Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy..
Olajcseréről érdeklődnék...
2003 xt 600 e
eddig alig hallottam 132 féle verziót... a full szintetic től a full ásványiig...
Ki mit és hogy vált be...
válaszokat előre is
köszönöm
Sziasztok !
2007-es (tehát lambdás) 660R-hez keresek O2 optimalizálót.Kis hazánkban nem találtam sehol,végignézve a weblapok kínálatát.Ha esetleg valaki tudja,hol kaphatnék kérném írjon.Külföldi oldalon láttam,de az nekem macerás.
Eladó SM kerekek, távtartókkal együtt. 5o.ooo.- Ft 93-as xt-n voltak. (bocs,hogy ide írtam...)
Szerintem nem kell elengedned. Ma ültem egy ilyen mocin 178 cm magas vagyok böven leért a lábam
Yamaha Xt 600e első,hátsó lánckerék jó állapotban eladó! Első 15fogas,hátsó 45! 06203302748 ha esetleg valakit érdekelne,tudom ez 660fórum :) de külön nem látok 600as fórumot :)
Sziasztok
Mennyire lehet nehéz az élet 170 centivel egy xt660 tenere nyergében? Nagyon tetszik de a közelben eladó sem nagyon van, Tapolcán Veszprém megyében nincs valakinek ilyen gépe? Egy ülés próba sokat segítene hogy el kell e engedjem a típust
Köszi
Minden gyári állapotunak kéne legyen fékbetétek , lánc . a gyári láncon nics patentszem
Sziasztok!
Holnap megyunk baratommal egy yamaha mt03-at nezni(2011-es). Azert irtam ide, mert ha jol tudom ugyan az a blokk van mindkettobe es sajnos kulon forum nincs. Miket erdemes a blokkon megnezni, az alapokon kivul?
Elvileg 8000 km van benne, ezt vhogy tudom ellenorizni a helyszinen?
Sziasztok,
Ha lenne valakinek sport dobja összekötőcsővel eladó, ne tartsa magában.

Köszi
Sziasztok.
XT600-hoz keresnék, első lánckerék anyát.
Lecsavarodott, elhagytam.
Gödöllő-Dunaharaszti útvonalon mozgok.
Köszi előre is.
Sziasztok,
Yamaha XT600 2kf szerelésben tud valaki segíteni?
Sziasztok! Eladó lett 2009-es ,660R ! Ha esetleg vkit érdekel,privátban keressen, vagy használton is fenn van !
Első nagymotornak bőven elég a 660-as Xt, nekem egy XT 600e van, én használom terepen is, nagyobb túrákra is szoktam menni vele,pl Erdély, Ausztria, Horvátország.
Két személynek nem tudom mennyire kényelmes a a 660-as, de a 600-as nagyon kényelmes két személynek. Szerintem jól döntesz ha 660-at veszel, nem fogod megbánni.
Erőre szerintem nem fogod kevésnek érezni, viszont tartós lesz.
Üdv!szerintem nem két személyes túrára találták ki,kevés két személynek a 48 lóerő,1 henger,hiába van 660 cm3!!!
azért mert sosem próbáltam, és azért nem próbáltam mert sosem vennék ilyet
ennek két oka van:
1: a vízpumpát csak úgy "odabaszták" a 600as blokkra, szerintem versenyt írtak ki arra hogy ki tudja a legidiótább helyre tenni, és ez az ötlet nyert
2: a 17es kerék akkora nagy mínusz egy endúrónál hogy számomra vállalhatatlan
de ez csak egyéni véleményem

annyit tudok mondani hogy több ismerősnek is van, meg van vele elégedve mindenki, van aki 200 ezeret belehajtott új kora óta (100felé dugócsere volt) és most a 200 ezernél történt egy nagygenerál
ennyit pl az lc4 nem fog elmenni, bár ott is találni néhány bontatlan blokkos 60ezren túl futott motort
ellenben minden elemében jobb, a vibrálást leszámítva, de az üzemeltetése is drágább

szóval a motor nem rossz, az egyén igényeitől függ hogy kell neki vagy nem
ki kell próbálni.....mést nagyon nem tudok javasolni
Megkérdezhetem, hogy miért nem mondanál róla véleményt? Mert igazán érdekelne, hogy érdemes-e ezt a motort választani!
terepre érdemes átalakítani így ahogy a misinek van
véleményt meg inkább nem mondok a gépről.....
lóerőről annyit hogy a 83as xt600 az 46ló volt és 51nm a 2014es xt660r meg 48ló és 58 nm, volt fejlődés
a ktm ennek dupláját kihozta egy hengerfej cserével 2 év alatt
Sziasztok! Meg szeretném vásárolni az első nagymotoromat és a Yamaha XT 660 R az a típus amivel már egy ideje szemezek. Tapasztaltabbaktól kérdezném, hogy mennyire jó a motor endurózásra? Nem túl kemények a rugók hozzá? Illetve érdekelne még, hogy mennyire elég az az 50LE? Olyan motort szeretnék, aminek, ha húzom, akkor megy az én száz kilóm alatt is, illetve, ha a párom is felül mögém, akkor se legyen az az érzésem, mintha még mindig a Simsonomon ülnék! :)
Segítségeteket előre is köszönöm!
Sziasztok! Ha vki tud xt660-ra 2006- kartervédőt/haspáncélt az légyszi ne tartsa magában:-) Köszi!
Érd.: +36303276071
Sziasztok!
Lenne egy eladó 2009-es XT 660 R-em.
Endúró szett + SM szett
Műszaki 2019.06-ig
Van 1-2 dolog hozzá,bukósisak,kesztyű,kordura kabát,lábszárvédő,hátsó doboz...stb.
Sziasztok!
Valaki herélt már ki gyári kipufogót??
Ha igen, akkor jó hangja van vele és nehéz kiherélni??
Ha valaki tudna nekem segíteni e-mail-ben azt megköszönném! mihucza1991@gmail.com
Köszönöm a válaszokat!!
Szevasztok! Sportdobot vagy átalakításra szánható gyári dobokat keresek 660R-re
Én egy régi csőkulcsot használtam fel hozzá, és hegesztettem a végére, egy anyát, és így villáskulcsal letudom tekerni.