Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem 10000et mutatott és 124el mentem lejtőn
11000 - 112nél de láttam neked h srác 12000ig húzza és 135öt megy
7000es fordulaton 90km/h... 100nál nekemis 8000kb... gári áttétellel, herélt kipuffal
Sajnos erre nem tudok neked válaszolni, mivel már így vettem használtan a motort. De szerintem nem túl nagy a változás, kivéve a hang. Az viszont nagyszerű, és az autósok is könnyen észreveszik.
Áttételről is csak annyit tudok mondani, hogy vszínűleg nem gyári. 5.-ben 100 körül 8000 a fordulat. Esetleg a többiek tudnak mondani vmit, hogy náluk mennyi, és akk kiderül.
Pacsi! Pár kérdést intéznék feléd. Gyári kipuffal, és így hogy megy a motor? Mennyivel változott a sebesség? Gyári áttételt használsz?
Kérdezz rá akármelyik motor bontóban. Biztos, hogy tudnak szerezni.
Sziasztok
Hol kapok magyarországon XT125 -höz bontott cuccokat.Első villa fej idom ilyesmit.
Ja bocs, félreértettem az előző hsz-ed. Azt hittem te keresel ilyen embert. Am nekem nem szükséges, jó a sima is. De azért köszi, hogy felajánlottad.
Adjak elérhetőséget aki csinál bármilyen tárcsát?
Helló!

Valamikor tudnánk beszélni privátban, hátha tudnál segíteni a műszerfalam megjavításában ha van msn-ed ird meg lécci a cimed, vagy emai.t

Helló
okés megbeszélem vele
Pár hsz-szel korábban már írtam, hogy mennyiért találtam tárcsát meg betétet.

Am ha csak egy kicsit rozsdás a felszíne az nem nagy para. Mész vele egy kicsit, fékezel párat és le fog kopni.
Mennyi lesz az ujjj tárcsa neked!Jártatok már ugy h elkezdett rozsdásodni a tárcsátok?Mert nekem már elég régiota olyan de nem is foglalkozok vele és most meg kellene csinálni vagy vmit kitalálni vele!Csak biztos szörnyü ára lehet a tárcsának azért sem nagyon érdekelt!
Még nincs meg a tárcsa, Danger Bikes kb 2-3 hét alatt szállítja sajnos. De ők biztos, hogy nem foglalkoznak ilyen speckós tárcsákkal, én meg nem ismerek olyat aki tudna.
hozzáteszem természetesen csak akkor könnyű ha kaphatóak az alkatrészek
dumáld le HeroJasonS-al hogy az Ő szétszedett műszerfalán nézze meg azoknak az alkatrészeknek a számát ami neked kiégett, ha megvan onnantól kezdve könnyedén megoldható
nekem is rossz a műszerfalam, amikor megvettem még jóvolt, de ahogy lemostam amotort beázott és a nyákon ilyen kis fekeet cuccok kicsit megégtek és annyi Senki nincs aki válalná a javítását sajnos, pedig jólenen ha lenne:) jah ami vicces csak a panelra yamahában 105ezer ft-ot mondtak:) ezek hülyék annyiért olyan Kosot veszek h még aztis kiírja mekkora nyomással fingottam

Ha valaki válalja a javítását vagy tud oylan embert aki javít kérem írjon
hát ha a nyákon eltört a réz fólia az szívás de azt még talán még egyszerűbb megcsinálni, át kell hidalni, csak ahhoz hogy eltörjön a fólia nagyon meg kell hajlítani a nyákot
Hát elvileg ezeket a szervizbe mondták, hogy valami el van törve a nyák lapon és hogy azt nem nagyon lehet megcsinálni.

Valami majd kitalálok, mert üres visszajelző működése megkönnyíti a motorozást.
leden nem nagyon látszik ha kiment, valami alkatrész nincsen elszenesedve a nyákon?
Igen, ledek vannak benne ez 100%, de mivel nem a led sérült, hanem valami a led előtt, ami meggátolja, hogy az áram eljusson a ledhez, ezért bonyolult eléggé.
ha a panelt ki tudod venni megnézni, sztem ledek vannak rajta, ha csak egy led kiment rajta az a legegyszerűbb ha a led elött egy alkatrész akkor már bonyolultabb, de sztem megéri megpróbálni kicserélni a ledet, 100 Ft ha nagy fényerejűt raksz bele
Tyűha mennyi sok rendes ember.
Davis, igen a mérföld kicsit húzos, gondolom nem is nagyon lehet átállítani, de azért köszönöm: D.

Nyom, én is pesti vagyok, szóval a távolság nem lenne gond.
A márkaszervizbe azt mondták, hogy esetleg megpróbálhatom szakértővel megjavítani, bár elvileg valami el van benne törve, szóval ezért kellene új, legalábbis ezt mondták.
Még várom az ajánlatot egy weboldalról, meg egy márkakereskedéstől, de nagyon rendes vagy köszönöm, de te leszel az utolsó akit piszkálni szeretnék emiatt.

Egyébként a műszerfal csavaros, a panelt magát pedig ki tudom venni.
ha hátulról csavarral van összerakva (szétszedhető) és felhozod pestre akkor megcsinálom neked 10 perc alatt, elektrotechnikai mérnök leszek egy év múlva vagy mi a szösz
Szerintem inkább keresni kéne egy elektronikai szakit, aki megcsinálná pár ezer forintért. Lehet, hogy csak forrasztani kell rajta egy kicsit. Tuti nem az üresvisszajelző-kapcsoló romlott el ?

Egyébként tudnék vadi új műszerfalat kb 35.000 ft-ért, de az sajna mérföldben mér.