Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahha persze csak az út széle nem tapadós xD
naaa, akkor mentem rendesen
Még 2 xt jönne úgy néz ki Ugye fiuk? Ma este megpróbálok tutit megbeszélni barátőmmel. És utána megdumálhatjuk. Meg időjárás függő is.
Hát amikor mögötted mentem akk is volt pár meleg helyzeted Ink pályán kellene gyakorolni
kedden még itthon vagyok és holnap még mennem kell..., jó nekem a lightos menet is , 2szer voltam már lepencézni de nem megyek még úgy mint nyáron szoktam, nem szeretném év elején eldobni a motort
De úgy néz ki barátnőmmel megyek és nem akarom kinyírni De majd még kiderül Neked meddig van szünet?
ha jó idő lesz akkor én benne vagyok, és úgy néz ki hogy a kamera is meggyógyult
Van utángyártott jeladó vagy a gyárit kell megvennem 17 ezerért?
Még nem 100% az időpont meg lesz utasom szóval nem vadulni megyek
Én lehet hogy csatlakoznék csak még a családdal meg kell beszélni hogy mi lesz!
Valaki hétfőn motorozni? Szentendre fele megyek.
Halihó!Valaki megtudná mondani hogy honnan tudnék rá csövet vagy rendszert nézni?köszke
szekszárd közelében vki? :D gurulhatnánk mert itt pusztulat van
Felraktam videót a hangjáról.
Tudom hogy már van fenn videó róla de ebbe még a katalizátor is benne van.
Itt megnézheted!
Neked meddig van szünet?
Ha jöttök Szentendre felé akkor szóljatok mert csatlakoznék ha lehet!
csütörtöktől már szünet van azutáni hét keddig.
De az a baj hogy én csinálom a B-s jogsit és holnapután lesz a rutin vizsga és ha átmegyek akkor a szünetben minden nap fogok a forgalomba vezetni délelőtt.
Mármint ez most lenne valamikor. Neked mettől meddig tart a szünet?
őőő tuti h nem tudok most De lehet h megint fogunk többen menni valamerre ha megszerveződik a dolog és akarnak is jönni. Vagy ha nem jön össze akk Szentendre-Esztergom felé elmehetnénk.
Adatlapomon kinn van vegyél fel ismerősnek.
Aztán lehet hogy mégis elmegyek citadellára mert jön egy haverom egy Tomossal, meg apám is jön BMW jével , csak lehet hogy nem megyek fel a parkolóba,szóval ha tudsz gyere el!
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni, hogy kérjétek tiis minél többen hogy elindulhasson a motorok közt az XT 660 X/R topic is. Én már írtam párszor de semmi változás... "sza**nak" az egészre hogy ki mit kér (most itt nem csak az Én kérésemre gondolok) Fórum/ leglent üzenet a moderátornak résznél lehet kérni az új témát.

Köszi, hali!
Nem tudtok valami fasza oldalt ahol van sok visszapillantó tükör?
Lekéne cserélni
Rákell rakni ahogy van. Ne sufnizz vele ha valamit akarsz. Ink vidd el hozzáértő embernek
Új kipufogó + cső:P
Micsinálsz? Heréled vagy mit akarsz? Uj kipuff cső vagy mi?