Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm. Van a Németeknél csak 180-EUR. Annyiért nem éri meg. Mégegyszer köszönöm. Nagyapa
Ilyen idomot nem könnyű találni, ritka mint a fehér holló.
Még az ebay-en sem találtam.
Bocsánat a kép a jobb oldali idomot ábrázolja. Nekem a bal oldalira lenne szükségem. Köszönöm
Szervusztok. Lehet , hogy már egyszer írtam de nem találom ezért még egyszer leírom. Keresek yamaha xt 600e 1996-98 tipusú motoromhoz BAL oldali tank idomot. Nem baj ha sérűlt , hiányos és a szine sem számít. Válaszotokat előre is köszönöm ! Nagyapa
Sziasztok!
XT660R motorblokk alkatrészek eladók! Kérdezz-felelek H-P 09:00-19:00-ig itt: 06705257521
( mármint keskenyebb a gumi és hosszabb a teló..)
Unokatesómnak r-es van és mikor ráült az x-sre majdnem lement a kanyarba.....
Nehezebb volt dönteni ugye a szélesebb gumi miatt.
r-eseket könnyebb libegtetni jobbra balra mert hamarabb dől keskenyebb és ugye hosszabb is az első teló.
Sztem teljesen felesleges az R-t X-re átvariálni mert anyagilag nem éri meg.
Adja el vegyen egy x-est. De ki-ki válogatja a maga dolgait.
Ehez a mocihoz, van supermoto szett is, lehet külön eladná.
http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...
Én is gondolkodtam, hogy kiprobálom supermoto kerekekkel, de rájöttem, hogy felesleges pénzkidobás lenne. mert nem döntögetem a földig a motort, endúró kerekekkel is elég jól lehet döntögetni. és legalább bármikor lehajthatok az aszfaltról.
Sziasztok, van egy R-es 660-as XT-m, és arra gondoltam, hogy átalakítom X-esre tudtok erre valami módot, azon kívül, hogy keresgélek első villa, első kerék fékkel mindennel együtt + hátsó kerék után? Ez elég húzós is árban, és nagyon nehezen lehet találni ilyesmit használtan. Válaszotokat előre is köszi ! :)
A hengeren mar nem lehet latni a honolást !
Avezertengely meg a hengerfej ,himbák jó
Kumpung is jó fötengely is
30 5129874
Yamaha xt 500 3ws (1990-1994)
Blokk alkatrészek eladók
Csak kizárolag blokkalkatrészek vannak
Valamint gyujtás alló és forgó rész.
Erdeklödni itt vagy telefonon
30 5129874
KERESEK : a képen látható jeladót 2 t vezetékes
06 20 3911529
Értem ,köszönöm szépen a segítséget
én előszor kb 2-2.5 litert szoktam beleönteni, és beindítom a szűrő felveszi az olajat, akkor öntöm utána a maradékot.
Én úgy tudom ,hogy először még nem megy bele mind a 2.8L ,először kb 1.5L ,járatás után pedig 1.3L
Köszönöm szépen. Megpróbálom.
Szia.
ezen a képen láthatod, jobb oldalt alul, be is karikáztam.
elvileg akkor van gyári beállításon, ha betekered teljesen a csavart, és 2.5 fordulatot kifele tekersz.
remélem tudtam segíteni
Mert ezeknél elég macerás olajcserénél ellenőrizni a szinet, mert ilyenkor ha járatod 5percig más lesz a szint, mintha motoroznál egy 15percet. Én bele öntöm a 2,8litert és kész, le légtelenítem utána megyek vele egy nagyobb kört, és akkor ellenörzöm.
gondolom azt tudod, hogy úgy kell ellenőrizni a szintet, mikor megállsz a motorral sík talajon, alapjáraton még ketyeg egy 10 másod percig leállítod, és már egyből ellenörzöd a szintet.
Üdv! Van egy kis gondom.Tudnátok segíteni? XT 600 szépen megy kipörög ahogy kell (légszűrő nélkül). Miáncs felteszem a légszűrőt (elég csak a légszűrő házat). Akkor nemforog ki és fulladozik. Változtatni kéne a benzin levegő arányon? Hol tudom ezt álítani? Aki tud az segítsen légyszives. Köszönöm előre.
En meg nem csereltem,de mar lattam parszor, miert kerdezed?
Cseréltél már olyan motorban olajat, amiben a vázban van az olajtartály?
2.8L szűrővel együtt
Sziasztok,megtudnátok mondani Yamaha xt 600 E-be pontosan mennyi olaj kell?
Nem egy szokványos dolog, de attól előfordulhat... esetleg nem lehetne pl fémragasztóval megcsinálni? A Loctite-nak nagyon profi fémtöltésű ipari ragasztói vannak már... ha nagyon nem kapsz ilyen olajszűrő fedelet én még megpróbálnám azt is.. nem egy kimondott teherviselő az említett dekli, akár működhet is....