol lehet átvenni? Üdv
A Night Breaker nagyon jó cucc, vegyed!!! :)
Szia! A kipufogó érdekelne, főleg a jobbos, ha külön is eladó. Mennyibe kerülne
A futóművet én hozzáértőre bíznám
Szia!
A benzincsap kellene nekem, ha rajta vannak belül a szűrők! A csapom az jó, de a két szűrőt évek óta vadászom és nem tudok szerezni!